داستان اسباب بازی + فیلم

عروسک در دنیای بچه ها گاه فراتر از یک دوست عمل کرده و تاثیری نامحسوس و ناخودآگاه بر وجود او می گذارد.جادوی تخیل در بازی کودک با عروسک آنچنان قدرتمند است که می تواند ویژگی های ظاهری آن را به کودک عرضه داشته و او را به تاثیری پذیری بی چون و چرا از عروسک وادارد.

پیوند عاطفی میان آن دو ،کودک را به همانند سازی با عروسکش فرا می خواند. با توجه به این نفوذ عروسک را نی کالایی فرهنگی می دانند. به این دلیل که در پایه ریزی و شکل دهی شخصیت بچه ها نقش تربیتی فوق العاده ای را داراست. ...

قدرت تاثیر گذاری و الگودهی نکته مهمی است که مورد نظر برنامه ریزان فرهنگی دنیا بوده است، به همین جهت کمپانی بزرگ اسباب بازی در دنیا تعدادی از تولیدات روز افزون خود را بر اساس انواع شخصیت های کارتونی در قالب عروسک ارائه نموده تا با ایجاد نیاز مصرف در کودکان به سود کلان اقتصادی نیز دست یابند.

 در سال های اخیر با ارئه همزمان تولیدات انیمیشن خشن ، بازی های رایانه ای  و افزایش فروش اسباب بازی های همچون بتمن،مرد عنکبوتی،شرک، دی جی مون و غیره، سلیقه کودکان در انتخاب اسباب بازی با روش آرام و بی صدا تغییر پیدا کرده است.

برنامه ریزان فرهنگی با بهره گیری از روش های دقیق روانشناسی برآنند برای ارائه فرهنگ مورد نظر خود به سایر ملل دنیا، الگو های جدیدی عرضه نماید تا به آرامی رفتار های بومی آن جامعه را دگرگون سازد.

رهبران اقتصادی دنیا با برنامه ای دقیق و با استفاده از روش های گوناگون تلاش می کنند، مصرف گرایی را در بین مردم دنیا رواج دهند. بی تردید این امر میسر نمی شود مگر با تغییر دادن نیازهای مردم در جوامع مختلف…

در این میان کودکان به عنوان مستعد ترین و تاثیر پذیر ترین قشر جامعه می توانند این تغییرات را ماندگار نمایند.

این توضیحات بخشی از کلیپ داستان اسباب بازی می باشد که پیشنهاد میکنیم حتما کلیب را با تمامی جزئیاتش تماشا کنید

موضوع : کلیپ / بیداری اندیشه

کاری از : وعده دیدار

مدت زمان : ۲۶ دقیقه

کیفیت : خوب

حجم :

دانلود : داستان اسباب بازی


------------------------------------------------------------------

اسباب بازی یا جاسوسی به نام دختر ویدئویی + کلیپ

قرآن خواندن کودک لیبیایی هنگام خارج کردن گلوله از پایش + کلیپ

بازی بازگشت مختار+دانلود بازی

شوالیه های مجازی (درباره بازی های رایانه ای)

مستند مرزهای شیشه ای + تصاویری از بازی های جذاب رایانه ای – قسمت اول +دانلود

فیلم آخرالزمان و بازی های رایانه ای
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.