آقای احمدی نژاد تشکر

افسران - آقای احمدی نژاد تشکر 
محمود احمدی نژاد رئیس جمهورجواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار بازیکنان و دست اندرکاران تیم ملی با محمود احمدی نژاد رییس جمهوری گفت: وظیفه دارم به نمایندگی از بازیکنان تیم ملی و کادر فنی از حمایت ها و دلگرمی های ویژه شما تشکر کنم و بگویم اگر تیم ملی امروز به جام جهانی صعود کرده است به واسطه حمایت ها و صحبت هایی بود که شما با ما داشتید و همواره به ما امیدواری می دادید.

آقای احمدی نژاد از زحمات شما برای صعود به جام جهانی تشکر میکنیم امیدواریم که دولت جدید هم بتونه این همه کار رو انجام بده...

لازم به ذکر است دولت احمدی نژاد بهترین نتیجه
المپیک در کل تاریخ ایران رو گرفته است و تیم فوتبال ایران در سال های 2006 و 2014 به جام جهانی رفته است


افسران - جام جهانی بدون احمدی نژاد حال نمیده :D

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار بازیکنان و دست اندرکاران تیم ملی با محمود احمدی نژاد رییس جمهوری گفت: وظیفه دارم به نمایندگی از بازیکنان تیم ملی و کادر فنی از حمایت ها و دلگرمی های ویژه شما تشکر کنم و بگویم اگر تیم ملی امروز به جام جهانی صعود کرده است به واسطه حمایت ها و صحبت هایی بود که شما با ما داشتید و همواره به ما امیدواری می دادید.
وی تاکید کرد: برای صعود به جام جهانی راه سختی را طی کردیم و البته چون به توانایی های خود باور داشتیم می دانستیم که با غیرت و همدلی می توانیم از این مرحله صعود کنیم.
نکونام با تشریح برخی اتفاقات تیم ملی فوتبال پس از باخت در مقابل ازبکستان ادامه داد: بعد از آن بازی همه ذهن خود را معطوف به بازی با قطر کردیم و می دانستیم که باید آن بازی را ببریم که خوشبختانه در آن بازی و بازی با کره سربلند بیرون آمدیم.
کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به جنگ روانی کره ایها قبل از بازی با ایران گفت: آنها برای تضعیف روحیه ایرانی عکس سرمربی خود را در رختکن و اطراف زمین تمرین نصب کرده بودند.
وی خاطر نشان کرد: همه بازیکنان و دست اندرکاران تیم ملی برای صعود بسیار زحمت کشیدند ولی امروز نیاز به حمایت های بیشتری داریم چون حریف های ما در جام جهانی قوی تر هستند.
نکونام با بیان اینکه این تیم فوتبال توانایی ارائه بازیهای خیلی خوب در جام جهانی را دارد، تصریح کرد: ما نشان داده ایم که در شرایط سخت می توان کارهای بزرگی انجام داد و البته در این مسیر نیازمند حمایت همگان هستیم.
کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز با تشکر از رییس جمهور به خاطر حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال گفت: برای من و دستیاران غیرایرانی ام افتخار بسیار بزرگی است که توانسته ایم به جام جهانی صعود کنیم.
وی افزود: ما به یکی از اهداف مان که صعود به جام جهانی بود دست یافتیم، اما راه سختی در پیش داریم.
کی روش با بیان اینکه فوتبال متعلق به مردم است و وقتی آنها خوشحال هستند ما خوشحال هستیم، ادامه داد: این موفقیت به تمام هواداران و مردم تعلق دارد.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما می توانیم به جام جهانی برزیل با انگیزه بیشتری نگاه کنیم و مطمئن هستم با برنامه ریزی خوب و دقیق می شود در جام جهانی حضور خوبی داشت و این توقع به جایی است که ایرانی ها از ما دارند و بازیکنان و مربیان باید آنرا به خوبی انجام دهند.افسران - درخواست احمدی‌نژاد از کی روش
افسران - هدایای ویژه رئیس جمهور به فوتبالیستها


محمدرضا خلعتبری بازیکن تیم ملی فوتبال ایران

تقدیر از جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران توسط محمود احمدی نژاد

تقدیر از کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران توسط محمود احمدی نژاد رئیس جمهور


تقدیر از جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران توسط محمود احمدی نژاد

مراسم تقدیر از ملی‌پوشان تیم ملی فوتبال توسط محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران

.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.