ناراحتی "شیرین" از افشاگری‌های "حسین"

ناراحتی "شیرین" از افشاگری‌های "تلخ"

شیرین عبادی از پخش دادگاه شکایتش از مدیرمسئول کیهان از رسانه ملی، ابراز ناراحتی کرده است.
به گزارش شبکه ایران شبکه ایران پخش دادگاه شکایت شیرین عبادی از مدیرمسئول روزنامه کیهان از رسانه ملی، با واکنش منفی وی روبرو شده است.

مدیرمسئول روزنامه کیهان در دفاعیات خود با استناد به سخنان و گفته های عبادی و ارائه برخی اسناد دیگر، به اثبات اخبار منتشره شده در این روزنامه درباره وی پرداخت.

شریعتمداری در سخنانش، به دفاع عبادی از "رژیم طاغوت"، "همجنس بازی" و "فرقه ضاله بهائیت" اشاره کرده است.

به دنبال این موضوع، شیرین عبادی در مصاحبه با سایت ضدانقلابی "جرس" درباره پخش دفاعیات حسین شریعتمداری در دادگاه از رسانه ملی، ضمن "بازجوی کهنه‌کار" خواندن مدیرمسئول کیهان، مدعی شده است که پخش تصاویر دادگاه، "تلاشی مضاعف است برای آنکه فعالیت‌های حقوق‌بشرخواهان را در ایران متوقف کنند"!

عبادی همچنین سخنان شریعتمداری درباره علت اهدای جایزه صلح نوبل در سال 2003 به وی که از زبان سخنگوی سوئدی این مراسم عنوان شده را زیر سوال برده و در اظهاراتی متناقض گفته است: "جوایز صلح نوبل اگر چه در سوئد داده می شود اما جایزه صلح نوبل را در نروژ اعطا می کنند و اساسا سخنگوی سوئدی که این بازجوی سابق به حرف های ایشان استناد کرده در کمیته جایزه نوبل وجود خارجی ندارد."

این اظهارات عبادی در حالی مطرح شده که "بنیاد جایزه نوبل"، یک نهاد خصوصی است که در کشور سوئد قرار دارد و توسط افرادی سوئدی اداره می‌شود و فقط مراسم اهدای این جایزه در کشور نروژ قرار دارد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.