مدی که آکادمی گوگوش به راه انداخت! +تصاویر

همانطور که قبلاً قول داده بودیم مطلب تکمیلی  در مورد استفاده از لباس ساپورت را تهیه کردیم که به موضوع استفاده از این لباس بدن نما در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش در شبکه من و تو اختصاص دارد.


 

 

نتیجه بررسی ها نشان می دهد که در سری اول آکادمی  در 14 سکانس متفاوت، خانم ها از شلوار ساپورت استفاده کردند. در سری دوم آکادمی در 17 سکانس و در سری سوم، در 72 سکانس متفاوت، خانم ها از شلوار ساپورت استفاده کردند! این تعداد یعنی در 90 درصد سکانس های موجود این سری آکادمی از ساپورت استفاده شده است که در جای خود جای تامل زیادی دارد! و نشان می دهد که این برنامه در تهاجم فرهنگی و تغییر پوشش، سعی دارد متناسب با برخی ویژگی های فرهنگی خانوارهای ایران، نوعی انحراف ایجاد نماید و در ظاهر نشان دهد که حجاب رعایت شده اما هدف اصلی، پوشیدن لباس بدن نمایی است که حتی بیش از برهنگی، اثرمنفی بر فرهنگ خانوار ایرانی دارد به خصوص آن که با معرفی یک زن محجبه و متاهل با این نوع پوشش در لباس خانوم ها، تخریب بیشتری را هدف گرفته اند و به دنبال تهاجم فرهنگی به شکل های نوین هستند که خانوار ایرانی باید نسبت به آن هوشیار باشد.


ساپورت یا شلوار بدن نما و چسب، یک اصطلاح در زبان انگلیسی به معنای پشتیبانی و تامین است و  نام یک مدل خاص از یک نوع پوشش نیست که تعریف خاصی داشته باشد.


اما در عمل، این اصطلاح برای یک نوع پوشش بدن نما و چسب جا افتاده است.


این نوع پوشش اکثراً همراه با لباس های مجلسی که دارای دامن های بلند، دامن های ماکسی و در برخی موارد به منظور هرچه زیباتر نشان دادن اندام بانوان استفاده می شوند. این پوشش در کشور ما با نام های "جوراب شلواری" و یا "جوراب ساق بلند" شناخته می شد و موارد استفاده از آن به غیر از مواردی بود که امروز در سطح جامعه به صورت ناهنجار شاهد آن هستیم.

 

 


اما متاسفانه در چند سال گذشته این پوشش نازک و بدن نما در غرب به عنوان یکی از پوشش های اصلی بانوان معرفی شده. اینبار کشورهای غربی که مدعی حقوق و آزادی زنان بوده اند این پوشش را به عنوان وسیله ای برای زیبا جلوه دادن زنان و دختران معرفی کرده اند تا آنها به اختیار، اندام خود را در معرض دید دیگران به نمایش بگذارند تا زن را نه به عنوان یک انسان بلکه به عنوان یک کالا در معرض انتخاب خریداران قرار دهند.

 

متاسفانه همین بهانه کافی بود تا دشمنان قسم خورده ملت ایران دست به کار شوند تا این فتنه فرهنگی را به داخل کشور منتقل کنند. با اقدام مدیران شبکه های ماهواره ای مقرر شد تا به عنوان آگاه سازی مردم از آخرین مدهای روزجهانی، این پوشش نامناسب مستقیماً در برنامه های ماهواره ای معرفی شود. برنامه سازانی که فقط در پی آن هستند که مدهای زیان بار و غیر مفید را به جامعه ایرانی تزریق کنند تا از این طریق با اندیشه و تفکر اسلامی مبارزه کنند به تبلیغ آن پرداختند.


این دقیقاً همان کاری است که در زمان های گذشته برای بیرون راندن اسلام از سرزمین های اسلامی در اروپا و اسپانیا (آندلس) انجام شد. دشمنان اسلام در آن دوران به مجرد اینکه دریافتند قدرت رویارویی با قوای فرهنگی و رزمی اسلام را ندارند تصمیم گرفتند با ترویج فساد اخلاقی و جنسی در سرزمین آندلس، اسلام را به صورت مسالمت آمیز شکست دهند.

