فیلم مستند تاریخ اعتراضات هسته ای دانشجویی در سال ۸۲ / برنامه ثریا

فیلم مستند تاریخ اعتراضات هسته ای دانشجویی / برنامه ثریا

سال ۸۲ تیم مذاکره کننده هسته ای به سرپرستی آقای روحانی با سران کشورهای غربی در کاخ سعدآباد به مذکره پرداختند دانشجویان در اعتراض به این مذاکرات اطراف کاخ سعدآباد به تجمع پرداختند. برنامه ثریا مستندی از کارهای دانشجویی سال ۸۲ با عنوان جبهه دفاع از استقلال ایران پخش نمود. در این مستند به مصاحبه با فعالان دانشجویی آن زمان پرداخته است. در زمانی که یوشکا فیشر وزیر خارجه آلمان بر روی میز می کوبد دانشجویان جلوی ماشین سفیر فرانسه را می گیرند و … . این مستند در همایش بزرگ « دلواپسیم» پخش شد.

در فیلم مستند کوتاه تاریخ اعتراضات هسته ای دانشجویی به تاریخ اعتراضات دانشجویی در سال ۱۳۸۲ در طی مذاکرات هسته ای در کاخ سعد آباد و پس از آن می پردازد. به همراه این مستند چند کلیپ دیگر از جمله مصاحبه BBC با دکتر اکبر اعتماد رئیس سازمان انرژی اتمی قبل از انقلاب اسلامی، کلیپ پزشکی هسته ای، انیمیشن کوتاه معاهده NPT، کلیپ اولین تست سلاح های اتمی توسط ابرقدرت ها و کلیپی از مصاحبه جک استراو (از مستند ایران و غرب BBC)  در خصوص نحوه مذاکره و تعلیق فعالیتهای هسته ای ایران در آن ایام نیز ارائه گردیده است.


مدت زمان : ۱۱ دقیقه مستند + ۱۶ دقیقه مصاحبه + ۱۰ دقیقه انیمیشن + (۴و ۴و ۳) دقیقه کلیپ 

کیفیت : TVRip (عالی) – [ریلیز اختصاصی مبین مدیا]

حجم کل : ۲۲۱ مگابایت

کاری از : برنامه ثریا


فیلم مستند تاریخ اعتراضات هسته ای دانشجویی / برنامه ثریا

انیمیشن معاهده NPT / برنامه ثریا

 

فیلم مستند تاریخ اعتراضات هسته ای دانشجویی / برنامه ثریا

فیم مصاحبه BBC با دکتر اعتماد / برنامه ثریا

کلمات کلیدی : سعد آباد، جنبش دفاع از استقلال ملی، سید مهدی ناظمی، عطا بیگدلی، انرژی اتمی، روحانی، جک استراو، مجید عبداللهی، خرازی، ترکمنچای، مذاکرات هسته ای، العربیه، سفیر فرانسه، پروتکل الحاقی، مهندسی امیر تفرشی، سال ۱۳۸۲، کاخ سعدآباد، جنبش دانشجویی، دکتر فرزاد جهان بین، پایان تعلیق، شورای امنیت، اجرای پروتکل الحاقی، فیلم مستند تاریخ اعتراضات هسته ای دانشجویی، لینک مستقیم، دانلود.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۴۵۰*۷۲۰)
-------------------------------------------------------------------------

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.