شبکه من و تو / برنده آكادمی گوگوش / چرا دختر محجبه برنده آكادمی گوگوش شد؟ +تصاویر+ با برنده آکادمی موسیقی شبکه من و تو بیشتر آشنا شوید!

+ چرا دختر محجبه برنده آكادمی گوگوش شد؟ +تصاویر

+ الگوهای زندگی شبکه من و تو برای جوانان ایرانی! +فیلم

+ آکادمی گوگوش از جان ایرانی ها چه می خواهد! +تصاویر

+ زندگی نامه سگ بازیگر در شبکه من و تو! +فیلمبا برنده آکادمی موسیقی شبکه من و تو بیشتر آشنا شوید!


روز گذشته یکی از کاربران فیس بوک اطلاعات جالبی را در خصوص برنده اول آکادمی گوگوش منتشر کرد.

 

مدتی است که شبکه « من و تو » اقدام به برگزاری برنامه ای تحت عنوان « آکادمی گوگوش » کرده و در آن افراد مختلف مسابقه خوانندگی برگزار می کنند.

 

یکی از چهره هایی که در این مسابقات با حجاب به ظاهر اسلامی حضور پیدا کرده و تبدیل به یکی از چهره های شناخته شده این برنامه گردیده زنی به اسم « ارمیا » است.

 

 

تا اینجای کار مشکل خاصی نیست حضور شخصی که ظاهرا به حجاب اسلامی مقید است در چنین مراسمی تعجب برانگیزه .

 

 این شک وقتی بیشتر می شود که صحبت از روابط پشت پرده این شبکه با گروهک منافقین به میان بیاید و شباهت جالب چهره و ظاهر این خواننده با سرکرده گروهک تروریستی مذکور یعنی مریم رجوی ملعون !

 

اما بررسی هایی که درباره گذشته این زن صورت گرفته نشان داده در واقع این فرد یکی از اعضای سازمان منافقین به اسم «اُرینب مشایخی» است که از طرف سازمان و با هماهنگی با مسئولان شبکه من و تو مامور شده تا وجهه سازمان مجاهدین رو بهبود ببخشد.

 

زنی جوان با پوستی سفید و چشمانی روشن، باصدایی خوش، که طرفدار دین اسلام است ولی به افراد اجازه می دهد هر برداشتی که می خواهند از دین اسلام داشته باشند.

 

اورینب مشایخی یا ارمیا در آلمان توسط 3 خانواده طرفدار مجاهدین حمایت مالی می شود. پس از معرفی وی به شبکه من و تو1 مقدمات حضور وی برای شرکت در این شوی تلویزیونی انجام می شود.

 

وی پس از گذراندن دوره های آواز و شناخت دستگاه های موسیقی وارد آکادمی گوگوش شد. همسر ارمیا (که در واقع همسر دومش محسوب می شود) با نام میشائیل هانس از مسیحیان جذب شده توسط این سازمان است که همکاری با این سازمان را پذیرفته است.

 

لازم به ذکر است این شخص به گونه ای انتخاب شده است که از هر نظر در فضای مجازی بدون سابقه قبلی است.

 

شخصی که حتی یک ایمیل و پروفایل در هیچ سایتی ندارد. این در حالی است که بقیه هنرجویان حاضر در آکادمی، حضور فعالی در اینترنت دارند.

منبع: رویدادچرا دختر محجبه برنده آكادمی گوگوش شد؟ +تصاویر

آکادمی موسیقی گوگوش که با کمک شبکه بهائی من و تو کاملا با برنامه و هدف دار سعی در ترویج فرهنگ های مخرب و بیگانه دارد امسال هم بدون حاشیه نبود.

امسال در میان شرکت کنندگان این شوی مبتذل حضور یک دختر مبتذل تعجب همگان را برانگیخت و از ابتدا معلوم بود که حضور این دختر با ظاهر اسلامی اتفاقی نیست.

 

اما با انتخاب ارمیا، شرکت کننده محجبه بعنوان برنده این برنامه همه شک ها را به یقین تبدیل کرد که دلیل حضور و انتخاب وی تنها برای زیبا نشان دادن اسلام آمریکایی بود.

 

 

چرا دختر محجبه برنده آكادمی گوگوش شد؟ +تصاویر

 

در پایان برنامه فائقه آتشین"گوگوش" که مربی اصلی این برنامه است در جملاتی کاملا مفهومی گفت: ارمیا نشان داد که این محیط می تواند محیطی برای همه باشد و تفاوتی برای شرکت کنندگان نیست.

