---------- انتخابات // 09:10 ق.ظ - چهارشنبه 10 دی 1393

حکم سران فتنه قطعا اعدام است/ لازم نیست بعضی برای سران فتنه دلسوزی کنند

افسران - کلیپ تصویری فراموش نمی کنیم ...

حکم سران فتنه قطعا اعدام است

لازم نیست بعضی برای سران فتنه دلسوزی کنند

رهبری اگر مصلحت بدانند مسائل پشت قضیه را بیان خواهند کرد

+ بایکوت حماسه نهم‌دی در رسانه‌های اصلاح‌طلب + عکس

نماینده ولی فقیه در استان های خراسان اظهار کرد: اگر شما آقایان باز هم می گویید که بی گناه هستید، سوال این است که چرا با وجود مشاهده حمایت آمریکا و رادیوهای بیگانه از شما، حتی یک بار اعلام نکردید که هرگز با آمریکایی ها همراه نبوده و نیستید.نماینده ولی فقیه در استان های خراسان، با تاکید بر این که 9 دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت است افزود: در سال 88 کسانی که از جریان فتنه تبعیت کردند و خرسند و امیدوار بودند که در آینده‎ای نه چندان دور قدرت را به دست خواهند گرفت و به دنبال کسب قدرت آن چه باید بشود خواهدشد، کسانی بودند که همیشه نشان می دادند، در راه امام (ره) و رهبری اند و مایل بودند مردم نیز آن‎ها را با همین خصوصیات بشناسند.

آیت‎الله طبسی تصریح کرد: «این آقایان اگر هم نمی دانستند که به چه کاری دست زده اند، آن چه بنده در سال 88 عرض کردم درباره آن ها صدق می کرد؛ در آن زمان مقام معظم رهبری فرمودند که انتظار می رود روحانیت و عالمان دینی، مردم را در جریان اتفاقات قرار دهند و شرایط را برای آن ها تبیین کنند. ما هم چون نظر مقام معظم رهبری را می دانستیم با صراحت و به دور از هر گونه انگیزه سیاسی مطالبی را عرض کردیم».

نماینده ولی فقیه در استان های خراسان ادامه داد: آن آقایان می دانستند که دستگاه های اطلاعاتی آمریکا، غربی ها، رادیو بی بی سی و دیگران از آن ها حمایت می کنند اما علی رغم آن که می دانستند و این مسائل را می شنیدند، با این وجود به میدان آمدند و تقریبا جنگ مسلحانه‎ای در نظام اسلامی به راه انداختند که قطعا اگر این خصوصیات مطرح شده درباره آن ها صادق باشد بدون شک حکم آن ها اعدام است.

سعی کرده ایم مسائل را منصفانه ببینیم

آیت‎الله واعظ طبسی با اشاره به این که در تمام مدت سپری شده از سال 88 تا کنون، سعی کرده ایم مسائل را منصفانه ببینیم و بعضی چیزها را که نباید مطرح کرد مطرح نکنیم، گفت: امروز هم بعضی برای سران فتنه دلسوزی نکنند و مطمئن باشند اگر بعضی از این آقایان از منازل شخصی شان وارد اجتماع شوند، معلوم نیست که برخورد مردم با آن ها چگونه باشد، البته که هرگز نباید این اتفاق بیفتد و باید بر اساس حکمی باشد که دستگاه قضایی درباره یک انسان قانون شکن صادر می کند و هیچ کس حق دخالت ندارد. افرادی که از جریان فتنه تبعیت کردند و خرسند و امیدوار بودند که در آینده نه چندان دور قدرت را به دست خواهند گرفت، کسانی بودند که همیشه نشان می دادند پیرو راه امام(ره) و رهبری هستند اما به مرور چهره آن ها برای همگان مشخص شد.

رهبر انقلاب اگر مصلحت بدانند مسائل پشت قضیه را بیان خواهند کرد

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که آن چه در سال 88 اتفاق افتاد از 3-4 سال قبل از آن به وسیله سازمان اطلاعاتی آمریکا برنامه ریزی شده بود افزود: بعضی از دوستان می فرمایند مسائل پشت قضیه را بگویید تا دیگران متوجه شوند و به میدان بیایند ، البته ما کوچک تر از آن هستیم که به این موضوع ورود پیدا کنیم اما رهبر معظم انقلاب اگر مصلحت بدانند بیان خواهند فرمود آن گروهی که در این زمینه کار کردند چه گروهی بودند.

