محتوای فلیم موهن ضد اسلامی + سفیر آمریکا در لیبی/ تصرف سفارت + فیلم و عکس

افسران - خشم مسلمانان از فیلم اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص)
+ درباره ی محتوای فلیم موهن ضد اسلامی

فیلم مذکور از سوی تری جونز، کشیش ضد اسلام اهل فلوریدای آمریکا، منتشر شده که اعلام کرده‌ است انتشار این فیلم که «در آن حضرت محمد (ص)، پیامبر اسلام، به طرزی طنزگونه ترسیم شده» را به مناسبت سالگرد حملات یازده سپتامبر صورت گرفته است.


 + کشته شدن سفیر آمریکا در لیبی/ تصرف سفارت آمریکا در مصر + فیلم و عکس

+
تصاویر کنسولگری در آتش سوخته آمریکا در بنغازی

  • درباره ی محتوای فلیم موهن ضد اسلامی


در این فیلم دوساعته، حضرت محمد (ص)، پیامبر اسلام، فردی ترسیم شده‌ است که «گناهان بسیاری مرتکب می‌شود و ازجمله سوءاستفاده جنسی از کودکان را مجاز می‌شمرد».

رسانه‌های آمریکایی ازجمله «وال‌ استریت جورنال» گزارش دادند که «سَم باسیل»، نویسنده و کارگردان این فیلم، یک یهودی آمریکایی اهل کالیفرنیا و شاغل در بخش مستغلات است، اما پخش و توزیع فیلم را تری جونز برعهده دارد.

سم باسیل که هم‌اینک در مخفیگاه به‌ سر می‌برد به «وال‌ استریت جورنال» گفته‌ است که «بیش از ۱۰۰ یهودی با اعطای ۵ میلیون دلار» در تأمین مالی این فیلم کمک کرده‌اند و این فیلم با شرکت ۶۰ هنرپیشه و ۴۵ نفر پشت صحنه در سه ماه ساخته شده‌ است.

به گفته «سم باسیل»، این فیلم تاکنون تنها یک بار اکران شده که اوایل سال جاری در سالنی تقریباً خالی در هالیوود بوده است.

تری جونز، کشیش کلیسای گِینزویل فلوریدا، که شبکه خبری سی‌ان‌ان در وب‌سایت خود او را کشیشی «جویای نام» توصیف می‌کند پیشتر در اردیبهشت‌ماه امسال قرآن و تصویری از پیامبر اسلام، را آتش زده بود.

وزارت خارجه ایالات متحده نیز در پاسخ این عمل را محکوم کرده و اعلام کرد که «این یک عمل فردی است و به هیچ وجه نمایانگر ارزش‌های مردم آمریکا یا دولت ایالات متحده نیست».

تری جونز روز ۲۰ مارس ۲۰۱۱ نیز یک نسخه از قرآن را در کلیسای خود به آتش کشید که این اقدام تظاهرات گسترده‌ای را در افغانستان به دنبال داشت که طی آن ده‌ها تن کشته و زخمی شدند


  • کشته شدن سفیر آمریکا در لیبی/ تصرف سفارت آمریکا در مصر


// مشرق نیوز

اعتراضات مردم مصر، لیبی و یمن پس از نمایش فیلمی "ضداسلامی" در سایت اینترنتی یوتیوب جریان گرفت که یک فیلمساز آمریکایی در کالیفرنیا آن را ساخته است.

این اعتراضات با  تظاهرات مردم خشمگین مصر آغاز شد. شهروندان مصری با تجمع در برابر سفارت آمریکا در قاهره پرچم این کشور را به زیر کشیدند.

همچنین عصر دیروز کنسولگری آمریکا در شهر بنغازی در شرق لیبی مورد حمله قرار گرفت.

این حمله ساعاتی پس از تظاهرات گسترده مردم مصر در مقابل سفارت آمریکا و به آتش کشیدن پرچم آن در اعتراض به ساخت و پخش یک فیلم موهن علیه پیامبر اسلام(ص) رخ داده است.شبکه العربیه به نقل از یونس الشریف وزیر کشور لیبی آورده است در اثر اصابت گلوله های آرپی جی به کنسولگری آمریکا در بنغازی یک کارمند سفارت کشته و یک نفر دیگر از ناحیه دست زخمی شد.

وی افزود: بقیه کارکنان سفارت به سرعت مکان آن را تخیله کردند و در سلامت به سر می برند.

این درحالیست که شبکه تلویزیونی المنار لبنان به نقل از منابع رسانه‌ای از کشته شدن سفیر آمریکا و 3 دیپلمات این کشور در حمله‌ای مسلحانه به کنسولگری آمریکا در بنغازی خبر داد.

الجزیره نیز پس از تائید خبر کشته شدن سفیر آمریکا در لیبی گفت: سفیر آمریکا بر اثر آتش سوزی که در ساختمان کنسولگری به وجود آمد و خفگی ناشی از آتش سوزی کشته شد .


"عبدالمومن الحر" سخنگوی کمیته عالی امنیتی در وزارت کشور لیبی نیز گفت : گلوله های آر پی جی از مزرعه نزدیک به سفارت شلیک شده است.

در این حال العربیه گزارش داد آمریکا حمله به کنسولگری خود در بنغازی را محکوم کرده است.