 

 

حال ما بر آن شدیم تا با بررسی  برنامه شبکه ماهواره ای " من و تو" نشان دهیم که همان نسخه ای که برای مسلمانان در سرزمین آندلس پیچیده شد، برای کشور عزیزمان ایران هم در حال پیاده سازی و اجراست! البته تعداد شبکه های ماهواره ای ضد فرهنگ ناب اسلامی بسیار است که فرصت بررسی همه آنها در یک نوشته نیست. وانشاالله درآینده به مواردی بیشتر از این دست خواهیم پرداخت اما بررسی شبکه من وتو نیز می تواند به خوبی نشان دهد که تهاجم فرهنگی چگونه قصد تخریب باورها وارزش های جامعه ایرانی را دارد و لذا باید با هوشیاری خانوارها، جوانان خود را از نفوذ این گونه تهاجم های فرهنگی نجات دهیم.

 

 

شبکه فارسی زبان "من و تو 1" با سرمایه گذاری مستقیم بریتانیا در کشور انگلستان و در بهترین نقطه و استودیو های لندن آغاز به کار کرد. این شبکه با در اختیار داشتن منابع عظیم تصویری و امکانات شبکه بی بی سی، در همان ابتدا با برنامه های مهیج، سرگرم کننده و البته غیر سیاسی توانست گوی سبقت را از دیگر رقبای خود برباید و تبدیل شود به پرمخاطب ترین شبکه فارسی زبان ماهواره ای. اما این پایان کار نبود. این شبکه رفته رفته همراه با افزایش مخاطبین خود اقدام به گنجاندن مفاهیم اخلاقی و سیاسی در برنامه های خود نمود. شبکه ای که به عنوان یک شبکه با محتوای سرگرم کننده بین خانواده های ایرانی شناخته می شد. اما حال مسائل فرهنگی و سیاسی و اخبار و تحولات را نیز به صورت نرم و بی سروصدا در برنامه های خود قرار داده و اتفاقا به خاطر ماهیت سرگرم کننده خود، نفوذ بیشتری در بین مخاطبان دارد و به دلیل افزایش مخاطبان، در اثرگذاری فرهنگی و سیاسی نیز به نسبت شبکه های جدی رقابت بهتری داشته است.

 

 

پر بیننده ترین برنامه این شبکه تلویزیونی یک آکادمی به ظاهر آموزشی است که توسط خواننده دوران طاغوت یعنی فائقه آتشین، گوگوش و چند نفر از کارکنان و مدیران "من و تو" اداره می شود. این آکادمی سعی دارد با گرد هم آوردن جوانان مقیم خارج از ایران در یک برنامه نکات ضداخلاقی و ضد اسلامی را به جوانان ایرانی منتقل کند و بین آنها رقابت ایجاد کند و به شکل های مختلف روی فضای داخل ایران اثربگذارد و حتی در سری آخر، با رتبه اول شناختن یک خانوم متاهل با حجاب، این گونه القا کرد که خانوم های محجبه و متاهل هم به این فضا وارد شوند واینگونه روی ساختار خانواده های ایرانی اثربگذارد.

 


3 سری از این برنامه در سالهای 89، 90 و 91 پخش شده است و در هرکدام از این 3 سری اهداف خاصی دنبال شده است.

 

در سری اول این برنامه مشخص بود تهیه کنندگان سعی داشتند مفاهیم منفی از جمله عادی سازی روابط بین مرد و زن، ترویج پوشش نامناسب را به بینندگان منتقل نمایند. همچنین در برخی موارد به صورت آشکار از نماد های شیطان پرستی و فراماسونری در برنامه استفاده شد که گزارش تکمیلی آن در یک مقاله دیگر همراه با مستندات موجود ارائه خواهد شد.

 

اما در سری دوم پخش از این شوی تلویزیونی مشخص بود طرح ریزی اهداف قدری زیرکانه تر و هدفمندتر شده است. چرا که در همان ابتدا آشکار شد خانم های انتخاب شده در این سری، از قشری هستند که از تبعیض های جنسیتی میان زنان و مردان رنج بسیار برده اند و علت اصلی عقب ماندگی آنها از پیشرفت، همان تعصبات قدیمی مردانه و محدودیت های اسلامی هستند. همین پیام کافی بود تا بنا بر گزارش چند آموزشگاه موسیقی و آواز در ایران، علاقه بانوان مخاطب برنامه های ماهواره به خوانندگی و موسیقی چندین برابر شود!

