واکنش سایت بالاترین به راهپیمایی 22 بهمن

   واکنش بالاترین به حماسه 22 بهمن


به نقل از بخش خبری الف     ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
  سایت بالاترین، كه در آشوبهای پس از انتخابات نقش موثری در هماهنگی معترضان و ایجاد پیوند میان معترضان واقعی و گروه های ضدانقلاب ایفا كرد، امروز پس از حماسه عظیم و بی سابقه 22 بهمن ملت ایران دیدنی بود.

به گزارش الف، برخی از كاربران این سایت كه اغلب با نظام جمهوری اسلامی میانه خوبی ندارند و اخبار و تحلیل های خود را از رسانه های یكطرفه ضدانقلاب دریافت می كنند، با مشاهده سیل عظیم و بی سابقه جمعیت مردمی در راهپیمایی سراسری امروز، دچار حیرت و ...
تناقض شده اند چرا كه شبكه های بی بی سی فارسی، صدای آمریكا و صدها تلویزیون و سایت خبری ضد انقلاب همواره به این افراد چنین الغا كرده بودند كه «مردم» با جنبش سبز هستند و جنبش سبز در واقع همان مردم هستند و موسوی و كروبی و مریم رجوی و سلطنت طلبان و... در میان مردم ایان جایگاه برجسته و طرفداران «بیشمار» دارند.

عكس زیر مربوط به بعدالظهر روز پنجشنبه 22 بهمن و ساعاتی پس از تظاهرات بیسابقه امروز است كه از واكنش جالب بینندگان سایت بالاترین به اخبار و عكسهای این تظاهرات بی سابقه ملی را نشان می دهد  


بیابید مقصر را:


هر چی می کشند از :

 
روحیه را نبازید:

 
این هم از عمو محسن: 


مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.