فاطمه معتمد آریا هم خودش را ارزان فروخت + تصاویر + فیلم
+
فاطمه معتمد آریا هم خودش را ارزان فروخت + تصاویر + فیلم

+ مطرح کردن دوباره معتمد آریا به بهانه جایزه «هانری لانگ لوا» فرانسه+ سند

وبلاگ بچه های آسمانی راز حرکت غیر اخلاقی فاطمه معتمد آریا در فرانسه بر ملا کرد .

 من به جامعه هنری و فرهنگی کشورمون برای این اتفاق ناخوشایند تبریک و شاد باش عرض مینمایم.البته برای بازیگران و کارگردانان سینمای ایران عزیز اسلامیمان که متاسفانه خودشان را وا داده اند و هر غلط کاری و دهن کجی و بی احترامی به ملت شریف و بزرگ اسلامی ایران را حق مسلم خود میپندارند بسیار عادی و پیش پا افتاده است از این دست کار ها. چون اینان خود را متمدن میدانند و اینگونه تمدن را در زندگی کردن افتخار خود میدانند. از آنان نمیتوان خورده گرفت خورده به کسانی باید بگیریم که فاطمه معتمد آریاها را تائید کرده اند و در سینما و رسانه ملی یک مملکت بزرگ اسلامی راه داده اند و مسیر جولان دادن را برایشان باز نموده اند.فاطمه معتمدآریا، دوشنبه شب در پاریس جایزه جهانی «هانری لانگ لوا» فرانسه را دریافت کرد.

 
معتمدآریا پس از دریافت جایزه اش گفت: "همه ی ما امشب دلیلی مشترک برای با هم بودن داریم. بی آنکه بیاندیشیم به چه زبانی حرف می زنیم و در کدام کشور زندگی می کنیم و از کجای جهان به اینجا آمده ایم. بی آنکه بگوئیم در سرزمین مان سیاست مداران چه چیز را بین خودشان بده بستان می کنند(!)"

او گفت: "ما صلح، آرامش و زیبایی را بین خودمان تقسیم می کنیم و سهم خودمان را هم بر میداریم."

وی که چندی قبل مشکل سینمای ایران را نداشتن برخی صحنه های و اتفاقات خاص (!) همچون بوسیدن زن و مرد توسط یکدیگر دانسته بود، بعد از بوسیده شدن توسط مجری مرد مراسم واکنشی جالب از خود نشان می دهد تا ظاهرا تاکید کند، مشکلات سینمای ایران در حال حل شدن است.

معتمدآریا گفت: "سینما به ما عشق ورزیدن را آموخته، محبت کردن را و تقسیم این عشق را. برای اینکه یادمان نرود ما انسانها یکدیگر را دوست داریم با هر زبان و با هر رنگ و هر مذهبی که داریم و ما به این دوستی مفتخریم."

معتمدآریا حدود چهار ماه پیش هم از جشنواره مونترال کانادا، جایزه بهترین بازیگر زن را گرفت. جایزه برای بازی در فیلم "اینجا بدون من" به او اهدا شد.

احتمالا جوایز دیگری هم در راه است. می توانید حدس بزنید جایزه بعدی به چه کسی می رسد؟ درست حدس زدید! هر کس بهتر و بیشتر از جمهوری اسلامی انتقاد کند و به افتخار "صلح جهانی" توام با کشتار و خونریزی، کلاه یا روسری از سر بردارد! و یا . . .