 

کار در سری دوم تا به همین جا ختم شد تا در سری سوم این برنامه شاهد تحول و تغییری بنیادین باشیم! نوع پوشش های شرکت کنندگان نسبت به دو سری قبل دستخوش تغییرات اساسی شد! پوشش بانوان بسیار پوشیده تر شد تا جایی که در یک حرکت بی سابقه یک بانوی محجبه نیز برای اولین بار در یک برنامه ماهواره ای جواز حضور یافت. این رویداد به دو دلیل به انجام رسید:

 

 

    

  اول
به منظور جذب حداکثری مخاطب به سبب وجود  پوشش مناسب بانوان. (این طرح تاجایی موفق بود که حتی بسیاری از خانواده های مذهبی هم به جمع دنبال کنندگان پروپاقرص این برنامه افزوده شدند).

 

 دوم
به منظور تزریق غیر مستقیم یک پوشش مغایر با فرهنگ اسلامی و ایرانی (همان ساپورت).


با مقایسه آرشیو کامل هر سه سری آکادمی می توان به راحتی به هدف دوم پی برد. هرچند که پوشیدن شلوار های بدن نمای ساپورت چندسالی است در اروپا و امریکا مد شده است ولی شبکه های ماهواره ایرانی به عنوان خط مقدم جبهه جنگ فرهنگی با فرهنگ اسلامی و ایرانی وظیفه انتقال این مفاهیم زشت را به ایران داشتند.

 

 

تفاوت در نوع پوشش در دو سری اول و دوم با سری سوم به قدری آشکار است که شما تنها با دیدن عکس های تهیه شده از سکانس های این برنامه ها، خود پی به عمق فاجعه خواهید برد. هر سری از آکادمی موسیقی گوگوش در 20 قسمت و هر قسمت به مدت 45 دقیقه پخش شد که ما تمامی سکانس هایی را که در آن از پوشش ساپورت استفاده شده است به صورت عکس در اختیارتان قرار می دهیم تا با شواهد موجود خود به جمع بندی مناسب برسید.

منبع:بولتن نیوز

---------------------------------------------------------------------------------
پشت پرده آکادمی گوگوش، چرا ارمیا اول بود

-------------------------------------------------------------------------------

چرا دختر محجبه برنده آكادمی گوگوش شد؟


-------------------------------------------------------------------------------------------
شبکه های ماهواره ای
-------------------------------------------------------------------------------------------

دفاع شبکه من و تو از شاهین نجفی مرتد بصورت خیلی احمقانه + کلیپ

دانلود برنامه شبکه فاکس نیوز درباره امام زمان (عج) در سال 2011

۱۴تکنیک فاکس نیوز برای شستشوی مغزی

به زودی با شبکه های ماهواره ای وارد اتاق هایتان خواهیم شد


درمان خنده دار سرطان در ماهواره

شبکه های ایرانی چرا از ماهواره های اروپایی حذف شدند

موج – پیوستن نیروگاه بوشهر به شبکه برق ایران

برنامه موج – هدفمند سازی یارانه ها + فیلم

برنامه موج / بررسی رفتار متناقض رسانه های بیگانه در قبال انقلاب مردمی مصر

وقتی رسانه های غربی دست به دامان جیگر می شوند + ویدیو

برنامه راز-عرصه رسانه،تحولات دیروز،افق آینده

استاد رائفی پور | ابزار رسانه ای رسانه ی ابزاری | دانشگاه زنجان

برنامه راز – رسانه های نوظهور اسلامی

رسانه و استعمار

----------------------------

زنده کردن جنبش سبز، عملیات محال بی بی سی و صدای آمریکا

روز زن در نوبت شما

آزادی بیان یا کارنامه سیاه انگلیس

روز کارگر در "نوبت شما" bbc

قطع تماس در تریبون آزاد صدای آمریکا

حقوق زن به سبک صدای آمریکا

بی بی سی فارسی و بزرگان ایران زمین

حقوق بشر اسرائیل از زبان bbc

شوک نوروزی به بی بی سی از مردم

مستند-بی بی سی فارسی در ایران

بی بی سی و صدور مجوز شراب + فیلم

چه کسانی روی خط بی بی سی فارسی می آیند؟پشت پرده «نوبت شما»ی BBC

بی بی سی: سفیر عربستان در آمریکا در طرح ترور ایران/صدای آمریکا: سفیر آمریکا در عربستان در طرح ترور ایران! + فیلم

فرناز قاضی زاده و همسرش بهایی شدند

فارسی 1 - برای شاد شدن به دیگران سیلی بزنید!!!