یک بار نگفتید با آمریکا همراه نیستیم

آیت‎الله طبسی اظهار کرد: اگر شما آقایان باز هم می گویید که بی گناه هستید، سوال این است که چرا با وجود مشاهده حمایت آمریکا و رادیوهای بیگانه از شما، حتی یک بار اعلام نکردید که هرگز با آمریکایی ها همراه نبوده و نیستید.

وی افزود: در اجلاس اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، یکی از دوستان ما با یکی از این آقایان صحبت کرده بود که اگر شرایط شما تغییر کند آیا می‎خواهید همان راه گذشته را دنبال کنید؟ که او پاسخ داده بود «نه! آن روز، آقا رهبر جامعه نبودند اما امروز ایشان رهبر ماست و حتما موضع ما با گذشته فرق خواهد کرد».

نماینده ولی فقیه در استان های خراسان تصریح کرد: این کلمات صریحی بود که بر زبان ایشان جاری شده و در همان گام اول نشان داده اند که منافق اند و با 2 چهره با نظام برخورد می کنند.

عامل بدبختی آقای منتظری

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این که تجربه نشان داده است روحانیون باید مراقب باشند که فریب انسان‎های سیاسی را نخورند افزود: همه سیاسیون فریبکار نیستند اما تجربه نشان داده است که باید حواس طلاب و روحانیون جمع باشد.

وی تصریح کرد: فردی که آقای منتظری را خراب کرد و عامل بدبختی او بود ، فردی ساواکی به نام سیدمهدی هاشمی بود که بسیار به ایشان نزدیک شده بود تا جایی که هر چه او می گفت، برای آقای منتظری وحی منزل بود.

آیت‎الله طبسی افزود: افراد منافقی هستند که با اهداف خاص، خود را در کنار دیگران قرار می‎دهند و بر همین اساس باید دقت داشته باشیم که به چه کسانی بها می‎دهیم و در کنار چه افرادی نشسته ایم.

تولیت آستان قدس رضوی در بخش دیگری از صحبت های خود به تلاش های مستمر دشمنان نظام اسلامی برای ممانعت از پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی سخن گفت و اظهار کرد: علی رغم همه اقدامات دشمنان، ما نشان داده ایم که طالب صلح هستیم اما در عین حال اگر دشمن بخواهد گامی تخریبی یا تحقیری به سوی نظام اسلامی بردارد با تمام قدرت به او تودهنی خواهیم زد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه نماهنگی حاوی فرمایشات رهبر معظم انقلاب و صحبت های آیت‎الله واعظ طبسی درباره حوادث سال 88 برای حاضران پخش شد که در بخشی از آن اظهارات آیت‎الله طبسی مبنی بر محارب بودن سران فتنه گنجانده شده بود.

بایکوت حماسه نهم‌دی در رسانه‌های اصلاح‌طلب


بعد از آن که فتنه‌گران در روز عاشورا 1388 نسبت به ساحت مقدس امام حسین (ع) و نظام اسلامی هتاکی و بی‌شرمی را به اوج خود رساندند؛ مردم ایران اسلامی در سراسر کشور در اعتراض به هتاکی به ساحت مقدس امام حسین (ع) و افرادی که فتنه‌گران در حصر آنان را «مردم خداجوی» معرفی می‌کرد؛ راهپیمایی میلیونی را برپا کردند که در تاریخ جمهوری اسلامی این رخداد برای همیشه ماندگار شد.

با این وجود در سالیان گذشته روزنامه‌های رنجیره‌ای اصلاحات سکوت «معناداری» را در قبال حماسه نهم دی که از مهم‌ترین رخدادهای انقلاب‌ اسلامی محسوب می‌گردد، اتخاذ کرده‌اند. آیا پاسداشت حماسه مردمی نه دی، برای روزنامه‌های اصلاح‌طلب فاقد «ارزش خبری» است!

آنچه در ادامه می‌آید، بررسی تیتر صفحه اول روزنامه‌های زنجیره‌ای درباره نهم دی در سه سال گذشته است.

