دومین پروژه آشوب انتخاباتی در تلویزیون بی بی سی کلید خورد + فیلمدر حالی که بی بی سی در بخشهای مختلف خبری خطبه عید فطر حضرت امام خامنه ای را بررسی کرد و با 3 کارشناس هم در این موضوع به گفتگو نشست؛ اما تنها یک جمله از بیانات معظم له را انعکاس داد.
  شبکه تلویزیونی بی بی سی(BBC. Persian) در تاریخ 31 آگوست (9 شهریور) از میان سخنان متنوع مقام معظم رهبری در خطبه نماز عید سعید فطر و همچنین بیانات دیگر ایشان در دیدار با مسئولین نظام فقط با تمرکز بر یک جمله ایشان و انعکاس و بررسی تنها یک بخش از فرمایشات معظم له، گفت:« رهبر ایران از مقامات و مردم این کشور خواست که نگذارند انتخابات آینده مجلس به امنیت کشور لطمه بزند.»
بی بی سی چندین بار و در بخش های مختلف خبری به این موضوع پرداخت و برای تحلیل این جمله رهبر معظم انقلاب با 3 نفر نیز به گفتگو نشست.
در حالی که یکی از کارشناسان بی بی سی مخاطب این جمله مقام معظم رهبری را خاتمی و دیگر مهمان بخش خبری بی بی سی، مخاطب ایشان را احمدی نژاد تفسیر نمود؛ اما "احمد سلامتیان" در پاسخ به سوال مجری بی بی سی که پرسید: آیا روی سخنان ایشان با شخص یا گروه خاصی است؟ با امتناع از پاسخ این سوال گفت: «برداشتی که از سخنان امروز ایشان می شود و بخصوص اینکه از شش ماه قبل انتخابات را در سایه مسائل امنیتی قرار داده اند و اشاره ای که به اعتراضات نسبت به سلامت انتخابات گذشته کردند گویای این است که ایشان می خواهند انتخابات را امنیتی برقرار بکنند.»
در حالی که حدود 6 ماه تا انتخابات مجلس فرصت باقی است، "سلامتیان" در تحلیلی عجولانه و بدون توجه به بحث های داغ و زودرس انتخابات در تهران و شهرستان ها مدعی شد فضای انتخاباتی از 2 سال پیش تا کنون امنیتی شده است و افزود: «نشانه هایی از فضای لازم برای بحث و گفتگو و کنکاش رای دهندگان و نامزدها وجود ندارد.»
بی بی سی در ادامه با پخش گزارشی در همین موضوع با نمایش تصاویری از خیزش مردم منطقه، پروژه جدیدی را برای ایجاد آشوب همزمان با انتخابات مجلس کلید زد و سعی نمود با این تطبیق، از هم اکنون مقدمات سوء استفاده فرصت طلبان از انتخابات را فراهم آورد و گفت:
«به نظر می رسد این نگرانی که ممکن است رقابتهای انتخاباتی از کنترل خارج شود و بحرانی مشابه(با کشورهای منطقه) دامن جمهوری اسلامی را هم بگیرد باعث شده تا رهبر ایران عملا با چند هشدار به استقبال فعالیت های انتخاباتی برود.»
شایان ذکر است "تلویزیون بی بی سی فارسی" شش ماه قبل از انتخابات دهم ریاست جمهوری ایران آغاز بکار کرده و یکی از رسانه های تاثیر گذار بر گسترش فتنه در انتخابات و حوادث پس از آن بوده است، به نحوی که جایگاه ویژه ای در سناریوی کودتای مخملین دشمنان انقلاب اسلامی می توان برای بی بی سی لحاظ نمود. بنابراین برنامه ریزی برای پروژه ای دیگر در ایام انتخابات مجلس توسط این بلندگوی استعمار پیر بعید به نظر نمی رسد بخصوص اینکه موضع گیری امروز بی بی سی در مقابل این سخنان رهبر معظم انقلاب مهر تاییدی بر این ادعا می باشد.
در پایان متذکر می شود در حالی که رسانه ها و کارشناسان بر الهام گیری انقلاب های منطقه از ایران اسلامی تاکید دارند و شعارها و نوع اعتراضات نیز موید این مطلب است، مقایسه خیزش های کشورهای منطقه و فرو ریختن دیکتاتورهای وابسته به غرب، با آشوب های خیابانی مورد حمایت اسرائیل ، امریکا ، انگلیس و... در ایران اگر نگوییم ساده انگاری و کج فهمی است قطعا القای دروغی بزرگ در جهت اهداف شوم دشمنان ملت ایران است.

 گزارش جام نیوز
------------------------------------------------------------

صدای آمریکا افشا کرد؛ توزیع گسترده ناهار در راهپیمایی روز قدس + فیلم

پخش بی بی سی فارسی از شبکه های استانی ایران +فیلم

آمنه بهرامی در صدای آمریکا

فیلم تجاوزهای سریالی در صدای آمریکا

جاسوسی به سبک فیس بوک به روایت bbc +فیلم

سانسور هم نتوانست گاف بی بی سی فارسی را در تفسیر قرآن درمان کند+کلیپ

سرکار گذاشتن شبکه صدای آمریکا - خیلی جالبه + کلیپ

جوانان بی‌محابا اطلاعات خود را منتشر نکنند + فیلم(فیس بوک و...) bbc

ایران هیچ وقت مثل انگلیس استعمار گر و خون خوار نمی شد + فیلم bbc

جنگ نرم را سیاسی نکنید ! جنگ نرم فرهنگیست حتی در سیاست+ فیلم bbc

اسناد حمایت های BBC از رژیم صهیونیستی

صحنه گردانان BBC بدون روتوش

بررسی شبکه bbc فارسی

دست انداختن دوباره بی بی سی توسط یک شهروند تهرانی + فیلم

تماس یک شاهد عینی از تهران و شعار علیه انگلیس در بی بی سی + فیلم

گاف بزرگ بالاترین در مورد سفر امام خامنه ای به شهر قم

نگاهی به شبکه صهیونیستی فارسی 1

امپراطوری رسانه ای رابرت مرداک صهیونیست

مستندی درباره سواد رسانه ای

لیستی از رسانه‌های تحت نفوذ صهیونیست‌ها

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.