فیلمی که باعث فحاشی ضدانقلاب به استیلی شده استفیلمی که باعث فحاشی ضدانقلاب به استیلی شده است

در پی رسمیت یافتن سرمربی گری استیلی برای قرمز پوشان پایتخت عناصر فتنه گر اقدام به لجن پراکنی علیه وی و تخریب او در رسانه های ضد انقلاب پرداختند ."صراط" - پس از کش و قوس های بوجود آمده بر سر انتخاب سرمربی پرسپولیس و حاشیه های بسیاری که ایجاد شد سر انجام رفیق 20 ساله حبیب کاشانی همزمان با برگزاری جلسه رای اعتماد به گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان به هیئت فوتبال رفته و قبل از مشخص شدن تکلیف این وزارتخانه قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس به ثبت رساند .
در پی رسمیت یافتن سرمربی گری استیلی برای قرمز پوشان پایتخت عناصر فتنه گر اقدام به لجن پراکنی علیه وی و تخریب او در رسانه های ضد انقلاب پرداختند .
به گزارش صراط نیوز ، در  آخرین اقدام صورت گرفته وب سایت صهیونیستی بالاترین با انتشار فیلم صحبتهای این مربی فوتبال در مصلی تهران و در حمایت از احمدی نژاد به هتاکی علیه وی پرداخت .
ظاهرا انتخاب حمید استیلی که از دوستان قدیم سرپرست پرسپولیس است به مذاق فتنه گران خارج نشین خوش نیامده و این روزها موجی از حملات را علیه وی آغاز کرده اند .
این در حالی است که متاسفانه مخالفان استیلی در اهانتهای خود به این مربی فوتبال از علی دایی سرمربی سابق و گزینه اول مربیگری پرسپولیس حمایت می کنند .
استیلی هنوز به این اقدام ضد انقلاب واکنشی نشان نداده است.

-------------------------------------------------------------

کلیپ حامیان میر حسین موسوی

فیلمی از همایش سالگرد دوم خرداد

ارتباط شورای دموکراسی آمریکا با جنبش سبز ایران + سند محرمانه رهبران جنبش سبز

فیلم / ضرب و شتم یک دانشجو به خاطر پرسیدن سوال در جلوی چشم میر حسین موسوی!

سؤالات مجری «دیروز امروز فردا» از میرحسین موسوی


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.