فیسبوک فراماسونری!؟ + آمریکایی‌ها شبکه‌های اجتماعی را در خدمت فتنه‌گران قرار دادند+ فیسبوک فراماسونری!؟

+ آمریکایی‌ها شبکه‌های اجتماعی را در خدمت فتنه‌گران قرار دادند+صوتفیسبوک فراماسونری!؟


گرداب وابسته به مرکز بررسی جرایم سازمان یافته منتشر کرد: رابطه فیسبوک و فراماسونری - دستان پشت پرده فیسبوک ؟

لینک مستقیم / دریافت


امریکایی‌ها شبکه‌های اجتماعی را در خدمت فتنه‌گران قرار دادند+صوت


آمریکایی‌ها شبکه‌های اجتماعی را در خدمت فتنه‌گران قرار دادند+صوت

رهبر معظم انقلاب اسلامی مجددا به دخالت دولت امریکا در امور داخلی ایران از طریق حمایت از یک شبکه اجتماعی در فتنه88 اشاره کرد.


رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح شنبه در آستانه ۲۹ بهمن، سالروز قیام مردم تبریز بر ضد رژیم ستم شاهی در سال ۱۳۵۶، با هزاران نفر از علما، مسئولان و قشرهای مختلف مردم آذربایجان در حسینیه امام خمینی(ره) دیدار کردند.

ایشان در این دیدار خطاب به سران دولت امریکا، شرایط مذاکره ایران با این کشور را بیان کرده و ضمن بیان مجدد دستور دولت امریکا به یک شبکه اجتماعی برای عدم توقف فعالیت‌ها در زمان فتنه، به دخالت دولت امریکا در امور داخلی ایران اشاره کردند.

ایشان در این بخش از سخنان خود گفتند: به عکس آن‌ها [دولتمردان امریکا] ما منطقی هستیم. مسئولین و ملت ما منطقی هستند و حرف و کار منطقی را ما قبول داریم. آمریکایی‌ها نشان بدهند که زور نمی‌گویند، نشان بدهند که شرارت نمی‌کنند، نشان بدهند که در حرف و عمل‌شان غیر منطقی حرف نمی‌زنند و عمل نمی‌کنند، نشان بدهند که به حقوق ملت ایران احترام می‌گذارند، نشان بدهند که در منطقه آتش‌افروزی نمی‌کنند، نشان بدهند که در مسائل ملت ایران دخالت نمی‌کنند، خواهند دید جمهوری اسلامی یک نظام خیرخواه است. راه تعامل با جمهوری اسلامی اینی است که گفتیم و لاغیر. از این راه می‌توانند با جمهوری اسلامی تعامل داشته باشند.

رهبر معظم انقلاب به دخالت دولتمردان امریکا در امور داخلی ایران اشاره کردند و افزودند: در فتنه۸۸ دخالت کردند و از فتنه‌گران پشتیبانی کردند. شبکه‌های اجتماعی را در خدمت فتنه‎گران قرار دادند. یک شبکه اجتماعی آن روزها می‌خواست برای تعمیرات تعطیل کند، گفتند تعطیل نکن. برای این که بتوانند روی فتنه و آتش فتنه اثر بگذارند.

پیش از این، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با اعضای مجلس خبرگان نیز به این موضوع اشاره کرده بودند و آن را «دوپینگ معارضین داخلی» عنوان کرده بود.

در اوج آشوب‌ها و ناآرامی‌های سال گذشته در تهران، هیلاری کلینتون ضمن تأیید به دادن بیعانه‌ای به شبکه اجتماعی توییتر برای تعویق انداختن تعمیرات، از مدیران توییتر خواست تا در بحران پس از انتخابات ایران، فعالیت‌های تعمیراتی خود را متوقف کرده و با رونق دادن تکنیکی بیشتر به سایت، به اغتشاش‌گران کمک کنند.

کلینتون در این زمینه می‌گوید: برخی از همکاران ما در وزارت خارجه وقتی بنا به دلایل فنی قصد تعطیلی توییتر را داشتند، آنها (آشوبگران) در تهران خواستار توییتر بودند و می گفتند که شما نمی توانید این شبکه اینترنتی را تعطیل کنید چرا که تظاهرات کنندگان در تهران به آن وابسته هستند.

+ دانلود نمایید-----------------------------------------------------------------------------------------------------
هشداری برای کاربران فیس‌بوک + فیلم

سخنرانی استاد حسن عباسی در همایش حزب الله سایبری / چرا فیس بوک فیلتر است ؟چگونه در فیسبوک فعالیت کنیمجاسوسی به سبک فیس بوک به روایت bbc +فیلم

  • هشدار رئیس گوگل در مورد عاقبت فعالیت‌های اینترنتی :

             جوانان بی‌محابا اطلاعات خود را منتشر نکنندمستندی در مورد NSA (آژانس امنیت ملی)
 
 همراه با سخنرانی دکتر حسن عباسی

             کنترل اینترنت و اطلاعات در جهان
             کنترل اطلاعات شخصی و ذخیره آن ( اثر انگشت, اسکن چشم و...)

قابل توجه اهالی فیس بوک

جاسوسی به سبك فیس بوك-توئیتر

جاسوسی نوین به سبك گوگل

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.