فیلم مستند استقلال برای پیروزی / نگاهی به رویکرد اصولی مجلس شورای اسلامی

فیلم مستند استقلال برای پیروزی / نگاهی به رویکرد اصولی مجلس شورای اسلامی

در این مستند به مفاهیمی چون تعریف مجلس و کارکرد اصولی مجلس شورای اسلامی، تعریف نماینده مستقل، شرایط و ویژگی های یک نماینده مجلس، راهبردهای اصولی مجلس برای رسیدن به مبانی جمهوری اسلامی [استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی] و … می پردازد.

در ادامه نیز، مصاحبه هایی با مردم در خصوص انتخابات مجلس و ویژگی های یک نماینده مستقل و اصولی صورت می پذیرد.

+ تصویری که بی بی سی از انتخابات مجلس نشان می دهد

+ ویژه نامه ی «توپ انگلیسی»مدت زمان : ۲۶ دقیقه

کیفیت : VCDRip (خیلی خوب)

کارگردان : محمد مهدی خائفی | محمدرضا دهشیری [به روایت مصطفی فاروبی]

زمان تولید : زمستان ۱۳۹۰

کاری از : مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس

فیلم مستند استقلال برای پیروزی / نگاهی به رویکرد اصولی مجلس شورای اسلامی

فیلم مستند استقلال برای پیروزی / نگاهی به رویکرد اصولی مجلس شورای اسلامی.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۲۶۴*۳۵۲)
(حجم کل: ۹۵ MB )
لینک اصلی | لینک کمکی


منبع: مبین مدیا

  • تصویری که بی بی سی از انتخابات مجلس نشان می دهد

بی بی سی فارسی که در طول شش ماه مانده به دور اول انتخابات مجلس ایران در 12 اسفند 1390 تمام توان خود را برای کاهش حضور مردمی در انتخابات به کار گرفته بود، بار دیگر در آستانه ی دور دوم انتخابات مجلس، تلاش می کند حضور مردمی در 12 اسفند را زیر سوال برده و کمرنگ جلوه دهد.

اختصاص صفحه ی ویژه برای انتخابات مجلس ایران در صفحه ی اول وبسایت بی بی سی فارسی نشان دهنده ی اهمیت این موضوع برای بی بی سی است.

بی بی سی فارسی اما در صفحه ی اول وبسایت خود، عکسی را به نمایش گذاشته که بیش از نمایش حضور کم سابقه ی مردم ایران در پای صندوق های رای، غیرمردمی بودن انتخابات را القا می کند.

بی بی سی فارسی در شرایطی اقدام به نشان دادن اجباری بودن و پلیسی بودن انتخابات ایران می کند که در آستانه ی برگزاری انتخابات شوراهای محلی و شهرداران در روز پنجشنبه در بیش از ۱۸۱ منطقه ی سه کشور ولز، اسکاتلند و انگلیس، مردم از امنیتی شدن فضای کشور و بالا رفتن تعداد نیروهای امنیتی به جهت اعتراض های ماه اوت گذشته صحبت می کنند.

در همین رابطه یورونیوز خبر می دهد که آشوب های لندن که طی چهار روز در ماه اوت گذشته این شهر را در یک ناآرامی مطلق فرو برده بود انتقادات علیه حزب حاکم انگلستان را برانگیخت. این ناآرمی ها در کنار برنامه های اقتصادی دولت و کسری بودجه ی انگستان موقعیت دیوید کامرون، نخست وزیر این کشور را بیش از پیش متزلزل کرده است.

 گفتنی است که پیش از این، رسانه ایران در ویژه نامه ی «توپ انگلیسی ( دریافت ) » به بررسی و تحلیل عملکرد بی بی سی فارسی در مورد انتخابات مجلس ایران پرداخته است.-----------------------------------------------------
حضور خاتمی در انتخابات مجلس نهم +عکس + فیلم

فیلم مستند بهارستان / مروری بر روند فعالیت مجلس شورای اسلامی از بهارستان اول تا بهارستان هشتم

آرایش سیاسی انتخابات مجلس نهم

...
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.