بالاخره فائزه هاشمی غیرعلنی! محاکمه شد!!

بالاخره فائزه هاشمی که معرف حضور همه مردم ایران است پس از گذشت ۲ سال از فتنه ۸۸ ، امروز در جلسه غیرعلنی محاکمه شد!!!

آیا این آقازاده(….) فرقی با دیگر متهمان و مجرمان فتنه ۸۸ که بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام کردند دارد؟!

همین!

          +   فائزه هاشمی؛ از عدم حضور در دادگاه تا سخنرانی در مجمع تشخیص + عکس

          +   فائزه هاشمی "غیرعلنی" محاکمه شد/درخواست مهلت برای آخرین دفاع
  • فائزه هاشمی؛ از عدم حضور در دادگاه تا سخنرانی در مجمع تشخیص + عکس

فائزه هاشمی رفسنجانی امروز در نشستی تخصصی که به دعوت حسن روحانی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با عنوان " خاورمیانه و چشم انداز حکومت های مردم سالار" برگزار شده بود، حضور پیدا کرد

به گزارش مشرق؛ امروز به دعوت مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نشستی تخصصی با عنوان "خاورمیانه و چشم انداز حکومت های مردم سالار" برگزار شد.
 
 
نکته عجیب این نشست حضور فائزه هاشمی دختر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود، که بعلاوه حضور در این نشست، اقدام به سخنرانی در این جلسه نیز کرده است.
 
گفتنی است فائزه هاشمی به عنوان یکی از عناصر فعال در فتنه 88 در روزهای ابتدایی فتنه به تهییج فتنه گران پرداخته و البته در سال 90 پس از اظهاراتی علیه مسوولان نظام توسط قوه قضائیه احضار شد. البته تعویق های مکرر در زمان اجرای دادگاه وی نیز باعث انتقاد افکار عمومی نسبت به این تاخیرها شده است.
 
 
اما موضوع قابل پیگیری آن است که چرا فائزه هاشمی که  از سوی افکار عمومی به عنوان یکی از همراهان فتنه 88 شناخته می شود، در یک نشست تخصصی آنهم با موضوع مهم انقلاب در کشورهای منطقه شرکت می کند؟
 
البته بدون تردید نمی توان به تاثیر حضور هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام بر روی حضور و رفت و آمد فرزندانش در اینگونه نشست ها بی اعتنا بود.  • فائزه هاشمی "غیرعلنی" محاکمه شد/درخواست مهلت برای آخرین دفاع

خبرگزاری فارس: فائزه هاشمی رفسنجانی صبح امروز به اتهام تبلیغ علیه نظام در شعبه 15 دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی محاکمه شد.

خبرگزاری فارس: فائزه هاشمی "غیرعلنی" محاکمه شد/درخواست مهلت برای آخرین دفاع

غلامعلی ریاحی وکیل فائزه هاشمی فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی در خصوص جلسه رسیدگی به اتهامات موکل خود به خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفت: جلسه دادگاه در موعد تعیین شده تشکیل شد و در ابتدای جلسه، نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد.
 
وی افزود: پس از تفهیم اتهام "فعالیت تبلیغی علیه نظام" به خانم هاشمی پاسخ‌های لازم از طرف وی و بنده به دادگاه ارائه شد.
 
وکیل فائزه هاشمی با بیان اینکه دادگاه موکل وی غیرعلنی بوده و اجازه ندارد درباره جزئیات آن سخن بگوید، گفت: در مجموع بعد از لایحه تکمیلی که ظرف سه روز آینده به دادگاه خواهیم داد، دادگاه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

ریاحی در پایان متذکر شد که وی و موکلش به عنوان آخرین دفاع، از دادگاه فرصت خواستند که ظرف سه روز لایحه دفاعی خود را تقدیم کنند. 

به گزارش فارس، پیش از این قرار بود نخستین جلسه‌ رسیدگی به اتهامات فائزه هاشمی صبح روز یکشنبه 23 مرداد ماه‌ در شعبه 15 دادگاه انقلاب برگزار شود که به دلیل درخواست استمهال وکیل پرونده و برای تدارکات دفاع و موافقت دادگاه با این درخواست، جلسه‌ دادگاه به تاخیر افتاد و وقت رسیدگی نیز تجدید شد. 

پرونده فائزه هاشمی که در جریان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم در اغتشاشات خیابانی سال 88 حضور یافته بود، با اعلام جرم دادستانی تهران و به اتهام "فعالیت تبلیغی علیه نظام" تشکیل شده و اتهام انتسابی به فائزه هاشمی نیز به دلیل مصاحبه او با سایت روزآنلاین بوده است.


--------------------------------------------------------------
فرزندان هاشمی رفسنجانی

دکتر عباسی - هاشمی رفسنجانی - حزب کارگزاران - اختلافات

کلیپ جدید فائزه هاشمی - سناریوی تکراری

بررسی رفتاری آقای هاشمی و خانواده ایشان در انتخابات 84 و 88

برخورد با فائزه هاشمی+دانلود فیلم

فائزه این بار برای خرید لباس آمده بود

رمزگشایی از روابط ویژه پسر دیکتاتور لیبی با مهدی هاشمی+تصاویر

گستاخی جدید فائزه: برای مهدی و همه زندانیان پرونده‌سازی کرده‌اند +فیلم

کلیپ فائزه و مامانش

سندی که برای اولین‌بار در "ایران" منتشر می‌شود

استیت اویل (بازخوانی یک پرونده)

دانلود کلیپ محاکمه آقازاده ها

دادستان تهران: سران فتنه قطعا محاکمه می‌شوند

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.