عباسی - دکترین شیطان - جلسه 378 + کلاس‌های کلبه ی کرامت تعلیق شد


 + کلاس‌های کلبه ی کرامت تعلیق شد

استاد حسن عباسی در جلسه 378 کلبه ی کرامت، به بررسی دکترین شیطان می پردازند.استاد در این سخنرانی ضمن بیان هفت متعلق ایمان برنامه های شیطان برای از بین بردن این متعلق ها را بیان می کنند.

گفتنیست که بخش های مهم فیلم های مورد بحث استاد عباسی نیز در میانه سخنرانی پخش می گردد.

هفت متعلق ایمان عبارتند از:

۱)ایمان به خدا

۲)ایمان به آخرت

۳)ایمان به غیب

 ۴)ایمان به انبیا

۵)ایمان به آیات الهی

۶)ایمان به ملائک

۷)ایمان به کتابزمان : 2:49:08

از این لینک دانلود نمایید  دریافت فایل

و یا از این  لینک دانلود نمایید
و یا از لینکهای زیر دانلود نمایید

دانلود فایل صوتی:

   Direct Link

   hipfile Link

حجم:۳۸ مگابایت


دانلود فایل تصویری:

 دانلود از سرور سایت :

دانلود پارت ۱ :   Direct Link

دانلود پارت ۲ :   Direct Link

دانلود پارت ۳ :   Direct Link

دانلود پارت ۴ :   Direct Link

دانلود پارت ۵ :   Direct Link

دانلود پارت ۶ :   Direct Link

دانلود پارت ۷ :   Direct Link

دانلود پارت ۸ :   Direct Link

دانلود پارت ۹ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۰ : Direct Link


 دانلود از hipfile :

دانلود پارت ۱ :   Direct Link

دانلود پارت ۲ :   Direct Link

دانلود پارت ۳ :   Direct Link

دانلود پارت ۴ :   Direct Link

دانلود پارت ۵ :   Direct Link

دانلود پارت ۶ :   Direct Link

دانلود پارت ۷ :   Direct Link

دانلود پارت ۸ :   Direct Link

دانلود پارت ۹ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۰ : Direct Link

 حجم:۹۱۵ مگابایت
  • کلاس‌های کلبه ی کرامت تعلیق شد
لازم می‌دانم این مسئله رو توضیح بدم که استاد عباسی سخنرانی‌ها و کلاس‌ها به صورت کامل تعطیل نکرده اند ، کلاس‌های کلبه کرامت به تعلیق در آمده و سخنرانی‌هایی که در استان‌ها داشته اند به صورت قبل انجام می‌شود.
در مواردی که در ذیل اشاره شده باید این نکنه را اشاره کنم که استاد عباسی بیشتر از آنکه از خبرگزاری‌ها ناراحت شوند بیشتر از شاگردان خود ناراحت هستند که در صحنه نیستند و از حق دفاع نمی‌کنند. و بهترین راه برای بازگشت استاد عباسی این است که ما خودمون رو لایق بکنیم.
به گزارش مشرق، حسن عباسی از هفته گذشته جلسات سخنرانی هفتگی خود را تعلیق کرده است.
یکی از شاگردان عباسی، با انتقاد از رسانه‌ها، طی یادداشتی در همین زمینه توضیحاتی ارائه کرده و آن را در اختیار مشرق قرار داده است. متن کامل این یادداشت پیش روی شماست.

***

بزرگترین کرسی نظریه پردازی پس از ۳۹۲ جلسه، تعلیق شد

حسن عباسی، که از سال ۱۳۸۵ یک دوره کرسی نظریه پردازی و تولید علم در سطح کشور را با جمعیت بیش از ۷۰۰۰ دانشجو در طول ۶ سال برگزار نموده بود، پس از برگزاری ۳۹۲ جلسه، آن را تعلیق نمود.

از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۷۹ جمعی صد نفره از چهره­‌های فرهنگی و علمی‌کشور، دوستانی بودند که دور هم جمع شدند تا گره­‌های کور ذهنی حدود ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ دانشجوی کشور را حل کنند و شروع به سخنرانی­‌های متعدد در دانشگاه ­ها نمودند. آن جمع صد نفره امروز به یک­ سوم تقلیل یافته، حال آن­که دانشجویان کشور چهار برابر شده­ اند.