 
دریافت جایزه هانری لانگو توسط سیمین (فاطمه) معتمد آریا +
دانلود فیلم


-----------------
// جام نیوز

 روز سه شنبه 31 ژانویه ( 11 بهمن) سایت بی بی سی؛ جایزه حفظ ارزش های فرهنگی! بازیگری(سکس، شراب، خشونت)، تعهد و حفظ حرمت روح سینما! به فاطمه معتمد آریا تعلق گرفت، این در حالی است که وی اخیرا کار هنری مهمی صورت نداده است.
معتمدآریا که از این همه لطف غربی ها کمی تا قسمتی سرخوش و البته دچار سرگیجه گشته، پس از دریافت جایزه مدعی شد: "همه ما امشب دلیلی مشترک برای با هم بودن داریم! بی آنکه بیاندیشیم به چه زبانی حرف می زنیم و در کدام کشور زندگی می کنیم و از کجای جهان به اینجا آمده ایم. بی آنکه بگوئیم در سرزمین مان سیاست مداران چه چیز را بین خودشان بده بستان می کنند."
خانم معتمدآریا البته نگفت چرا از فرهنگ و مذهب مردم خود در جشنواره های غربی دفاع نمی کند اما گفت: "سینما به ما عشق ورزیدن را آموخته، محبت کردن را و تقسیم این عشق را. برای اینکه یادمان نرود ما انسانها یکدیگر را دوست داریم با هر زبان و با هر رنگ و هر مذهبی که داریم و ما به این دوستی مفتخریم."
دیگر رسانه ای که این خبر را فورا پوشش داد رادیو دویچه وله آلمان بود که بلافاصله دست به تهیه لیستی از اقدامات ضد ایرانی معتمد آریا زده و نوشت: «معتمدآریا که در بیش از 40 فیلم نقش‌آفرینی کرده، از خرداد 1389 که در جشنواره فیلم کن بدون حجاب و با دستبند سبز جلوی دوربین عکاسان ظاهر شد، ممنوع‌التصویر شده است. وی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1388 از میرحسین موسوی حمایت کرد.»
گفتنی است سوابق درخشان! ضد دینی فاطمه معتمد آریا قطعا از فاکتورهایی است که غربی ها با نگاه به آنها در پی مطرح کردن دوباره وی آن هم در روزهای منتهی به انتخابات مجلس هستند، مروری هر چند کوتاه و گذرا درباره سوابق و اظهارات و نیز حضور وی در صحنه های بین المللی به فهم مساله بیشتر کمک می کند، او همان بازیگری است که بارها و بارها با مصاحبه‌های گوناگون به تمسخر مساله حجاب پرداخته و دو عنصر "سکس و محدودیت حجاب" را مایه "عقب ماندگی سینمای ایران" بر شمرده بود.
معتمد آریا بارها و بارها در جشنواره های جهانی بدون حجاب ظاهر شده است. موج تصاویر بی‌حجاب وی در سطح فضای اینترنت گواه این مدعاست اما نقطه اوج رفتار زننده این بازیگر، حضور بی‌حجاب در جشنواره برلین در سال 84 همزمان با ماه محرم بود.
رزومه اخلاقی و احترام انگیز(!) معتمد آریا به همین جا ختم نمی شود. چند سال پیش هم در حاشیه کنفرانسی درباره اوضاع اجتماعی ایران که توسط بنیاد پژوهش های ایران در ایالت "مریلند" آمریکا برگزار شد طی مصاحبه ای با رادیوفردا گفته بود: «در سال های بعد از انقلاب، پیدایش سبک جدیدی در فیلم‌‎سازی که با حذف سه عامل" سکس، خشونت و شراب" همراه بود، عملاً سینمای ایران را از مهم‌ترین وجوه جاذبه در سینما محروم کرد.»
معتمدآریا که به برکت فرصت‌ها و امکاناتی که انقلاب و جمهوری اسلامی در اختیار وی قرار داد تا به بازیگری مطرح در کشور تبدیل شود، سال هاست اصرار دارد در مصاحبه با رسانه های بیگانه علیه کشور مطالب ساختارشکنانه ابراز کند.
در هیمن راستا او در مصاحبه با نشریه ایتالیایی "ایل مانیفستو"، در پاسخ به این سؤال که آیا با سانسور مخالف است، می گوید: «مسلماً! اما من موفق شدم که کلک بزنم. من در گیلانه، نقش مادری را بازی می کنم که پسرش را بغل می کند و می بوسد و لمس می کند. اما این کارها طبق قانون، ممنوع است و هیچ برخورد فیزیکی نباید بین زن و مرد صورت گیرد.»
سقف آرزوهای وی و برخی دیگر نظیر گلشیفته فراهانی، محو شدن در فرهنگ مبتذل "هالیوود و کن" به قیمت دهن کجی به نظام جمهوری اسلامی و مردم مسلمان کشورمان و پادویی اربابان سینماست.
و حرف آخر اینکه ؛ آن هنگام که وی و برخی هنرپیشه ها برای کشف حجاب رقابت می کردند، جورج کلونی هنرپیشه مطرح هالیوود طی گفت و گویی از رعایت قوانین شرعی در سینمای ایران استقبال کرده و آن را بزرگترین هنر ایرانیان نامیده بود.
راستی امثال معتمد آریاها برای حفظ فرهنگ زن ایرانی که همان نجابت، پاکی و حیاست چه کرده اند؟
 

