• ماهیت صهیونیستی جنبش سبز با عدم پذیرش همه‌پرسی در فلسطین

به گزارش تریبون مستضعفین روز گذشته رهبر معظم انقلاب در پنجمین اجلاس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجدداْ طرح جمهوری اسلامی برای حلّ قضیه‌ی فلسطین را ارائه کردند و فرمودند: «ما نه جنگ کلاسیک ارتش‌های کشورهای اسلامی را پیشنهاد می‌کنیم، و نه به دریا ریختن یهودیان مهاجر را، و نه البته حکمیّت سازمان ملل و دیگر سازمانهای بین‌‌المللی را. ما همه پرسی از ملت فلسطین را پیشنهاد می‌کنیم. ملت فلسطین نیز مانند هر ملت دیگر حق دارد سرنوشت خود را تعیین کند و نظام حاکم بر کشورش را برگزیند.»

اعلام مجدد طرح ایران برای حل مسئله‌ی فلسطین و پیشنهاد برگزاری همه پرسی در فلسطین با حضور همه‌ی مردم اصلی فلسطین از مسلمان و مسیحی و یهودی فرصتی شد که بار دیگر سیاست صهیونیستی حاکم بر جریان باصطلاح جنبش سبز و حامیان فتنه ۸۸ در ایران آشکارتر شود.

مخالفت با طرح همه پرسی در فلسطین، فشار بر جمهوری اسلامی ایران برای همراهی با طرح ابومازن، رسمیت بخشیدن به رژیم صهیونیستی و موافقت با تشکیل کشور اسرائیل در کنار کشور فلسطین درحالی توسط این گروه‌ها مطرح می‌شود که شواهد متعددی وجود دارد که جنبش سبز از ابتدا حامی سازش با رژم صهیونیستی بوده است. از سوی دیگر گویا برای این جنبش، دموکراسی و رفراندم زمانی خوب است که نتایج آن بر طبق خواسته‌ی آن‌ها باشد و وقتی حتی از نتایج آن ترس و واهمه دارند با آن مخالفند! آشوب‌های سال ۸۸ گواه روشنی از خوی دیکتاتوری سران و حامیان این جنبش است که حاضر به پذیرش ر‌أی مردم نشدند.

شعار «نه غزه، نه لبنان»!

شعار «نه غزه، نه لبنان» این جماعت در طول روزهای پرالتهاب پس از از انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ و همنوایی این جنبش با شعارهای دیکته شده از سوی سایت وزارت امورخارجه رژیم صهیونیستی و حذف شعارهای مرگ بر اسرائیل و جایگزینی آن با شعار مرگ بر روسیه و … گواه روشنی بر جریان حامی سازش با اسرائیل بود که هرگز فراموش نخواهد شد.

برگزاری میتیگ‌های سیاسی با حضور حامیان رژیم صهیونیستی!

در طول ماه‌های پس از انتخابات ریاست‌جمهوری، برگزاری تجمع‌های پراکنده در شهرهای مختلف جهان با حمایت‌های مالی و حضور چهره‌های صهیونیستی و سردادن شعارهایی بر علیه انقلاب اسلامی و نیز اظهارات روشن سران رژیم صهیونیستی در حمایت از سران فتنه و جنبش سبز  گواه روشنی دیگر از جریانی است که از ابتدای پیدایش حامی سازش با اسرائیل بوده است.

کمک پنجاه میلیون دلاری ابومازن به موسوی!

از سوی دیگر کمک پنجاه میلیون دلار محمود عباس به یکی از سران فتنه پرده‌ی دیگری از علت حمایت‌های این جریان از طرح صهیونیستی ابومازن را برملا می‌سازد. صائب عریقات در گفتگو با جمیز جونز مشاور امنیت ملی آمریکا در دوازدهم اکتبر سال ۲۰۰۹ تصریح می‌کند محمود عباس برای همراه کردن جریانی در ایران که حامی سازش با اسرائیل بودند، یک تاجر فلسطینی را راضی کرد تا پنجاه میلیون دلار برای راه اندازی یک شبکه رادیویی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران یعنی میرحسین موسوی پرداخت کند.

سرکوب مقاومت با همراهی وهابیون و سلفی‌های سوریه!

حامیان جنبش سبز برای سرکوب محور مقاومت حاضرند با سلفی‌ها، وهابی‌ها و گروه‌های مسلح و خشونت‌طلب سوری همراهی کنند و با دروغ‌پراکنی و بزرگ‌نمایی تحولات سوریه، جمهوری اسلامی ایران را متهم به حمایت از حکومت استبدادی بشار اسد معرفی می‌کنند و این درحالی است که علت حوادث اخیر سوریه حمایت این کشور از مقاومت و مخالفت با رژیم صهیونیستی بوده است و موضع‌گیری آنها علیه سوریه هم دقیقاً با این انگیزه صورت می‌گیرد که حاکم وابسته‌ای در این کشور بر سر کار بیاید تا با مواضع آنان که همانا سازش با رژیم صهیونیستی است همراهی کند.

