جدیدترین اهانت آل سعود به كعبه + فیلم

ساخت نماد شیطان در قلب حجاز

به گفته كارشناسان برج ساعت بالای كعبه از بزرگ‌ترین آبلیسك‌های موجود (نماد شیطان) در جهان است كه برای توهین به مقدس‌ترین مكان مسلمانان با همكاری آل سعود ساخته شده است.
+
دانلود نمایید

یك پایگاه خبری سعودی تصاویر هوایی جدیدی از برج ساعت در بالای مسجدالحرام منتشر كرد. به گفته كارشناسان، برج ساعت از بزرگ‌ترین آبلیسك‌های () جهان است كه برای توهین به مقدس‌ترین مكان مسلمانان ساخته شده است.
معروف است كه برای حفظ جلال و شكوه و احترام كعبه، نباید ساختمانی بلندتر از آن در جوار آن و مشرف به آن ساخته شود هر چند خاندان سعودی این احترام را حفظ نكرده است و نخواهد كرد. تا چند سال پیش، بلندترین بنای مُشرف به صحن مسجدالحرام، قصر ملک فهد، شاه پیشین سعودی بود اما اخیرا اهانت جدید آل سعود كه همان ساخت برج‌ ساعت معروف است، به افتتاح خود نزدیك شده است.

جدیدترین تصاویر هوایی از این ساختمان و طرح موسوم به طرح توسعه حرم مكی در پایگاه خبری روزنامه المدینه عربستان منتشر شده است كه در لینك الصاق شده به گزارش قابل مشاهده است. این برج قرار است در روز یازدهم ژانویه ۲۰۱۲ افتتاح شود كه اكنون در مراحل پایانی خود و نصب صفحه چهارم ساعت است.

از زمان ساخت برج ساعت معروف بر بالای كعبه، جنجال گسترده‌ای در این خصوص آغاز شد. این طرح كه در قالب طرح توسعه حرم مكی انجام شد، اعتراض بسیاری از مسلمانان را برانگیخته است. در حالی كه برج‌های مشرف بر مسجدالحرام را شركت سعودی «بن لادن» می‌سازد و هتل‌های موجود در این ساختمان در نهایت تجمل است و جز سرمایه‌داران و ثروتمندان را در خود جای نمی‌دهد، بسیاری از درون جامعه سعودی اعتراض كردند كه سكونت افراد ثروتمند در هتل‌های مجلل همجوار مسجدالحرام كاملا در تناقض با روح معنوی این مكان مقدس است.

این برج‌ها حدود سه هزار اتاق را در قالب سه هتل مجلل در خود جای داده‌اند. اما توجیه خاندان سعودی برای ساخت چنین برجی با ساعت بزرگی با ابعاد ۴۳ در ۴۵ متر این است كه زمان مكه به زمانی مرجع در مقابل زمان گرینویچ تبدیل شود. آل سعود افتخار می‌كند كه ساعت برج در شب‌های مكه از فاصله ۱۷ كیلومتری و در روز از فاصله ۱۱ كیلومتری قابل رؤیت است اما توضیح نمی‌دهند كه مردم مكه چه نیازی به ساعتی دارند كه مشرف بر كعبه باشد و هزینه ساخت سه هتل آن در مجموعه برج‌های ابراج البیت بیش از سه میلیارد دلار باشد؛ امری كه اخیر اعتراض بسمة بنت سعود شاهزاده سعودی دختر سعود بن عبد ‏العزیز آل سعود را در آورد و در مقاله‌ای به صرف هزاران دلار در عربستان به بهانه توسعه حرم مكی بشدت اعتراض كرد.

ساخت برج موسوم به «ابراج البیت» آن هم كاملا شبیه به برج ساعت لندن، به گفته بسیاری از كارشناسان
برج‌های تجاری مکه (ابراج البیت) كه سرشار از نمادهای ماسونی است، ساخته لُرد فاستر معمار معروف ماسون‌ها است كه اكنون نه تنها بر سر كعبه و مسجد الحرام بلكه در كل شهر مكه مكرمه خودنمایی می‌كند.
از طرح‌های ماسونی است كه تلاش شد با ساخت آن هیبت همیشگی كعبه كاملا زیر سوال برود و البته تاكنون با همكاری آل سعود، در این امر كاملا موفق بوده‌اند.

برج‌های تجاری مکه (ابراج البیت) كه سرشار از نمادهای ماسونی است، ساخته لُرد فاستر معمار معروف ماسون‌ها است كه اكنون نه تنها بر سر كعبه و مسجد الحرام بلكه در كل شهر مكه مكرمه خودنمایی می‌كند.

