تملق بی شرمانه و تهوع آور زریبافان برای مشایی+اصلاح مطلب



در مراسمی که با حمایت سایپا توسط یک مجله زرد برگزار شده، با مداحی زریبافان، مشایی به عنوان "چهره برتر فرهنگی" انتخاب شده است.
 حجم : 1،375 مگابایت / فرمت 3gp     مستقیم  /  download
ماجرای متنی كه زریبافان در مدح مشایی خواند، چه بود؟
ماجرای متنی كه زریبافان در مدح مشایی خواند، چه بود؟


 حضور زریبافان در مراسم مربوط به یك نشریه كه فیلم آن به‌طور گسترده در اینترنت پخش شد، به اصرار یكی از اعضای سابق هیأت دولت بوده و آنچه كه وی در مدح مشایی خوانده، لوح تقدیرنامه او بوده است.

 به گزارش رجانیوز، انتشار فیلمی از حضور زریبافان در مراسم مربوط به نشریه "رونا" متعلق به فرزند محمد علی‌آبادی كه در آن از برخی شخصیت‌ها به‌عنوان چهره سال تقدیر شده بود و این فیلم زریبافان نیز متنی را در مورد مشایی قرائت می‌كرد، واكنش‌های زیادی را به‌دنبال داشت و این تلقی به‌وجود آمد كه وی نیز به این جریان پیوسته است.

 اما اطلاعات تكمیلی حاكی است كه زریبافان در توضیح این ماجرا گفته است که این مراسم در سال گذشته برگزار شده و او بدون آگاهی از محتوای جلسه به اصرار یکی از اعضای سابق هیات دولت در آن شرکت کرده است.

 وی ادامه داده است كه در حین برگزاری مراسم پس از اطلاع از محتوای جلسه محل را ترک کرده ولی با اصرار دعوت‌كننده مجددا به برنامه برگشته است.

زریبافان در باره سخنان خود در مدح مشایی نیز عنوان کرده است که در این مراسم، متن تقدیرنامه فرد بعدی را نفر تقدیر شده قبلی می‌خواند و بر همین اساس، قرائت متن تقدیرنامه مشایی که بعد از زریبافان از وی تقدیر شده، ناخواسته بر عهده وی قرار گرفته است و سخنان منتشر شده به نقل از او در مورد مشایی، متن تقدیرنامه بوده است.

 در ماه‌های اخیر پس از جدی شدن لزوم تقابل با جریان نفوذی در دولت، برخی جریان‌های سیاسی از این برچسب جریان نفوذی برای از دور خارج کردن برخی رقبای سیاسی غیرمرتبط با این جریان استفاده کرده‌اند که به نظر می‌رسد انتشار خبر مربوط به زریبافان نیز در همین زمینه بوده باشد. همچنین جریان نفوذی نیز تمایل دارد كه برای جبران كمبود شدید سرمایه انسانی، شخصیت‌های موجه را به خود منسوب كند.

 در عین حال، روزنامه جوان نیز نوشت "مسعود زریبافان كه روز گذشته در نماز جمعه تهران به دلیل انتشار خبری در مورد حمایت وی از مشایی مورد انتقاد برخی از جانبازان قرار گرفت، گفت: من اشتباه كردم كه این حرف را زدم و حرف خودم را پس می گیرم!"

رجانیوز

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.