دفاع نامزد ریاست جمهوری آمریکا از ترور شهید احمدی روشن + فیلمخبرگزاری فارس: نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تصریح کرد: هر دانشمند روسی ، کره ای و ایرانی که بخواهد به برنامه هسته ای ایران کمک کند در امان نخواهد بود.

+ دانلود فیلم

همزمان با انتشار برخی گزارش‌ها درخصوص دخالت اسرائیل در ترور دیروز دانشمند هسته‌ای ایران، ریک سانتوروم نماینده جمهوریخواه که برای انتخابات آتی نیز کاندیدای ریاست جمهوری شده است، با لحنی تمسخرآمیز، از ترور دانشمندان هسته‌ای ایران یاد کرد.

وی با اعلام حمایت صریح و رسمی از ترور دانشمندان ایرانی گفت: مسائلی مثل کشته شدن دانشمندان هسته‌ای ایران، مرا امیدوار می‌کند.

این نامزد انتخابات ۲۰۱۲ افزود: فکر می‌کنم که ترور این افراد، کار فوق‌العاده‌ای است و باید بدین ترتیب پیام روشنی بدهیم که اگر تو دانشمندی هستی که برای روسیه، کره شمالی یا ایران کاری می‌کنی، امنیت تو در خطر خواهد بود.


وی ، با بیان اینکه ما این کار را برای شهروندان آمریکایی انجام داده‌ایم، گفت: فرض می‌کنیم شما کسی باشید که در حال تولید بمب هسته‌ای هستید که می‌تواند اسراییل را بزند و یا برای کشوری سپر هسته‌ای ایجاد کنید که با مصونیت به گسترش تروریسم می‌پردازد، طبیعی است که ما بخواهیم شما را از میان برداریم.

این اظهارات رسمی نامزد انتخاباتی در حالی است که دولت آمریکا دیروز در واکنش به ترور دانشمند ایرانی، نقش خود را در ترور شهید احمدی روشن رد کرده بود.

منبع: باراک اوباما
 • سه شنبه 4 بهمن 1390 09:18 ب.ظ
  واقعا چه انسانهای (حیوانها) احمقی پیدا میشه

  خدا لعنتتون کنه.....

  بنظر من ایران باید یک واکنش اساسی در مقابل اینها از خودش نشون بده

  نظر خودم اینکه باید یه قانونی تصویب بشه که اساتید و دانشمندان فقط به زبان ملی علم تولید کنن واقعا تاسف داره دانشمند ما (شهید روشن) زحمت می کشه به زبان انگلیسی و توی isi مقاله چاپ میکنه و اینها هم میان اینجور قلدر بازی در میارن باید قبول کنیم خودمون هم یکی از خادمین اینها هستیم

  امیدوارم حاکمان ما یه فکری بکنن تا یه ضربه اساسی به علم و صنعتشون بزنیم
  علی باقری:
  سلام
  با تشکر از نظرتان

مطالب پیشنهادی

تماس با من

 • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
 • تلفن:
 • فکس:
 • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.