ضلع غربی ساختمان پزشکان (مستندی در باب فروید زدگی سریال ساختمان پزشکان) + دانلود

پوستر ضلع

 این مستند با دغدغه ارزیابی فرهنگی آثار طنز تلویزیونی و تاثیر آن بر تغییر ذائقه و سبک زندگی مخاطب تولید شده و به عنوان نمونه به بررسی سریال ساختمان پزشکان به نویسندگی پیمان قاسم خانی (سرپرست نویسندگان) و کارگردانی سروش صحت می پردازد.در لینک «ساختمان پزشکان، سرگرمی نبود» به مصاحبه ای از کارگردان این مستند و در اینجا به صفحه شخصی وی، می توانید دسترسی داشته باشید. فایل این مستند در کیفیت های متنوع در اختیار کاربران قرار می گیرد.


 مسئولین رسانه ملی مطمئنا هیچ گونه عناد و قصدی برای تخریب فرهنگ ندارند اما در اکثر اوقات به خاطر عدم آشنایی با ماهیت رسانه و هنر، وقتی با هنرمندان خلاق ولی بی قید نسبت به مسائل اخلاقی مواجه می شوند دربست آن ها را پذیرفته و گویی مسحور آنان شده اند و هنرمندان این چنین نیز از غفلت آنان استفاده کرده و هر چیزی را به خورد مردم می دهند.  «سید احسان باقری،کارگردان و تهیه کننده مستند»


پوستر ضلع

دانلود قسمت اول مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» : با فرمت Mpeg و حجم 172مگابایت - با فرمت wmv  با کیفیت عالی و  حجم 100مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت متوسط و حجم 27 مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت پایین و حجم 4 مگابایت .

دانلود قسمت دوم مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» : با فرمت Mpeg و حجم 172مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت عالی و حجم 100مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت متوسط و حجم 27 مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت پایین و حجم 4 مگابایت .

دانلود قسمت سوم مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» : با فرمت Mpeg و حجم 172مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت عالی و حجم 100مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت متوسط و حجم 27 مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت پایین و حجم 4 مگابایت .

دانلود قسمت چهارم مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» : با فرمت Mpeg و حجم 172مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت عالی و حجم 100مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت متوسط و حجم 27 مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت پایین و حجم 4 مگابایت .
و یا از لینکهای زیر دانلود نمایید


1 ضلع غربی ساختمان پزشکان - بخش اول
(جدید)

 

 

برنامه ی راز / بخش اول / ظرفیت های جبهه ی فرهنگی انقلاب

 

 

دانلود
(wmv)
36,773
2 ضلع غربی ساختمان پزشکان - بخش دوم
(جدید)
دانلود
(wmv)
36,376
3 ضلع غربی ساختمان پزشکان - بخش سوم
(جدید)
دانلود
(wmv)
38,536
4 ضلع غربی ساختمان پزشکان - بخش چهارم
(جدید)
دانلود
(wmv)
1,01
-----------------------------------------------------------------
سخنرانی دکتر عباسی : استراتژی جنگ نرم و نقد سریال ساختمان پزشکان

سیری در ساختمان پزشکان

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.