فشارها همواره بر شانه ­های شخصیت‌های فرهنگی کشور سنگینی می­ کند و وسع آن­ها هر چه باشد، گاهی هجمه رسانه­‌ها، اگر چه دلسوزانه و متعهدانه؛ اما سبب خارج کردن دلسوزان از دشت فرهنگ کشور می‌شود. آنچه که هدف این نوشته است، نشان دادن اجمالی رفتار ژورنالیسم و عدم حمایت مسولین با این چهره­‌های فرهنگی و تاثیر آن بر توقف تولید علم و جنبش نرم ­افزاری است. باشد که تذکری بر ژورنالیسم کشور، از جمله ما قلم به دستان، باشد!

حسن عباسی، تا کنون یکی از اصلی ترین چهره­‌های فرهنگی بوده که علاوه بر داشتن کرسی مستمر نظریه پردازی، رکورددار تعداد سخنرانی­‌ها و روشنگری در مجامع دانشگاهی بوده است. از این حیث رسانه‌های جمعی به انعکاس سخنان ایشان در خروجی وبسایت‌های خود پرداخته اند. این استاد دانشگاه از سال ۸۰ تا سال ۸۳ تعداد ۱۲۰ جلسه کلاس آزاد و کرسی نظریه پردازی در محل لانه جاسوسی برگزار نمود. نکته آنکه کسانی که در این دوره شرکت کرده بودند، به دلیل کیفیت علمی، عموما به عنوان مشاوران جوان در دستگاه‌های دولتی به کار گرفته شدند. این دوره، به دلیل آلودگی ژورنالیسم کشور به بی تقوایی، به مدت ۴۹ ماه کلاسهای وی تعطیل و با ممنوعیت سخنرانی و تدریس و مصاحبه و تصویر مواجه شد.

تنها علت این بود که حسن عباسی در یکی از سخنرانی‌هایش گفته بود “تعداد ۲۲۰ نقطه ضعف از آمریکا را شناسایی کرده ایم، و این را روی وب سایت‌ها منتشر می‌کنیم. “ و این جمله را خبرنگار یک خبرگزاری، در یک بی اخلاقی گری آشکار اینگونه منتشر نمود؛ “حسن عباسی: به ۲۹ نقطه از آمریکا حمله اتمی‌می‌کنیم!” و به همین سادگی، از مقامات امنیتی وقت کشور گرفته تا دیگران، وی را به دادگاه کشاندند و استناد به مطالب اشتباه آن خبرنگار نمودند. با این حال مایکل لدین، استراتژیست ارشد حزب جمهوری خواه و موسسه امریکن اینترپرایز، به خبر آن خبرنگار استناد و اعلام کرد که تئوریسین‌های حکومت جمهوری اسلامی، آمریکا را به حمله تهدید می‌کنند! و کار تا آنجا بالا گرفت که حتی کمال خرازی، وزیر خارجه وقت، ناچار به موضع گیری و پاسخگویی در قبال آن شد. تا آن که وزارت اطلاعات متن سخنرانی را پیاده نمود و در حالی که در آن سخنرانی هیچ مطلبی مبنی بر “تهدید هسته ای ۲۹ نقطه از آمریکا” یافت نشد؛ وی پس از برگزاری ۱۹ جلسه دادگاه، تبرئه شد، اما هنوز ممنوعیت‌ها ادامه یافت و به همین سادگی ۴۹ ماه خانه نشین شد!

اما حتی نه آن خبرنگار و نه آن خبرگزاری رسمی‌کشور هیچگاه حرف خود را پس نگرفته و بابت آن عذر خواهی نکردند.

پس از آن که کرسی نظریه پردازی حسن عباسی، با احساس تکلیف و اصرار دلسوزان فرهنگی، مجددا در اواخر سال ۱۳۸۵بازگشایی شد تا به امروز ۳۹۲ جلسه به طور مستمر (با دشورای و ۴ بار تعطیلی در دانشگاه تربیت معلم، تالار پذیرایی دیزج خلیل، دانشکده بهداشت دانشگاه تهران، دانشگاه سوره، دانشکده حقوق دانشگاه تهران و نهایتا اندیشکده لوزی) ادامه یافت. در این کرسی که عنوان تبیین “دکترین ملی زندگی” را بر خود داشت؛ بنا بر این بود که از میان جوانان متعهد و مومن کشور، استراتژیست‌هایی تربیت شوند که در آینده ای نزدیک، نظام را از تصمیم سازی استراتژیک مستغنی نموده و باری از روی دوش آینده ی انقلاب برداشته شود؛ و حرکت انقلاب با بومی‌سازی علوم استراتژیک (که دانش بقاست) استمرار یابد.