 

اما صحبت های ارمیا در صفحه فیسبوک هم جالب توجه است.

 

یکی از شرکت کنندگان دیگر هم درباره این برنامه گفت : "قبل از این درباره آکادمی بد فکر می کردم ولی آلان فهمیدم جامعه ما نیاز به تحول دارد و این آکادمی بسیار می تواند موثر باشد."

 

 یقینا اگر صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران با همفکری بزرگان هنر و فرهنگ در ساخت و تولید برنامه های جذاب بهتر عمل می کرد امروز نگاه خانواده ها و جوانان بسوی این برنامه های مبتذل و هدفدار که سعی در فروپاشی اخلاق در جامعه دارند، معطوف نمی شد.

منابع: بولتن نیوز
الگوهای زندگی شبکه من و تو برای جوانان ایرانی! +فیلم
شبکه من وتو در یکی از برنامه های خود اقرار کرد که پخش برنامه مستند از زندگی بازیگران زن خارجی، تنها به دلیل الگو شدن این افراد برای جوانان ایرانی  است.


http://www.jc313.ir/wp-content/uploads/2012/10/IMG09580746.jpg


برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید


تهیه کننده یکی از برنامه های به ظاهر اجتماعی شبکه من وتو در این باره گفت: راجع به  خانم های هنرپیشه ای که در این برنامه ها از آنها صحبت می شود باید بگویم که این خانم ها زندگی موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشته اند و می توانند سرلوحه خوبی  برای خیلی از دوستان و یا خودمان  باشد که در سنین جوانی قرار داریم.ما در سنی هستیم که باید تلاش کنیم برای ساختن آینده خود ودر این مستند ها نیز آنها را نشان می دهد که حتی برخی از آنان از هیچ شروع کرده اند و هم اینک از جایگاه بالایی در جامعه برخوردارند .پخش برنامه های مستند از زندگی فاسد بازیگران زن خارجی تنها الگویی بسیار سازنده برای به انحراف کشاندن جوانان ایرانی است و طبق اقرار عوامل شبکه تنها هدف از پخش این مستندات، الگو سازی و ترویج فرهنگ منحط غربی برای جوانان این مرزوبوم است.


منبع: جام نیوز

آکادمی گوگوش از جان ایرانی ها چه می خواهد! +تصاویر


استفاده از شبکه های ماهواره ای از موثرترین راههای تقابل فرهنگ غرب با فرهنگ اسلامی – ایرانی است و آنها به فراخور فعالیت هایشان بخشی از مردم را با خود همراه کرده اند.

 

یکی از این شبکه ها، تلویزیون "من وتو" است که برای تغییر سبک زندگی مردم کشورمان و تبدیل آن به زندگی سکولار غربی تلاش فراوانی به خرج می دهد.

 

از رصد کامل برنامه های این شبکه انگلیسی که متاسفانه سیاهی لشکری آن را افرادی بیگانه پرست به عهده دارند، به راحتی می توان پاسخ این سوال را پیدا کرد که چرا باید به این گزاره باور داشته باشیم: "شبکه من و تو به تنهایی نقش بزرگی در تغییر سبک زندگی ایرانی ها در این سالها داشته است."

 

برای مثال به برنامه آکادمی موسیقی گوگوش توجه نمایید.

 

برنامه آکادمی موسیقی گوگوش علاوه بر مطرح کردن و جلب نظر بینندگان از سوی خواننده بدنام خاندان پهلوی، اهدافی را دنبال می کند که این اهداف صرفا نمی تواند به دنبال مطرح کردن دوباره گوگوش باشد.

 

آکادمی موسیقی گوگوش با تمام زرق و برقی که دارد برنامه ی از پیش تهیه شده ای است که بینندگان را با یک نگاه جدید آشنا می کند و آنها را در واقع به سفری از سبک زندگی اسلامی – ایرانی به سبک زندگی غربی می برد و شما را در بین یک دوراهی رها می سازد که در نهایت بیننده باید یکی از آنها را انتخاب کند.

 

 گرچه کسانی که در آن حضور می یابند از قماش همان سیاهی لشکرانی هستند که غالبا در غرب رشد داشته و به سبک زندگی آنها خو کرده اند اما هدف عوامل شبکه من و تو از  نمایش این افراد ترویج سبک زندگی ای است که بیش از همه انگلیسی ها در گسترش آن نقش دارند، این همان زندگی سکولاری است.