دروغ؛ چاشنی اتاق های فکر بی.بی.سی + فیلم

تجاوز مدیر BBC فارسی به پونه قدوسی، مجری برنامه نوبت شما

بی بی سی و بی طرفی هایش + فیلم

بی.بی.سی ( آدم دروغگو فراموشکارم میشه )

عملکرد جانبدارانه بی بی سی

صدای آمریکا افشا کرد؛ توزیع گسترده ناهار در راهپیمایی روز قدس + فیلم

پخش بی بی سی فارسی از شبکه های استانی ایران +فیلم

آمنه بهرامی در صدای آمریکا

فیلم تجاوزهای سریالی در صدای آمریکا

جاسوسی به سبک فیس بوک به روایت bbc +فیلم

سانسور هم نتوانست گاف بی بی سی فارسی را در تفسیر قرآن درمان کند+کلیپ

سرکار گذاشتن شبکه صدای آمریکا - خیلی جالبه + کلیپ

جوانان بی‌محابا اطلاعات خود را منتشر نکنند + فیلم(فیس بوک و...) bbc

ایران هیچ وقت مثل انگلیس استعمار گر و خون خوار نمی شد + فیلم bbc

جنگ نرم را سیاسی نکنید ! جنگ نرم فرهنگیست حتی در سیاست+ فیلم bbc

اسناد حمایت های BBC از رژیم صهیونیستی

صحنه گردانان BBC بدون روتوش

بررسی شبکه bbc فارسی

دست انداختن دوباره بی بی سی توسط یک شهروند تهرانی + فیلم

تماس یک شاهد عینی از تهران و شعار علیه انگلیس در بی بی سی + فیلم

گاف بزرگ بالاترین در مورد سفر امام خامنه ای به شهر قم

نگاهی به شبکه صهیونیستی فارسی 1

امپراطوری رسانه ای رابرت مرداک صهیونیست

مستندی درباره سواد رسانه ای

لیستی از رسانه‌های تحت نفوذ صهیونیست‌ها

و....


--------------------------------------------------------
حجاب و پوشش
--------------------------------------------------------

کلیپ حجاب اجباری ست + پوستر

انتقاد رهبر از برخورد با زنان بدحجاب + پوستر حجاب ( جدید )

پوستر حجاب + سخنان بزرگان

ارزش های حجاب روی خط صدای آمریکا

حجاب مفهومی درونی - به همین سادگی

Hijab; A shell For A pearl / حجاب

عکس های کتایون ریاحی در سومالی آنجلینا جولی فیلم یوسف بی حجاب

کلیپ تصویری ما و حجاب

استاد رائفی پور/زن ، حجاب ، فمینیسم/دانشگاه الزهرا/ تصویری با کیفیت عالی و خوب

برنامه گره با حضور حجت الاسلام پناهیان | موضوع : حجاب

فیلم سخنرانی حاج آقا پناهیان با موضوع حجاب مسأله ما نیست

پرنیان حجاب و عفاف (دفترچه)

فتوای تاریخی آیت الله محمد خوانساری: منکر حجاب نجس و کافر است!

مجموعه پوسترهایی درباره حجاب و عفاف (سری دوم)

ویدئوی زیبادرباره حجاب خواننده حسام حاج از سوریه

زیست جهان جنسی و مقوله‌ی حجاب

مجموعه طراحی ها و تصویر سازی هایی در مورد حجاب

کلیپی در مورد حجاب توسط استاد حورایی

فیلم/ مستند حجاب و گوهر عفاف

فلسفه حجاب چیست‌؟

حجاب در قرآن

و....


---------------------------------------
منافقین
---------------------------------------

فیلم مستند نقش منافقین در حوادث پس از انتخابات ۸۸

بررسی ماهیت تروریستی منافقین توسط بی بی سی+دانلود

سناریوی هماهنگ فتنه گران ، منافقین و سلطنت طلبان

موسوی در جدیدترین بیانیه خود شعار معروف سركرده منافقین را عینا تكرار كرد + فایل صوتی

امریكا دوست یا دشمن منافقین..!!!

و....

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.