بازار روغن ایران در دستان وهابیون + کلیپ


+ دانلود کلیپ

+ بازار روغن ایران در دستان وهابیون + کلیپ
+ اسناد
+ اخبار
+
آلودگی مواد غذایی -افشاگری دکتر روازاده


قبل از دیدن این دو کلیپ حتما آشنایی با مبحث داشته باشید
برای آشنایی با مباحث میتونید موارد زیر را مشاهده نمایید

 خوراکی های مضر را بشناسیم!

خوشمزه ترین تهاجم نرم !


دانلود سخنرانی های صوتی دکتر روازاده (1)

سخنرانی های صوتی دکتر روازاده (2)

چرا 50 درصد مردم با سکته و 20درصد با سرطان فوت می کنند/ الگوی تغذیه ما آشفته است/تغذیه باید بر اساس مزاج افراد باشد

اختلال در هضم غذا با خوردن ژله + عقیم كردن دختران با استفاده از چیپس!

مستند تجارت غذا Food inc با دوبله فارسی - دانلود - لینک مستقیم

بازار روغن ایران در دستان وهابیون


نزدیك به ۸۰ درصد سهام این شركت صافولا كه در حال حاضر محصولات خود را با نام های تجاری آشنایی چون « لادن، لادن طلایی، بهار، آفتاب، نسترن و ... » تولید و عرضه كرده و براحتی در رسانه ملی به تبلیغ می‎پردازد، متعلق به شركت سعودی صافولا، وابسته به دولت عربستان سعودی است.


برای مشاهده برخی از مستندات منتشر شده توسط سایت رسمی شرکت سعودی صافولا، این فایل و این فایل را دانلود کنید.-----------------------------------------------------------------------------

رخنه اعراب در بازار روغن نباتی ایران


در حالی مصرف سالانه روغن نباتی در ایران حدود 1.5 میلیون تن برآورد می‌شود که یک شرکت مشترک ایرانی - عربستانی‌ سهمی 40 درصدی از تولید آن را برعهده دارد.
در حال حاضر شرکت صافولا بهشهر که مالکیت و مدیریت آن بر عهده عربستانی‌هاست، دارای دو شرکت زیرمجموعه صنعتی بهشهر و مارگارین ایران بوده که این دو شرکت در مجموع سهمی معادل 40 درصد از تولید روغن نباتی کشور را در اختیار دارند.
دیگر تولیدکننده بزرگ کشور در حوزه روغن نباتی گروه مدلل بوده که سهم آن در بازار به 20 درصد می‌رسد. اگرچه گفته می‌شود تولید آن به شدت کاهش یافته است.
براساس برخی دیگر از آمارهای منتشر شده، سهم شرکت صافولا بهشهر در بازار روغن نباتی ایران با توجه به تغییر و تحولات ایجاد شده در سایر تولیدکنندگان حتی به 50 درصد هم می‌رسد.
در سه ماه نخست امسال شرکتهای صنعتی بهشهر و مارگارین ایران در مجموع بیش از 100 هزار تن روغن نباتی در کشور تولید کردند.
براساس جدیدترین اطلاعات دریافتی شرکت صافولا بهشهر قصد دارد بعد از گرفتن سهم عمده تولید روغن نباتی در ایران، توزیع این کالای اساسی را نیز در کشور تحت اختیار خود گیرد.
تاکنون شرکت به‌پخش توزیع روغن نباتی‌های تولیدی صافولا بهشهر را در اختیار داشت که گفته می‌شود این دو شرکت هم‌اکنون با یکدیگر به مشکل برخورده‌اند و قرار است از هم جدا شوند.
براساس اطلاعات دریافتی، صافولا بهشهر قصد دارد تنها تا پایان آذر ماه امسال به همکاری خود با به‌پخش ادامه داده و بعد از آن به دنبال جایگزینی برای این شرکت خواهد بود. به نظر می‌رسد در چنین شرایطی صافولا بهشهر یا یک شرکت پخشی دیگر را خریداری خواهد کرد یا راسا اقدام به ایجاد یک شرکت جدید پخش روغن نباتی خواهد کرد.
در حال حاضر بهشهر بزرگترین کارخانه تولید روغن نباتی در منطقه خاورمیانه است.