 

این نگاه خاص به زندگی، از نوع شرکت کنندگان تا شیوه چینش تماشاگران را در بر می گیرد که البته این کارها قبل از شروع برنامه آکادمی و حضور مطربان بر روی صحنه آغاز می شود .

 

در این برنامه آواز خوان ها در کلاس های مختلف شرکت می کنند و در کنار آموزش خوانندگی، سبک پوشش و آرایش فرموله آکادمی را هم به نمایش می گذارند، برای آنها در مقابل دوربین کلاس های مختلف ورزش و رقص می گذارند. شیوه آماده کردن رقابت دهندگان برای آمدن جلوی دوربین و ضبط کلیپ تصویری و خواندن جلوی تماشاگران انبوه هم از این قاعده مستثنی نیست.

 

 متخصصان پوشش و لباس به محل برگزاری مسابقات می آیند و تا نوع انتخاب لباس رقابت کنندگان دخالت می کنند و این دخالت به گونه ای به جزئی ترین شیوه های آرایش سر و صورت نیز کشیده می شود. 

 

اینها همان دستورالعملی است که صادر می شود، نه فقط برای رقابت کنندگان در آکادمی گوگوش بلکه برای همه آدم های پای تلویزیون؛ همه ایرانی ها.


 

زندگی نامه سگ بازیگر در شبکه من و تو! +فیلمشبکه من وتو در یکی از برنامه های خود گزارشی را در خصوص  نگارش زندگی نامه "آگی" یک سگ بازیگر پخش نمود.برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید


مجری این برنامه که در راستای اهداف شبکه من و تو مامور ترویج سگ بازی در بین جوانان ایرانی شده بود گفت: آگی، سگی معروف، در فیلم های تلویزیونی و سینمایی است. این سگ در فیلم معروف دارتیس به ایفای نقش پرداخته و در آن فیلم نقش پر رنگی را نیز در اختیار داشته است.

وی ادامه داد: به تازگی کتابی به نام دارتیس با موضوع زندگی این سگ به قلم خانم وندی هوردن منتشر شده است.

لازم به ذکر است که تمامی اتفاقات زندگی این سگ از زمان تعلیم و تربیت او تا بازی در فیلم ها در کتاب دارتیس به نگارش در آمده است.

شبکه من و تو تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند برخلاف قانون مقابله با سگ بازی در اماکن عمومی که مجلس شورای اسلامی به تصویب رساند، سگ را مونس و همراه انسان در زندگی و موجودی جدا نشدنی از انسان معرفی نماید.


در حالی که در احکام اسلامی، سگ، حیوانی نجس به شمار می آید و سگ بازی از صدراسلام تا کنون امری مذموم و ناپسند بوده است.


منبع: جام نیوز


-------------------------------------------------------------------------------------------
شبکه های ماهواره ای
-------------------------------------------------------------------------------------------

دفاع شبکه من و تو از شاهین نجفی مرتد بصورت خیلی احمقانه + کلیپ

دانلود برنامه شبکه فاکس نیوز درباره امام زمان (عج) در سال 2011

۱۴تکنیک فاکس نیوز برای شستشوی مغزی

به زودی با شبکه های ماهواره ای وارد اتاق هایتان خواهیم شد


درمان خنده دار سرطان در ماهواره

شبکه های ایرانی چرا از ماهواره های اروپایی حذف شدند

موج – پیوستن نیروگاه بوشهر به شبکه برق ایران

برنامه موج – هدفمند سازی یارانه ها + فیلم

برنامه موج / بررسی رفتار متناقض رسانه های بیگانه در قبال انقلاب مردمی مصر

وقتی رسانه های غربی دست به دامان جیگر می شوند + ویدیو

برنامه راز-عرصه رسانه،تحولات دیروز،افق آینده

استاد رائفی پور | ابزار رسانه ای رسانه ی ابزاری | دانشگاه زنجان

برنامه راز – رسانه های نوظهور اسلامی

رسانه و استعمار

----------------------------

زنده کردن جنبش سبز، عملیات محال بی بی سی و صدای آمریکا

روز زن در نوبت شما

آزادی بیان یا کارنامه سیاه انگلیس

روز کارگر در "نوبت شما" bbc

قطع تماس در تریبون آزاد صدای آمریکا

حقوق زن به سبک صدای آمریکا

بی بی سی فارسی و بزرگان ایران زمین

حقوق بشر اسرائیل از زبان bbc

شوک نوروزی به بی بی سی از مردم

مستند-بی بی سی فارسی در ایران

بی بی سی و صدور مجوز شراب + فیلم

چه کسانی روی خط بی بی سی فارسی می آیند؟پشت پرده «نوبت شما»ی BBC

بی بی سی: سفیر عربستان در آمریکا در طرح ترور ایران/صدای آمریکا: سفیر آمریکا در عربستان در طرح ترور ایران! + فیلم

فرناز قاضی زاده و همسرش بهایی شدند

فارسی 1 - برای شاد شدن به دیگران سیلی بزنید!!!