از آنجا كه طبق برنامه قبلی قرار است كار ساخت این برج تا سال ۲۰۱۲ پایان یابد و در این سال افتتاح شود، چندی پیش پایگاه خبری موعود در گزارشی از این برج نوشت: از نظر فرقه‌های شیطانی و طرّاحان نظم نوین جهانی، سال ۲۰۱۲ سال شروع نظم نوین دنیوی است. در این سال کعبه در سایه نمادهای شیطانی ابراج البیت قرار خواهد گرفت.

موعود در معرفی این ساختمان ماسونی نوشت: برج ایفل در فرانسه و برج ساعت لندن دو نمونه فانتزی آبلیسک هستند که توسط معماران ماسونی ساخته شده‌اند. امّا ابراج البیت بر بلندای مسجدالحرام گوی سبقت را از همگان ربوده است. این برج‌ها، در خود بزرگترین آبلیسک جهان را در امّ القرای جهان اسلام جای داده‌اند؛ البتّه، با دیوار كشیدن مقابل ستون خانه شیطان در رمی جمرات و جایگزین شدن دیواری عریضی به جای آن برای رمی جمرات، این برج‌ها با ابتکار معمار معروف ماسون‌ها یعنی آقای لرد فاستر قد برافراشتند تا هم پاسخی به اسائة ادب مسلمانان به نماد شیطان در رمی جمرات باشد و هم جبرانی برای آن. از اینجا، برج‌های مشرف بر مسجدالحرام و خانه کعبه با دو برج بزرگ دروازه‌ای شکل ساخته شد تا به همگان اعلام نماید نه تنها مملکت سعودی، بلکه خانة مقدّس مسلمانان جهان نیز در آغوش و تحت سلطه ماسونهاست.

موعود افزود: ماجرای «دروازه‌ها» نیز جالب است. در مصر باستان در میان ساحران و پس از آن در میان کابالیست‌ها و فراماسونرها، دو ستون دروازه‌ای شکل بر پهنه زمینی شطرنجی (مانند کف‌پوش شطرنجی تمامی لژهای ماسونی) به عنوان دروازه ارتباط با جهان ماورایی ابلیسی شناخته می‌شدند. اعمال کثیف مانند توهین به مقدّسات و مناسک شیطان پرستان و جادوگران، باعث بودند تا امکان ارتباط انسان‌ها (یا همان جادوگران و ساحران) با نیروهای اهریمنی شیطانی و جنّی ممکن شود.

به نوشته موعود، «بخش انتهایی و بالای دو بال این بنا که ابلیسک بلند مزیّن به ساعت بزرگی را در خود جای داده‌اند، به شکل بخش انتهایی بال‌های خفّاش ساخته شده‌اند. بد نیست بدانید که در ادبیّات مسیحی، شیطان در شمایل حیوانی با بال‌های خفّاش، پاهای شیر و سری چون سر قوچ به تصویر کشیده می‌شود. این نماد را در بسیاری از فیلم‌های هالیوود و از جمله امگا کد ۲ می‌توانید ببینید. گویا که معمار صاحب سبک این برج‌ها می‌خواهد به همگان القاء کند که بال‌های شیطان مسجدالحرام را در خود گرفته‌اند. بسیاری از محقّقان بر این باورند که، انفجار دو برج نیویورک در یازده سپتامبر، در واقع، حاصل پروژة انفجار دروازه‌ای بود که در آن زمان و مکان خاص و البتّه از نظر فراماسونرهای نشسته بر اریکه قدرت سازمان‌های مخفی، راه ورود نیروهای شیطانی را بیش از پیش در زمین و در صحن حیات اجتماعی ساکنان زمین هموار ساخت».

----------------------------------------------------------------
معجزه معماری درکعبه

موافقت پادشاه عربستان با تخریب کامل مسجدالحرام

سایه شیطانی ابراج البیت بر سر بیت الحرام

قسمت چهل و پنجم  (اهمیت کعبه) (حدود ۴۷ مگابایت)

قسمت چهل و ششم  (کعبه و مناسک ۱۱-۹) (حدود ۴۷ مگابایت)

 • چهارشنبه 14 دی 1390 12:55 ق.ظ
  تاسف آوره واقعا
  علی باقری:
  سلام

  ممنون از نظرتان

مطالب پیشنهادی

تماس با من

 • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
 • تلفن:
 • فکس:
 • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.