 به گفته ابوالحسن خلیلی - دبیر انجمن صنایع روغن نباتی ایران، از نظر تامین دانه‌های روغنی و مواد اولیه موردنیاز برای تولید، روغن نباتی به میزان بیش از 90 درصد به خارج از کشور وابسته است.
 کارشناسان، وابستگی به واردات دانه‌های روغنی و مواد اولیه تولید این کالای اساسی را در شان ایران نمی‌دانند. پیشتر قرار بود طی یک برنامه 10 ساله ایران در زمینه تولید دانه‌های روغنی به خودکفایی برسد.
براساس آمار منتشر شده، در سال گذشته واردات روغن خام به کشور بالغ بر 1.2 میلیون تن شد. ارزش این میزان واردات نیز با رشد 11 درصدی به 1.5 میلیارد دلار رسید؛ اگرچه وزن روغن خام وارداتی 14 درصد کمتر شد. همچنین سال قبل 550 هزار تن دانه روغنی وارد کشور شد که کاهش 30 درصدی را نشان داد.

صنایع بهشهر پیش از پیروزی انقلاب اسلامی توسط گروه سرمایه‌گذاری لاجوردی تاسیس شد. پس از پیروزی انقلاب نیز تا سال 1371 سهام این شرکت در دست دولت بود، اما پس از آن روند خصوصی‌سازی در این شرکت آغاز شد.
در سال 1383 شرکت صافولا عربستان که یک سرمایه‌گذار بزرگ در حوزه‌ تولید روغن‌نباتی در کشور‌های عربی است، برای سرمایه‌گذاری در این شرکت اعلام آمادگی کرد و در فاز اول 49 درصد سهام شرکت صنایع بهشهر را خرید. همچنین قرار شد مدیریت اجرایی شرکت را نیز به مدت سه سال برعهده داشته باشد. پس از آن در سال 1386 بار دیگر شرکت صافولا 31 درصد سهام بهشهر را خرید و هم‌اکنون 80 درصد سهام این شرکت در اختیار صافولای عربستان است.
به گفته محمد عباسعلی‌پور - مدیرعامل شرکت صنعتی بهشهر، این شرکت به همراه شرکت مارگارین تا 45 درصد روغن‌نباتی موردنیاز کشور را تامین می‌کنند. این در حالی است که 30 شرکت تولید‌کننده‌ روغن در کشور وجود دارد.
3939

+ لینک خبر
درآمد میلیاردی وهابیون از بازار روغن ایران!

به گزارش جهان به نقل از پایگاه خبری ۵۹۸، مردم ایران هر روز در اخبار از سیاست های ضد ایرانی عربستان سعودی زیاد می شنوند از ترور سفیرکشورمان در یمن گرفته تا بمب گذاری جلوی سفارت در لبنان و از همه مهمتر حمایت تمام قد از گروه های وهابی در سوریه که مهمترین هدف خود را درنابودی کامل شیعیان و تخریب حرم های خانم حضرت زینب(س)وخانم رقیه(س) می دانند.

این موضوع برای تمامی کارشناسان سیاسی مثل روز روشن است که ایران و عربستان دو رقیب سنتی در منطقه می باشند و در جهان اسلام نیز هردو کشور تلاش در ایفای نقش رهبری را دارند ولی وضعیت عربستان متقاوت با ایران می باشد این کشور با واقع شدن شهرهای مکه و مدینه جایگاه ممتازی در میان تمامی کشورهای اسلامی دارد حاکمان این کشور که خود را خادمین حرمین شریفین می دانند تمام تلاش خود را برای نابودی تفکر شیعه انجام می دهند.