آنچه مهم است اینکه جنبش سبز و حامیان و سران فتنه ۸۸ از هر فرصتی برای ادای دین به حمایت‌های رژیم صهیونیستی از خود و سازش با اسرائیل استفاده می‌کنند و اعلام مخالفت با طرح همه پرسی در فلسطین نیز آخرین پرده از حمایت‌های این جنبش از اسرائیل است که ماهیت صهیونیستی بودن این جریان را  عیان‌تر می‌کند!


---------------------------------------------------------------------

جرس خبر داد؛

  • نامه منتظری برای مشروعیت بخشیدن به اسرائیل
احمد منتظری طی نامه ای به اوباما خواهان موافقت وی با تشکیل کشور مستقل فلسطینی شد!

به گزارش جام نیوز؛ سایت جرس، 29 سپتامبر (9 مهر) نوشت: «احمد منتظری فرزند آیت الله منتظری در نامه ای به باراک اوباما با اشاره به اهمیت موضوع فلسطین از وی خواسته است که از وتوی پیشنهاد تشکیل دولت مستقل فلسطین خودداری کند.»
این سایت ادامه داد: «در این نامه که در پایگاه اطلاع رسانی آیت الله منتظری منتشر شد، آمده است: شما با سخنرانی معروف خود در دانشگاه قاهره با حمایت از اسلام و مسلمانان امتیازی در جهان اسلام برای خود و ملت آمریکا به دست آوردید ولی وتوی احتمالی شما قطعا آثاری مخرّب و منفی و غیر قابل جبرانی در جهان اسلام به وجود خواهد آورد، و از طرف دیگر زمینه ساز و توجیه گر خشونت و اعمال غیرانسانی گروه‌های تندرو خواهد شد.»
بنابراین گزارش، منتظری در ادامه تعریف و تمجید های خود از آمریکا و بدون اشاره به سکوت غرب در برابر نسل کشی صرب ها در بوسنی، در نامه خود به اوباما نوشته است: «اینجانب با شناختی که از وضعیت آمریکا دارم احتمال قوی می‌دهم که انتخاب شما در دور آینده انتخابات ریاست جمهوری بستگی به این وتو دارد. ولی یک چیز از انتخاب شدن و رئیس جمهور ماندن مهمتر است و آن رعایت حقوق ملت مظلوم فلسطین است. در دین اسلام و دیگر ادیان الهی نسبت به مسئله حمایت از مردم مظلوم – از هر دین و ملیتی که باشند – سفارش فراوان شده است. جنابعالی سال 2017 را در نظر بگیرید که دور دیگر ریاست جمهوری آمریکا پایان یافته است و شما یک دوره و یا دو دوره رئیس جمهور بوده‌اید. ولی افتخار اینکه در برهه‌ای از زمان شما فداکاری کرده‌ای و به مردم مظلوم فلسطین که حق‌شان غصب شده است کمک نموده‌ای با هیچ ریاستی قابل مقایسه نیست. افتخاری که برای فرزندان شما و ملت امریکا هم باقی خواهد ماند. همانگونه که در جنگ بوسنی در سال 1995 آمریکا با دخالت خود از قتل عام مسلمانان جلوگیری کرد و مسلمانان جهان آن اقدام منطقی را هرگز فراموش نخواهند کرد.»
گفتنی است در حالی احمد منتظری به اوباما التماس می کند که تنها بخش کوچکی از سرزمین های اشغالی را به فلسطینی ها بدهد که اساساً تمامی سرزمین های اشغالی متعلق به فلسطینی ها است و طرح تشکیل کشور مستقل فلسطینی نه تنها سودی برای فلسطینی ها ندارد بلکه تنها موجب مشروعیت بخشی به رژیم اشغالگر قدس می شود.

-----------------------------------------------------------------------------------

sami yusuf - forever palestine -” فلسطین جاوید”+کلیپ

فلسطین فردا آزاد خواهد بود (Palestine Will Be Free) + کلیپ تصویری و متن

چرا باید به فلسطین کمک کرد؟ (جدید)

میرحسین: نیروی نظامی به فلسطین می فرستیم!

سخنرانی پخش نشده دکتر عباسی درخصوص ناگفته های دفاع مقدس و علت کمک به فلسطین

سخنرانی شهید مرتضی مطهری در رابطه با موضوع فلسطین

مستندی از تاریخ 80 ساله مقاومت فلسطین - بسیار زیبا

ارتباط شورای دموکراسی آمریکا با جنبش سبز ایران + سند محرمانه