رائفی پور شش جلسه متوالی در دانشگاه گلستان - اردیبهست 90 / راز ذریه و نسل

دانلود صوتی و تصویری ۶ جلسه با موضوعات متفاوت

دانشگاه گبلان - اردیبهشت ۹۰

راز ذریه - قربانی کردن انسان - عبرت های بنی اسرائیل - بیداری اسلامی

صوتی و تصویری ۶ جلسه تکمیل شد


لینک های دانلود در ادامه مطلب


دانلود:


تصویری جلسه اول / صوتی جلسه اول/


تصویری جلسه دوم / صوتی جلسه دوم/


تصویری جلسه سوم / صوتی جلسه سوم/


تصویری جلسه چهارم / صوتی جلسه چهارم/


تصویری جلسه پنجم / صوتی جلسه پنجم/


تصویری جلسه ششم / صوتی جلسه ششم/

و یا از لینکهای زیر دانلود نماییداستاد رائفی پور در این سری سخنرانی ها که در اردیبهشت سال 1390 در دانشگاه گلستان برگزار گردیده است، ضمن بیان ماجرای حضرت آدم و شیطان در قرآن کریم و تحریفات این مسئله در سایر کتب آسمانی، ریشه اختلافات یهودیت تحریف شده(صهیونیسم) با اعتقادات شیعه را بررسی می کنند.

گفتنیست که استاد رائفی پور مباحث مطرح شده در این سخنرانی ها را یکی از مهم ترین موضوعاتی می دانند که درباره آن سخنرانی کرده اند.

رائفی پور-راز ذریه   + دانلود نمایید
استاد رائفی پور در این سخنرانی ضمن توضیح کلماتی که باعث پذیرش توبه حضرت آدم(ع) گردید، مسئله کلمه را در مورد پیامبران اولوالعزم همچون حضرت نوع(ع) و حضرت ابراهیم(ع) در لحظه قربانی و حضرت مسیح(ع) بررسی می کنند. در بخش هایی از این استاد مطالبی را از کتاب های نیچه بیان می کنند. گفتنیست استاد رائفی پور در انتهای این سخنرانی نکات بسیار زیبایی درباره حوادث کربلا بیان می کنند.

رائفی پور-راز ذریه 2    + دانلود نمایید
استاد رائفی پور در این سخنرانی ضمن توضیح کلماتی که باعث پذیرش توبه حضرت آدم(ع) گردید، مسئله کلمه را در مورد پیامبران اولوالعزم همچون حضرت نوع(ع) و حضرت ابراهیم(ع) در لحظه قربانی و حضرت مسیح(ع) بررسی می کنند.این بخش مربوط به مسئله قربانی کردن انسان است.

رائفی پور-راز ذریه3     + دانلود نمایید

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.