 


 

 -------------------------------------------------------------------------

مطالب مرتبط

---------------------

فیلم مستند خود شیفته خود ریخته / داستان وادادگی فرهنگی سینمای ایران

طرح / نفوذ فساد در میانشان ممکن نیست….+ گلشیفته + مریم فرانسوا کراح

نسبت مافیای غرب و «جدایی نادر از سیمین» + فیلم

جدایی نادر از سیمین + تحلیل

تبریک سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا به اصغر فرهادی


ویدیوی مناظره امیر قادری و امیر پوریا در تلویزیون بی بی سی؛ درباره فیلم‌های «اخراجی‌ها 3» و «جدایی نادر از سیمین»

بورسیه در آلمان، ماه عسل خوش رقصی فرهادی در "جدایی نادر از سیمین"

تحلیل دریافت جایزه برلینی جدایی نادر از سیمین: « اشتراك نظر اتفاقی!داوران جشنواره‌های فجر و برلین و بی‌بی‌سی در مورد فیلم فرهادی»

گزارش یک جشنواره / نقد فیلم های جشنواره فیلم فجر ۸۹ / فیلم سخنرانی دکتر حسن عباسی+لینک مستقیم

دست دادن برنده جشنواره فجر با مدل ایتالیایی

-------------------------------------------------

هنرمند آن است که اندیشه و انگیزه را بشناسد

درآمدی بر دکترین سینما | دکتر عباسی ( جلسه ۲۳۷ ) | کلبه کرامت

فجر سینما جولانگاه معترضان و عناصر مساله دار +عکس

درباره خانه سینما

فیلم سخنرانی شهید آوینی در سمینار «سینمای پس از انقلاب» + فیلم پرسش و پاسخ

فیلم مناظره سعید مستغاثی و جواد شمقدری / بررسی سینمای انقلاب اسلامی

برنامه پندار / بررسی سینمای آخرالزمان علمی تخیلی / Science Fictional Apocalypse / دکتر شاه حسینی

سینمای ایران و حواشی

گزارش یک جشنواره / نقد فیلم های جشنواره فیلم فجر ۸۹ / فیلم سخنرانی دکتر حسن عباسی+لینک مستقیم

دست دادن برنده جشنواره فجر با مدل ایتالیایی

تحلیل دریافت جایزه برلینی جدایی نادر از سیمین: « اشتراك نظر اتفاقی!داوران جشنواره‌های فجر و برلین و بی‌بی‌سی در مورد فیلم فرهادی»

بازیگران زن؛ جلوی دوربین ، پشت دوربین + تصاویر

حضور بازیگر سریال "قلب یخی" در فیلمی ضد انقلاب

دانلود برنامه راز – سینمای آخرالزمان (نقد فیلم قلمرو بهشت)

رژه بازیگران زن ایرانی بر روی فرش قرمز بی حجابی در خارج از کشور+عکس

بازگشت خانم بازیگر‌ به ‌سیمای ایران ‌پس از ‌تن‌نمایی‌ در‌ سینمای امریكا!

بررسی سینمای مبتذل در ایران+فیلم

عباسی - طالب زاده - سینمای سیاسی 89

-------------------------------------------------

حجاب در قرآن

حجاب مفهومی درونی - به همین سادگی

حکایت مسلمان شدن این مانکن / سارا بوکر

Hijab; A shell For A pearl / حجاب

کلیپ تصویری ما و حجاب

استاد رائفی پور/زن ، حجاب ، فمینیسم/دانشگاه الزهرا/ تصویری با کیفیت عالی و خوب

برنامه گره با حضور حجت الاسلام پناهیان | موضوع : حجاب

فیلم سخنرانی حاج آقا پناهیان با موضوع حجاب مسأله ما نیست

فتوای تاریخی آیت الله محمد خوانساری: منکر حجاب نجس و کافر است!

مجموعه پوسترهایی درباره حجاب و عفاف (سری دوم)

فیلم/ مستند حجاب و گوهر عفاف

فلسفه حجاب چیست‌؟

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.