فیلم محمد نوری زاد در زندان اویندریافت با فرمت flv
نخستین ویدئوی ارسال شده از محمد نوری زاد از زمان بازداشت تا انتشار نامه چهاردهم به امام خامنه ای در زندان اوین / فیلمی که می بینید مروری است کوتاه بر زندگی موجودی که آخرین تلاشهایش را برای مطرح شدن به هر نحو انجام می دهد/ولیکن حیف که هرگز مطرح نمی شود....!

   + نمایش نفاق نوری زاد در فیلم پسرش
   +
چند همسری نوری زاد + کلیپ

  • نمایش نفاق نوری زاد در فیلم پسرش

انتشار فیلمی از محمد نوری‌زاد كه حاوی بخش‌هایی از سوابق نوشته‌های وی در روزنامه كیهان و همچنین گوشه‌هایی از اظهارات او در زندان اوین و سپس فیلم بازی كردن وی به كارگردانی پسرش ابوذر نوری‌زاد است، پرده دیگری از نفاق این عنصر ماجراجو و رانتی را روشن كرده است.

 در این فیلم كوتاه نشان داده می‌شود كه محمد نوری‌زاد كه تمام حیثیت و اعتبار خود را از كنار ژست‌های انقلابی و ولایت‌مدارانه‌اش كسب كرده و با دریافت بودجه‌های میلیاردی برای كارهای سخیف و نازل به شهرت رسیده است، چگونه پس از آنكه مشمول رأفت اسلامی و عفو رهبری قرار گرفته و از زندان آزاد می‌شود، به اقدامات ماجراجویانه خود با كارگردانی پسرش ادامه می‌دهد.

همچنین در حالی كه نوری‌زاد مدعی بود كه فیلمی از آنچه را كه در زندان می‌گذرد برای شخص رهبر معظم انقلاب تهیه كرده است، روز گذشته پس از انتشار كلیپ زیر، پسرش ابوذر نوری‌زاد كه متواری است و در امریكا به‌سر می‌برد، اذعان كرد كه این تصاویر برای بخشی از پروژه سینمایی او بوده است، تا یكی دیگر از پرده‌های رسوایی و دروغ‌گویی محمد نوری‎زاد نیز با اظهارات پسرش رقم بخورد. 

بزرگ‌ترین آرزویش شهرت است. بودن در کنار آوینی و نوشتن مقاله‌های تند و ضداستکباری‌اش و حتی سریال چهل سربازش هیچ‌کدام نتوانست از او یک چهره بسازد. او آخرین تلاش برای چهره شدن را در نوشتن نامه به رهبر انقلاب می‌بیند.

ستون شنبه‎ها و نکته‌هایش در کیهان، جایگاه هر هفته رئیس‎جمهور و رئیس قوه قضاییه بود و چنان بتی از ابوذر ساخته بود که تیزی زبان ابوذر به تیزی قلمش می‌رسید. از نوشته‌های انتقادی‌اش به اشرافیت کرباسچی تا تاختن به دکتر سروش و زاویه نشینی شیخ ساده لوح و حنجره پاره عبدالله نوری و دجال خواندن آمریکا؛ همه و همه او را به رویای ابوذر بودنش نزدیک می‌کرد. ابوذری که حب ولایتش در ترجیع‌بند مقالاتش موج می‌زد.

حالا ابوذر زمان با آن همه حب‌اش به ابوذر، خود صاحب ابوذری آمریکایی شده است؛ ابوذری که متولد، تحصیل‌کرده و مقیم امریکاست. ابوذری که قرار بود آیینه پدر باشد. پدری که خود را ابوذر می‌دانست، کارش شده است نامه‌نگاری به رهبر و خواندن نامه‌هایش برای سایت خودش. نامه و سایتی که هیچ تصویری از گذشته او نمی‌دهد. مقاله‌نویس افراطی کیهان که تحمل منتقدین را نداشت، حال خودش نامه می‌نویسد؛ نامه‌هایی که او را تیتر کرده. البته خودش چنین اعتقادی ندارد.

نوری‌زاد حرف‌های ضد و نقیض هم کم ندارد... تعبیرهای جالبی هم دارد...

اما برجی که نوری‌زاد آن را تعقیب می‌کند باید در آن سوی دنیا جستجو کرد؛ برجی که او را به سمت زندان و اعتصاب قضا فرمان می‌دهد. قلم تندی که اندیشه جبهه مشارکت یا به قول خودش نهضت وابستگی را به ژاپنی بودن متهم می‌کرد، امروز آنقدر شیفته ژاپنیسم شده است که توجیه اعتصاب غذا را "آرزوی مرگ ژاپنی" عنوان می‌کند.