گفتنی است جوانان انقلابی یمن با صدور بیانیه ای خواستار تظاهرات گسترده از مقابل درب دانشگاه صنعا به سوی سفارت آمریکا برای محکوم کردن هتک حرمت رسول گرامی اسلام(ص) از سوی معاندان اسلام در آمریکا شدند.

اتحادیه عرب نیز اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) در یک فیلم ساخته شده در آمریکا را محکوم کرد.

احمد بن حلی معاون دبیرکل اتحادیه عرب در گفت‌وگو با روزنامه نگاران اظهار داشت: قطعنامه سازمان ملل هرگونه اقدامی در خدشه وارد کردن به مقدسات یا شخصیت های بارز دینی را محکوم می کند چه برسد به حضرت رسول اکرم (ص). بنابراین ما این اقدامات را که پیروان ادیان الهی آن را محکوم کرده اند، محکوم می کنیم.

دولت افغانستان به منظور جلوگیری از انتشار فیلم موهن آمریکایی که به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) توهین می‌کند سایت یوتیوب را مسدود کرد.

گفتنی است «محمود حسین» دبیرکل اخوان‌المسلمین مصر با صدور بیانیه‌ای از مسلمانان سراسر این کشور خواست در اعتراض به انتشار فیلم اهانت‌آمیز به پیامبر گرامی اسلام(ص) روز جمعه در شهر‌های مختلف این کشور تظاهرات کنند.


کشته شدن سفیر آمریکا تائید شد

رئیس‌جمهور آمریکا ضمن تأیید کشته شدن چهار آمریکایی از جمله سفیر این کشور در لیبی، خواستار تشدید تدابیر امنیتی در اطراف سفارتخانه‌های آمریکا در کل جهان شد.

تلویزیون سی ان ان در خبری فوری گزارش داد: گزارش های متعدد حاکی از آن است که سفیر آمریکا در لیبی همراه با سه کارمند دیگر سفارت در یک حمله راکتی در بنغازی کشته شده است.
دولت لیبی نیز پس از تائید خبر کشته شدن سفیر آمریکا، حمله به کنسولگری واشنگتن در بنغازی و کشته شدن سفیر و سه کارمند کنسولگری در حمله راکتی را محکوم کرد.


واکنش دولت آمریکا به کشته شدن سفیرش در لیبی

* "هیلاری کلینتون" وزیر امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس مطبوعاتی تهدید کرد حادثه حمله به کنسولگری کشورش در لیبی بدون مجازات نخواهد ماند.

* رئیس جمهوری آمریکا با ابراز تاسف از کشته شدن سفیر این کشور در لیبی ادعا کرد با وجود این اقدامات همچنان به دفاع از آزادی و کرامت در جهان پایبندیم .ترس تل‌آویو از شعله‌ور شدن خشم جهانی

اسرائیل هرگونه ارتباط با فیلم اهانت‌آمیز به پیامبر اسلام که سازنده آن شهروندی اسرائیلی-آمریکایی است را رد کرد.
«یگال پالمور» سخنگوی وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل به هیچ وجه ارتباطی با این داستان ندارد.
سخنگوی وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی گفت اگر هم شهروند اسرائیلی این فیلم را ساخته باشد، ما مسئول آن نیستیم.


      
                      + دانلود فیلم 1

  • تصاویر کنسولگری در آتش سوخته آمریکا در بنغازیکریستوفر استیون سفیر کشته شده آمریکا در لیبی

نمای داخلی کنسولگری تخریب شده آمریکا در بنغازی

کنسولگری آمریکا در بنغازی در شب اعتراضات به فیلم اهانت‌آمیز به پیامبر اسلام

شعارنویسی روی دیوارهای کنسولگری آمریکا در بنغازی

خودروی سوخته سفیر آمریکا در لیبی

خودروی در حال سوختن سفیر آمریکا در کنسولگری آمریکا در بنغازی

حفاظت نیروهای امنیتی لیبی از کنسولگری آمریکا در بنغازی پس از حمله تظاهرات کنندگان به آن

آتش گرفتن کنسولگری آمریکا در بنغازی لیبی

آتش گرفتن کنسولگری آمریکا در بنغازی لیبی

کریستوفر استیون، سفیر آمریکا در لیبی در حال انتقال به بیمارستان-------------------------------------------------------------------------------------
توهین به اسلام و قران + عکس

پیام رهبر معظم انقلاب درباره محكومیت توهین به قرآن كریم در سازمان ملل ثبت شد

تری جونز بر سوزاندن قرآن در روز ۱۱ سپتامبر تاکید دارد +کلیپ

عکس و فیلم آتش زدن قرآن کریم در محل برج​های دوقلو +clip

پیام رهبر انقلاب در هتک حرمت به قرآن + تصویری

آتش زدن قرآن توسط آمریکایی ها!!!+کلیپ

نمودار , پیام رهبر در پی هتك حرمت قرآن شریف 22/6/1389

ده ها جلد قرآن در آمریکا به آتش کشیده شد

مصطفی محمود مازح شهید راه ترور سلمان رشدی

مستند ” فراتر از فتنه ”-------------------------------------------------------------------
شاهین نجفی

حکم ارتداد شاهین نجفی صادر شد / هک شدن سایت شخصی /چند پوستر از شاهین نجفی خائن

شیطان پرستی در موسیقی / شاهین نجفی / دانلود فایل صوتی و برگردان

کلیپ وای بر هتاکین

وای بر هتاکین


مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.