اما بهار امسال در جلسه ای ۲ ساعته، وی به تبیین تاریخ طرح ریزی استراتژیک پرداخته و در خلال آن بحث فلسفه اسلامی‌نیز مطرح شد. اما به دلیل آنکه خبرنگاران سه وب سایت با هویت خاص، با بریدن یک قطعه‌ ۱۸ دقیقه‌ای از یک سخنرانی مربوط به دو سال پیش، که در آن حسن عباسی به پرسش یکی از حاضران در خصوص فلسفه و نسبت آن با حکمت، و نقش آن در مبانی نظری نظام جمهوری اسلامی‌پاسخ می‌دهد، در یک بی تقوایی ژورنالیستی، تیتر می‌زنند که ” حسن عباسی: جوادی آملی بیاید با من مناظره کند!” و همین خبر مبنای جنجالی رسانه ای برای دعوای فلسفه شد. حسن عباسی به این بلوای رسانه ای طی مطلبی مطول به نام “عبور از سایه” پاسخ داد و گفت که “ من هیچ وقت ادعای مناظره با آیت‌الله جوادی آملی را نداشتم.” اما جنجال هفته‌ها جاری بود، تا آنکه برخی دیگر نیز با سو استفاده از شوک رسانه ای ایجاد شده، به تحریک سیاستمداران پرداختند و با وجود تکذیب ادعای مناظره و پاسخ علمی‌به این موضوع، پس از چندماه رفع ممنوعیت قبلی، یکبار دیگر حسن عباسی ممنوع التصویر شد.

با وجود آن که اوج خبرهای منتشر شده در خصوص یک فرد، در یکی از سایت‌های خبری، مربوط به اسفندیار رحیم مشایی با ۱۶ خبر در ۱۰۰ روز، بوده است اما این جنجال رسانه ای که نطفه آن با خبر غلط خبرنگار شکل گرفت، به ۱۰۰ مورد تیتر خبر طی تنها دو هفته در مورد حسن عباسی، شکل گرفت.

تفکر حاکم بر فضای رسانه ای، اینچنین شکل گرفته که برای جذاب شدن خبرهایی که صرفا جنبه علمی‌دارند باید از حاشیه‌های جلسه علمی‌تیتر ساخت تا مخاطب با جذابیت یک تیتر جنجالی وارد شود و محتوای علمی‌خبر را در کنار حاشیه‌ها بخواند! با این فرمول چهره‌های علمی‌کشور، اینچنین تخریب و سپس به زاویه رانده می‌شوند:

حسن عباسی در همایش شمارش معکوس برای آرماگدون در تالار حکمت دانشگاه گیلان، به تشریح دکترین‌های اقتصادی امروز کشور پرداخت، که چگونه صحنه اقتصادی کشور با تفکر نئوکینزی و تفکر فریدمنی، اقتصاد پول مبنا را در کشور حاکم نموده و چگونه “اقتصاد مقاومتی” می‌تواند از این ورطه هولناک جامعه را رهایی بخشد و برای این امر باید شاخصه‌ها، اقتصاد تولید و مصرف و … را تبیین نمود. در پرسش و پاسخ انتهای این بحث کاملا علمی‌دو ساعته، ، سوالی در خصوص نظام بانکداری مطرح شد و پس از پاسخی کامل، به شوخی حسن عباسی به فرار ریس یکی از بانک‌ها اشاره نمود. همین موضوع دستمایه ای شد تا یک بحث علمی‌دو ساعته در نگاه خبرنگار به این تیتر جنجالی تقلیل یابد که ”هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک فلان میدرخشد که رئیسش در رفت” و آن خبرنگار بحث علمی‌را با این تیتر، به ابتذال کشید!