نقشی که برای نوری‌زاد طرح‌ریزی شده، نوشتن نامه‌های دوستانه‌ای است که مخاطبش رهبر انقلاب است. نامه‌هایی که قرار است همان حرف‌های سال‌های فتنه را یادآوری کند، چند ماهی خوراک رسانه‌های ضدانقلاب می‌شود. ولی این ادعای دوستی از سمت نوری‌زاد، تکرار بازی قدیمی او با شریعتمداری و صفار هرندی است؛ رفیقان راهی که او امروز آنها را ریاکار می‌داند.

نوری‌زاد نقشی را بازی می‌کند که دستور تعطیلی نمازش را نه ابوذر آرزوهایش که ابوذر آمریکایی‌اش صادر کرده. ابوذری که حالا هم تجربه بازیگری دارد و هم تجربه کارگردانی، به ایران آمده تا نسخه‌ای ایرانی بسازد از فیلم آمریکایی‌اش؛ ابوذری که امروز تمام رفتار پدر را کارگردانی می‌کند. از خندیدن گرفته تا گریه و مشت زدن بر دیوارش را. ابوذری که حتی آموزش بازی به پدرش می‌دهد، او را چنان مسخ خود کرده که دستور کوبیدن سر به دیوارش را هم صادر می‌کند. و این شاید آن خوابی باشد که بیدار شدن از آن، او را اینچنین پریشان کرده است.

اما اعتراف نوری‌زاد نشان از بیداری است و کوبیدن سر بر دیوارش هم او را بیدار نخواهد کرد.

ابوذری که حالا سایه پدر شده و ترس از دیده شدن دارد، چنین القا می‌کند که این فیلم را نوری‌زاد به تنهایی ساخته است.  نوری‌زادی که روزی از دروغگویی افراد گلایه می‌کرد، امروز روبروی دوربین ابوذرش دروغ می‌گوید. ابوذری که حالا ماموریت آمریکاییش در ایران را نیمه‌تمام گذاشته و دست خالی به آمریکا گریخته، فکرش را هم نمی‌کرد، روزی در فیلم خودش همبازی پدر شود.


  • چند همسری نوری زاد + کلیپ
+ دریافت با فرمت flv

فردی که این تصاویر را منتشر کرده است سعی دارد محمد نوری زاد را به مانند مهاجرانی، از جنبش سبز اموی جدا کرده و هرزگی او را از سر این گروه افراد، باز کند هرچند که هرزگی این جنبش، بر تمام مردم ایران عینیت دارد.


-------------------------------------------------------------------

فیلم مستند یزیدیان / حوادث روز عاشورای سال ۸۸ به روایت تصویر / لینک مستقیم دانلود

تحلیل وقایع عاشورای 88 + مستند

ماهیت صهیونیستی جنبش سبز با عدم پذیرش همه‌پرسی در فلسطین

ارتباط شورای دموکراسی آمریکا با جنبش سبز ایران + سند محرمانه

تصاویری از قتل عام عزادارن سبز در عاشورای میرحسینی!

--------------------------------------------------------------------------------
عاشورا ۸۸ و یزیدیان

حوادث قبل و بعد از انتخابات+clip

روزشمار حوادث مهم انتخابات ریاست جمهوری دهم

فتنه 88 به روایت ملک سلیمان

دانلود هفت مستند در مورد فتنه 88

شکار میانجی (تحلیل حسین شریعتمداری درباره راهبردها و چگونگی اقدامات اصحاب فتنه 88)+فیلم

سه بار عمل جراحی نتوانست حال جانباز فتنه ۸۸ را خوب کند

سخنرانی حسین شریعتمداری در اصفهان / انتخابات ۸۸ / لینک مستقیم دانلود

بررسی رفتاری آقای هاشمی و خانواده ایشان در انتخابات 84 و 88

متن مصاحبه میرحسین موسوی با مجله تایم یک روز قبل از انتخابات

انیمیشن های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری 88

فایل صوتی صحبتهای سردار مشفق در مورد اصلاحات و پشت پرده انتخابات

فیلمی منتشر نشده از اظهارات تاج زاده در رد تقلب در انتخابات

تحلیل مسائل انتخابات - دکتر عباسی +دانلود تصویری

دانلود کتاب شنبه پس از انتخابات

چرا رهبری فردای روز انتخابات به رئیس جمهور تبریك گفتند؟

لطفا كلمه مورد نظر را جستجو نمایید
و.....

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.