مصاحبه تاریخی زهرا رهنورد در نتایج جستجو نیست!مصاحبه معروف زهرا رهنورد با شبکه بی‌بی‌سی‌ فارسی فردای روز انتخابات از مهم‌ترین وقایع ثبت شده در تاریخ حوادث ایران پس از دهمین انتخابات ریاست جمهوری است.

زهرا رهنورد در این مصاحبه با اعلام این که نسبت به نتایج انتخابات اعتراض دارد مهمترین دلایل و ملاک‌ها را برای نادرست دانستن نتایج انتخابات از دید خود بیان نمود. او ملاک خویش برای سنجیدن صحت انتخابات را میزان رای‌های ماخوذه در دو استان لرستان و آذربایجان اعلام نمود و گفت ترک زبان‌ها فرزند خویش، و لرها داماد خویش را رها نمی‌کنند و به شخص دیگری رای بدهند.

این مصاحبه بعدها از روی آرشیو سایت بی‌بی‌سی فارسی حذف شد. اما اخیرا نیز با جستجو کردن این مطلب در اینترنت به خصوص در موتور جستجوی گوگل و شبکه اشتراک ویدئوی یوتیوب نتایج چندانی حاصل نمی‌شود و گویا نوعی عمد در پنهان کردن این مصاحبه وجود دارد. با توجه به سندیت این مصاحبه و اهمیت زیاد آن،  اقدام به بازنشر آن برای ثبت در تاریخ ایران اسلامی می نماید:

دریافت صوت

دریافت ویدئو

+ و یا از این لینک دانلود نمایید

تریبون مستضعفین

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.