در سخنرانی دیگری، وی به تبیین مولفه‌های ۷گانه ایمان پرداخت که یکی از آنها ایمان به رسل الهی است. در خلال تبیین این مولفه، به نقش غرب در نفی و مقابله با حرکت انبیای الهی، پرداخته شد و این استراتژیست برای نمونه به کارتون یوگی اشاره نمودند که برای تمسخر نوح نبی، بدل از کشتی نوح گرفته شده است. آنچنان که در این کارتون کلمه (Noah’s Ark) بر روی بدنه کشتی نیز درج شده است. اما خبرنگاری که بر اساس قواعد ژورنالیسم حاکم و به مُرّ بی اخلاقی گری، ساحت علمی‌بحث و تقدس نوح نبی (ص) را نیز نادیده می‌گیرد و برای ایجاد جذابیت و افزایش کلیک، تیتر می‌زنند که، ” کشف جدید حسن عباسی: کارتون «یوگی و دوستان» توهین به حضرت نوح بود”

وی در تبیین “سبک زندگی” که یکی از خروجی‌های جلسات “دکترین ملی زندگی” ایشان است و همچنین از تاکیدات اخیر مقام معظم رهبری، توجه به آن است؛ در جلساتی به تشریح سبک زندگی پرداخت و در خلال بحث علمی‌خویش با اشاره به نقش تبلیغات بازرگانی رسانه ملی در ایجاد سبک زندگی، بخش عمده ی از آنها را نگران کننده و حاصل نفوذ جریان لیبرال و هجوم فرهنگی غرب برای تغییر زندگی مردم ایران دانست. ضمن آنکه برای تلطیف فضای جلسه و برای نمونه تبلیغاتی، به چیپس و پفک (چی توز) نیز اشاره داشت. تیتری که خبرنگار برای این بحث علمی، که توجه به موضوع آن از تاکیدات مقام معظم رهبری است، انتخاب کرده بود، این شد: “ نظر حسن عباسی درباره چی توز طلایی!”

دیگر سخنرانی‌های علمی‌حسن عباسی نیز به تیغ ژورنالیسم اینچنین گرفتار شد که اگر در خلال بحث یا در انتهای کلام و در پرسش و پاسخ چیزی در خصوص چیپس و پفک و چی توز گفته بود همین‌ها به تیتر جنجالی بدل شد و حالا خودتان چهره استراتژیست جمهوری اسلامی‌را که حتی دکترین اقدام نامتقارنش در دانشگاه‌های نظامی‌آمریکا تدریس می‌شود ببینید: چیپس و پفک! دعوت به مناظره! یوگی! استقلال پرسپولیس! حمله اتمی! هرجا سخن از اعتماد است و….

خودتان قضاوت کنید، حالا دیگر ژورنالیسم به جای اقدام فرهنگی، ساحت علم را به ابتذال می‌کشاند، ریشه چهره‌های فرهنگی را به تیغ تیترهایش می‌زند، آنها را به زاویه می‌راند، ممنوع التصویر تدریس و سخنرانی می‌کند، و خانه نشین می‌کند.

و این اتفاق صرفا نمونه ای است، از چهره ای که از بزرگان علمی‌کشور می‌سازیم!

حالا حسن عباسی، که از سال ۱۳۸۵ یک دوره کرسی نظریه پردازی و تولید علم در سطح کشور را با جمعیت بیش از ۷۰۰۰ دانشجو در طول ۶ سال، برگزار نموده بود، پس از برگزاری ۳۹۲ جلسه، به دلیل بی تقوایی ژورنالیستی و سخیف نمودن بحث‌های علمی‌ایشان، مسامحه ی مسولین در قبال آن و عدم حمایت لازم، حجت را بر خود تمام دانست و کلاس‌های دوره “دکترین ملی زندگی” و همچنین سخنرانی‌های عمومی‌خود در دانشگاه‌های کشور را تعلیق نمود.

این است قاعده ی کارها،

شماتت بزرگان تیری است که هرگز به خطا نخواهد رفت!


// dr-abbasi.ir


---------------------------------------------------------------------------
مستند صدای شیطان قسمت سوم

دانلود مستند صـــــــدای شیطان, شاهین نجفی

سلسه مبحث های انسان، شیطان / دکتر محمد علی انصاری / قسمت سوم

دانلود (ویدیو) شیطان در ادیان از استاد قنبریان

فراماسونری دجال صهیونیسم و شیطان پرستی قاطی نشوند / دکتر عباسی

قربانی کردن انسان در آئین‌های رازآلود (فراماسونری، ایلومناتی، شیطان پرستی و ...) + فیلم

رائفی پور-شیطان شناسی

و....
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.