دروغ؛ چاشنی اتاق های فکر بی.بی.سی + فیلم

تجاوز مدیر BBC فارسی به پونه قدوسی، مجری برنامه نوبت شما

بی بی سی و بی طرفی هایش + فیلم

بی.بی.سی ( آدم دروغگو فراموشکارم میشه )

عملکرد جانبدارانه بی بی سی

صدای آمریکا افشا کرد؛ توزیع گسترده ناهار در راهپیمایی روز قدس + فیلم

پخش بی بی سی فارسی از شبکه های استانی ایران +فیلم

آمنه بهرامی در صدای آمریکا

فیلم تجاوزهای سریالی در صدای آمریکا

جاسوسی به سبک فیس بوک به روایت bbc +فیلم

سانسور هم نتوانست گاف بی بی سی فارسی را در تفسیر قرآن درمان کند+کلیپ

سرکار گذاشتن شبکه صدای آمریکا - خیلی جالبه + کلیپ

جوانان بی‌محابا اطلاعات خود را منتشر نکنند + فیلم(فیس بوک و...) bbc

ایران هیچ وقت مثل انگلیس استعمار گر و خون خوار نمی شد + فیلم bbc

جنگ نرم را سیاسی نکنید ! جنگ نرم فرهنگیست حتی در سیاست+ فیلم bbc

اسناد حمایت های BBC از رژیم صهیونیستی

صحنه گردانان BBC بدون روتوش

بررسی شبکه bbc فارسی

دست انداختن دوباره بی بی سی توسط یک شهروند تهرانی + فیلم

تماس یک شاهد عینی از تهران و شعار علیه انگلیس در بی بی سی + فیلم

گاف بزرگ بالاترین در مورد سفر امام خامنه ای به شهر قم

نگاهی به شبکه صهیونیستی فارسی 1

امپراطوری رسانه ای رابرت مرداک صهیونیست

مستندی درباره سواد رسانه ای

لیستی از رسانه‌های تحت نفوذ صهیونیست‌ها

و....


--------------------------------------------------------
حجاب و پوشش
--------------------------------------------------------

کلیپ حجاب اجباری ست + پوستر

انتقاد رهبر از برخورد با زنان بدحجاب + پوستر حجاب ( جدید )

پوستر حجاب + سخنان بزرگان

ارزش های حجاب روی خط صدای آمریکا

حجاب مفهومی درونی - به همین سادگی

Hijab; A shell For A pearl / حجاب

عکس های کتایون ریاحی در سومالی آنجلینا جولی فیلم یوسف بی حجاب

کلیپ تصویری ما و حجاب

استاد رائفی پور/زن ، حجاب ، فمینیسم/دانشگاه الزهرا/ تصویری با کیفیت عالی و خوب

برنامه گره با حضور حجت الاسلام پناهیان | موضوع : حجاب

فیلم سخنرانی حاج آقا پناهیان با موضوع حجاب مسأله ما نیست

پرنیان حجاب و عفاف (دفترچه)

فتوای تاریخی آیت الله محمد خوانساری: منکر حجاب نجس و کافر است!

مجموعه پوسترهایی درباره حجاب و عفاف (سری دوم)

ویدئوی زیبادرباره حجاب خواننده حسام حاج از سوریه

زیست جهان جنسی و مقوله‌ی حجاب

مجموعه طراحی ها و تصویر سازی هایی در مورد حجاب

کلیپی در مورد حجاب توسط استاد حورایی

فیلم/ مستند حجاب و گوهر عفاف

فلسفه حجاب چیست‌؟

حجاب در قرآن

و....


---------------------------------------
منافقین
---------------------------------------

فیلم مستند نقش منافقین در حوادث پس از انتخابات ۸۸

بررسی ماهیت تروریستی منافقین توسط بی بی سی+دانلود

سناریوی هماهنگ فتنه گران ، منافقین و سلطنت طلبان

موسوی در جدیدترین بیانیه خود شعار معروف سركرده منافقین را عینا تكرار كرد + فایل صوتی

امریكا دوست یا دشمن منافقین..!!!

و....


مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.