بی بی سی و خبری که هنوز فوری است! + عکسبی بی سی فارسی، سعی در القای این مطلب دارد که سازماندهی اعتراض دیروز و ورود به ساختمان سفارت توسط دولت ایران برنامه ریزی شده است و نیروهای امنیتی نیز به طور عمد این بحران را کنترل نکرده اند.


به نقل از جام نیوز، در حالی که دو روز از تجمع پر شور دانشجویان دانشگاه تهران در مقابل سفارت انگلیس می گذرد، نکته جالب توجه این است که همچنان بنگاه سخن پراکنی انگلیس از تیتر "خبر فوری" برای همه خبرهای مربوط به این موضوع استفاده می کند و معلوم نیست تا چه زمانی این اخبار فوری ادامه خواهد داشت؟ بی بی سی از رهگذر مصاحبه های پی در پی با به اصطلاح کارشناسان خود سعی در القای این مطلب دارد که سازماندهی اعتراض دیروز و ورود به ساختمان سفارت توسط دولت ایران برنامه ریزی شده است و نیروهای امنیتی نیز به طور عمد این بحران را کنترل نکرده اند.

 

 

-----------------------------------------------------------------------

هیچ می دانستید که در جریان جنگ جهانی اول حدود 40 در صد مردم ایران کشته شده اند ؟ یعنی تقریبا نیمی از کل مردم کشور  ( حدود 9.5 میلیون نفر در ایران کشته شدند  )

مستند ایران و انگلیس

ایران هیچ وقت مثل انگلیس استعمار گر و خون خوار نمی شد + فیلم bbc

صحبت های وزیر اطلاعات جناب آقای مصلحی در مورد جاسوسی انگلیس در ایران

فوتوکلیپ "مقابله به مثل" حسن عباسی و تهدیدهای انگلیس و امریکا

چرا دولت انگلیس از بابی ساندز هراس دارد؟

تماس یک شاهد عینی از تهران و شعار علیه انگلیس در بی بی سی + فیلم

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.