سال 93


سال 92سال 91
--------------------------------------------------------------


برچسب ها : حکم سران فتنه قطعا اعدام است/ لازم نیست بعضی برای سران فتنه دلسوزی کنند , فتنه 88 , فتنه , حکم سران فتنه قطعا اعدام است , لازم نیست بعضی برای سران فتنه دلسوزی کنند , بایکوت حماسه نهم‌دی در رسانه‌های اصلاح‌طلب + عکس ,

وب محتوا

آخرین مطالب
» ارز دیجیتال و «بیت‌کوین» چیست؟ تاثیر بیت کوین؟ ( سه شنبه 22 اسفند 1396 )
» سند 2030 - اسناد مدارک و تحلیل ها - بخش سوم ( پنجشنبه 22 تیر 1396 )
» تمدن زنازاده + نگاهی به 428 میلیون صفحه، محتوای مستهجن در آمریکا + نمودار ( پنجشنبه 15 تیر 1396 )
» سند 2030 - اسناد و مدارک کامل- بخش دوم ( سه شنبه 16 خرداد 1396 )
» سند 2030 + اسناد و مدرک کامل ( پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 )
» فیلم کامل اهانت وقیحانه به امام رضا در یکی از ستادهای روحانی در ایلام ( پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 )
» نظر جالب جالب مردم درباره دولت روحانی-صدای مردم ( پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 )
» حسین دهباشی کارگردان مستند روحانی لو داد ( پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 )
» نظر مردم درباره وعده های محقق شده روحانی ( یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 )
» سه سال راست و دروغ وعده های روحانی ( پنجشنبه 31 فروردین 1396 )
» کنایه تند و شدید مهران مدیری به حسن روحانی ( شنبه 26 فروردین 1396 )
» کلیپ 10 دلیل برای «شرمساری» در برابر مردم ( سه شنبه 22 فروردین 1396 )
» مستند "شورش در شهر" با کیفیتهای متفاوت ( پنجشنبه 9 دی 1395 )
» فرجام تدبیر و امید ( پنجشنبه 2 دی 1395 )
» ناصران عموراء ( پنجشنبه 18 آذر 1395 )
» واکنش دکتر حسن عباسی به تصویب برجام در مجلس (مهم) ( شنبه 13 آذر 1395 )
» خط آزاد - وقتی سیف هم به صالحی و عراقچی می پیوندد ( جمعه 12 آذر 1395 )
» ظریف: این نقض برجام است! ( جمعه 12 آذر 1395 )
» حسن عبّاسی؛شرح ماجرای بازداشتش به بهانه توهین ( جمعه 12 آذر 1395 )
» حسن عباسی مدرنیته تمدن یا توحش (جنجالی) ( دوشنبه 8 آذر 1395 )
» پاسخ #حسن_عباسی به اعتراف اخیر #صادق_زیباکلام ( پنجشنبه 4 آذر 1395 )
» بزرگترین اجتماع سالانه شیعیان و بزرگترین رکوردهای جهانی در پیاده روی اربعین ( یکشنبه 30 آبان 1395 )
» سازش با آمریکا مشکلات کشور را بیشتر میکند، آخرین نمونه اش برجام! ( شنبه 29 آبان 1395 )
» گوش هایی که نمی شنوند! هسته ای بهانه است... ( دوشنبه 17 آبان 1395 )
» نقد سخنان دکتر سروش در مصاحبه با شبکه BBC (نسخه کامل) ( دوشنبه 12 مهر 1395 )
» اعلام آمادگی ترزامی نخست وزیر انگلیس برای انجام جنایت با بمب اتمی ( چهارشنبه 7 مهر 1395 )
» احمدی نژاد با امثال ما روبروست... ( جمعه 2 مهر 1395 )
» منتخب مستند « زمین بعلاوه پنج درصد » چرا همه کشورها بدهکارند؟ ( جمعه 19 شهریور 1395 )
» آغاز جنگ جهانی سوم و شبیخون سایبرنتیک آمریکا به تاسیسات هسته ای ایران ( یکشنبه 14 شهریور 1395 )
» درمان شگفت انگیز پسر نیوزیلندی توسط دکتر حسین خیراندیش ( دوشنبه 1 شهریور 1395 )

عضویت در خبرنامه

عضویت یادت نره

نام :

ایمیل :تا دی 96 بیش از 740 نفر عضو خبرنامه

موضوعات

تبلیغات

وب محتوا

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو