چگونه یک ایرانی عملیات روانی صدای آمریکا را خنثی کرد؟+فیلم         + چگونه یک ایرانی عملیات روانی صدای آمریکا را خنثی کرد؟+فیلم
 تماس گیرنده ایرانی: اتفاقا ما منتظریم که امریکا به ایران حمله کند تا انتقام هواپیمای مسافربری را از آمریکا که زن و کودک بی گناه را به خاک و خون کشید، بگیریم.

         + هر تجاوزی را با سیلی محکم و مشت پولادین ملت بزرگ ایران پاسخ خواهیم داد

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: در دنیایی که متأسفانه هنوز ارتباط میان ملتها و کشورها براساس تکیه بر قدرت سرنیزه و اسلحه تعیین می شود و قلدران تلاش دارند با مشت های پولادین سرنوشت ملتها را در دست بگیرند، آن ملتی از آسیب محفوظ خواهد بود که آمادگی دفاعی خود را ثابت کند.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز موضوع برنامه "روی خط" شبکه دولتی صدای آمریکا سه شنبه 8 نوامبر (17آبان) " احتمال حمله نظامی به ایران" بود.

این شبکه تمام تلاش خود را به کار گرفته بود تا با استفاده از مهمان برنامه یعنی "عباس میلانی" که از مخالفان تابلودار نظام جمهوری اسلامی است، یک جنگ روانی تمام عیار راه بیندازد.

بر خلاف میل دست اندرکارن "صدای آمریکا" که تمهیدات زیادی ترتیب داده بودند تا اجازه اظهار نظر به هیچ مخالفی داده نشود، یک جوان غیور ایرانی روی خط تماس آمد و گفت: «به نظر من آمریکا اصلا جرأت حمله به ایران را ندارد. اگر آمریکا کوچکترین احتمال پیروزی در حمله به ایران را می داد، تا الان صد بار این کار را کرده بود. "اسرائیل" هم نوچه آمریکاست. آمریکا سابقه حمله به ایران را دارد. در طبس هنوز قبر سربازان آمریکایی هست. هواپیمای متجاوز آمریکایی الان در موزه است. من دعوت می کنم بیایند توی موزه لاشه هواپیمای آمریکایی را ببینند و درس عبرت بگیرند. آمریکا جرأت ندارد به کشورهای قدرتمند (مثل ایران) که قدرت دفاعی دارند حمله کند.

"آمریکا" در "ویتنام" شکست مفتضحانه ای خورد. در "عراق" و "افغانستان" که تحت سلطه حاکمان دیکتاتور بودند و مردم از آن ها ناراضی بودند، حمله کرد و با چه فضاحتی دارد از آنجا بیرون می رود.

اتفاقا ما منتظریم که آمریکا به ایران حمله کند تا انتقام "هواپیمای مسافربری" را از آمریکا که زن و کودک بی گناه را به خاک و خون کشید، بگیریم.

از آمریکا فقط شبحی از قدرت مانده است.

اسرائیل یک نوچه کوچک برای آمریکاست. اسرائیل به حزب الله که یک گروه کوچک است حمله کرد. آیا توانست کاری بکند؟ چه شکست مفتضحانه ای خورد.

انرژی هسته ای یک بهانه است. اسرائیل در منطقه چقدر کلاهک هسته ای دارد؟ چرا هیچ کس اعتراضی نمی کند؟ مطمئنا اگر ایران کوتاه بیاید (دشمنانش) بهانه دیگری می گیرند.

ما دشمن مان را که آمریکا باشد شناخته ایم. آمریکا هم دنبال بهانه است. اما من نمی دانم شما چرا اینقدر اصرار دارید وانمود کنید که مردم ایران از حمله آمریکا می ترسند؟ ما جنگ هشت ساله را داشتیم که همین آمریکا...»

سخن جوان ایرانی به این جا که رسید کاسه تحمل اتاق فرمان صدای آمریکا هم لبریز شد و برای آن که خودشان و دولتشان بیش از این مفتضح نشوند، دکمه قطع صدا را فشردند!!!

 


        و یا از این لینک دانلود نمایید  + دانلود

  • هر تجاوزی را با سیلی محکم و مشت پولادین ملت بزرگ ایران پاسخ خواهیم داد
به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم تحلیف و دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه افسری امام علی (ع) در سخنان مهمی، نیروهای مسلح را مایه عزت ملت و کشور ایران و نوک پیکان استوار دفاع ملی دانستند و تأکید کردند: دشمنان بخصوص آمریکا و دست نشانده گانش و رژیم صهیونیستی بدانند، ملت ایران اهل تجاوز به هیچ کشور و ملتی نیست اما هرگونه تجاوز و حتی تهدید را با قدرت کامل و بگونه ای پاسخ خواهد داد که متعرضان و متجاوزان را از درون متلاشی کند.

فرمانده کل قوا افزودند: ملت استوار ایران، ملتی نیست که فقط بنشیند و نظاره گر تهدیدهای قدرتهای پوشالی مادی باشد که از درون کرم خورده هستند.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: هرکس که فکر تجاوز به جمهوری اسلامی ایران، در مخیله اش خطور کند، باید خود را آماده دریافت سیلی های محکم و مشت های پولادین ارتش، سپاه و بسیج و در یک کلام ، ملت بزرگ ایران کند.

حضرت آیت الله خامنه ای همه ملت ایران بویژه نیروهای مسلح را به حفظ آمادگی برای تداوم مسیر عزت ملی و اقتدار بین المللی فراخواندند و تأکید کردند: ساخت مستحکم نظام جمهوری اسلامی و اتحاد ملی و نزدیکی دلهای آحاد ملت ایران، مهمترین قدرت بازدارنده است و همه موظف هستند این ساخت استوار و مستحکم نظام را حفظ کرده و به آن استحکام بیشتری ببخشند.
 


ایشان نیروهای مسلح را از لحاظ حضور در میدان علم و جهاد و همراه با معنویت و ایمان، مایه عزت خواندند و افزودند: آن کشور و ملتی که بتواند ثابت کند آماده ایستادگی و دفاع جانانه برای استقلال، حفظ هویت، آرمانها و موجودیت خود است، همواره عزیز است.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: در دنیایی که متأسفانه هنوز ارتباط میان ملتها و کشورها براساس تکیه بر قدرت سرنیزه و اسلحه تعیین می شود و قلدران تلاش دارند با مشت های پولادین سرنوشت ملتها را در دست بگیرند، آن ملتی از آسیب محفوظ خواهد بود که آمادگی دفاعی خود را ثابت کند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به آمادگی دفاعی نیروهای مسلح از جمله ارتش، افزودند: این آمادگی دفاعی نیروهای مسلح در کنار دیانت و ایمان و تقوا، برای کشور و ملت ایران عزت آفرین است و باید آن را حفظ و تقویت کرد.

فرمانده کل قوا، دانشگاههای ارتش را کانون علم و جهاد خواندند و خاطرنشان کردند: نیروهای مسلح کشور که دارای دانش و علم، و آمادگی مجاهدت مؤمنانه هستند، در منطقه و دنیا بی نظیر است و چنین نیروهای مسلحی، نتیجه ی همت بلند ملتی است که عزم راسخ خود را برای برافراشتن پرچم ایمان، اسلام و دیانت بکار گرفته است.

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، امیرسرلشگر صالحی فرمانده کل ارتش ضمن خیرمقدم به فرمانده کل قوا، بر آمادگی یگانهای مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران برای پاسخگویی مقتدرانه و بهنگام به هرگونه تهدید فرامنطقه ای، تأکید کرد.

امیرسرتیپ دوم رشیدزاده فرمانده دانشگاه افسری امام علی (ع) نیز با ارائه گزارشی تحصیلی گفت: تعمیق شناخت دینی و معنویت، ارتقاء کیفیت آموزش و کارآمدی، آموزش نظامی و رزم در کنار تولید علم، تجهیز و توسعه کتابخانه ها و آزمایشگاهها و توسعه همکاریهای دانشگاههای افسری ارتش از جمله اقدامات انجام گرفته است.

فرمانده کل قوا در ابتدای این مراسم با حضور در محل مزار شهیدان گمنام، ضمن قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس را گرامی داشتند.

حضرت آیت الله خامنه ای سپس از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند.

در این مراسم تعدادی از خانواده های شهدا، فرماندهان، اساتید و دانش آموختگان منتخب و نمونه دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، هدایا و درجه های خود را از دست رهبر انقلاب اسلامی دریافت کردند. فرمانده کل قوا سردوشی نماینده دانشجویان جدید دانشگاههای افسری ارتش را نیز اهدا کردند.

در ادامه این مراسم، برنامه رزمایش میدانی اجرا شد و در پایان مراسم نیز، یگانهای حاضر در میدان از مقابل فرمانده کل قوا رژه رفتند.
--------------------------------------------------------------

بی بی سی: سفیر عربستان در آمریکا در طرح ترور ایران/صدای آمریکا: سفیر آمریکا در عربستان در طرح ترور ایران! + فیلم

ماجرای جالب رستوران میکونوس و سیلی امام خامنه ای به اروپا
ماجرای عبور ناوشكن‌های ایرانی از كانال سوئز

برگی از تاریخ،ماجرای لایحه ننگین كاپیتولاسیون

فیلم مستند غروب غرب / بحران اقتصادی آمریکا / لینک مستقیم دانلود

شنیدنی در ایران،دیدنی در آمریکا

آتش زدن پرچم اسرائیل درآمریکا

اعتراض دانشجویان آمریکایی به سفیر اسرائیل

مرکز حمله سایبری اسرائیل علیه ایران

فیلم مستند جلجتا / بررسی دلایل حمایت آمریکا از اسرائیل و دسیسه تخریب مسجد الاقصی

اسرائیل شناسی (وضعیت داخلی اسرائیل،اسرائیل و خاورمیانه و...)+دانلود

‌بیایید تا اسرائیل را تحریم كنیم + تصاویر

دکتر عباسی-جنگ نرم اسرائیل

مستند دیدنی جنبش وال‌ استریت - وستوراما Westorama

گسترش اعتراضات وال استریت

بررسی بیداری اسلامی در خاورمیانه

بیداری آندلس

کلیپ تصویری موج بیداری در قلب اروپا

فیلم ها و کلیپ های مربوط به بیداری اسلامی در بحرین و سایر کشورهای اسلامی - جدید

كلیپ «روز بیداری»

ویژه نامه هولوکاست ایرانی ( آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟ ) - بخش نهم

مستند ایران و انگلیس

فوتوکلیپ "مقابله به مثل" حسن عباسی و تهدیدهای انگلیس و امریکا

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.