کشور عربستان سعودی با ۹/۲۶۱ میلیارد بشکه ذخیره اثبات شده تقریبا" یک چهارم ذخیره نفت دنیا را در اختیار دارد. بودجه دولت عربستان سعودی در سال جاری به ۲۲۰ میلیارد دلار رسیده است و با صندوق ذخیره ارزی بیش از۵۰۰میلیارد دلاری شانه به شانه کشورهای صنعتی جهان حرکت میکند درآمد عربستان از حج سال جاری حدود ۱۶.۵ میلیارد دلار تخمین زده شد که ۳ درصد از تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص می دهد. ولی با یک سیستم حکومتی بسته با تفکرات سلفی گری که هدف نهایی خود را در نابودی شیعه می داند.

حاکمان این کشور با درآمد عظیم نفتی خود سعی در گسترش نفوذ خود در منطقه دارند از حمایت از گروه تروریستی طالبان در افغانستان گرفته تا مسلح کردن مخالفان کشورما همچون گروه جندا...شیطان در سیستان و بلوچستان حالا نیز باتمام توان در سوریه سعی در شکستن حلقه کشورهای محور مقاومت را دارند.

از اولین روزهای که بیداری درمنطقه آغاز شد عربستان سعودی سعی در استفاده از این موقعیت برآمد چه در تونس حمایت از گروه های تندرو سلفی چه در سرنگونی قذافی در لیبی و در بحرین نیزبا دخالت مستقیم و اشغال این کشورتلاش نمود کنترول بحران را در دست بگیرد وتا حدی نیز موفق عمل کردند توانستند انقلاب مصر را با کودتا نظامی به شکست بکشانند و در عراق با کمک های مالی و تسلیحاتی از گروه های تکفیری به رهبری القائده و تشکیل گروه جدید داعش جبهه جدیدی را بر ضد محور مقاومت باز نمایند تا از دو محور هم سوریه و عراق را تحت فشار قرار بدهند.

درباره دخالت در بحران سوریه عربستان مدیریت منطقه ای را در دست دارد و بیشترین کمک ها را به مخالفان نظام سوریه تا امروز انجام داده است بعد از اینکه قطروترکیه تاحدی سعی نموداند خود را از بحران سوریه دور نماید رهبری مخالفان را عربستان در دست گرفته است.

حالا می خواهیم نمونه ای از کمک های که هر روز از داخل خانه های ما ایرانی ها برای وهابیت فرستاده می شود بگوییم. کمک های مالی که از خانه های ما شیعیان ایران برای کشتن برادران شیعه ما در بحرین، لبنان، سوریه، افغانستان ... فرستاده می شود ولی خود ما خبر نداریم!

به دلیل سیاست‌های اشتباه مسئولین کشور در واگذاری و فروختن سهام بعضی شرکت های ایرانی به سعودی ها در چند سال اخیر باعث شده ما ایرانی ها در رشد تفکر سلفی و وهابی سهیم باشیم.

چند روز پیش وال‌استریت ژورنال گزارش داد که یک شرکت بزرگ سعودی به نام شرکت سعودی هلدینگ غذایی صافولا ۸۰% سهام شرکت صافولا بهشهر را خریداری کرده است دو کارخانه مواد غذایی زیر مجموعه صافولا بهشهر بیش از ۵۰ درصد از بازار روغن خوراکی ایران را در اختیار دارند.

این شركت در حال حاضر محصولات خود را با نام های تجاری « لادن، لادن طلایی، بهار، آفتاب، نسترن و ... » تولید و عرضه می نماید.

هلدینگ صافولا به ریاست سلیمان بن عبدالقادر المهیدب است با توجه به داده ها در وب سایت بورس عربستان، دولت عربستان با ۱۰ درصد سهام، خود را دومین سهامدار بزرگ صافولا می‌داند.

شرکت صافولا با وجود تنش‌های موجود، به آرامی و بی سر و صدا در ایران رونق گرفت و هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت‌های مواد غذایی جنوب‌غربی آسیا است و حالا در تمام آشپزخانه های ما ایرانی ها روغن های وجود دارد که طعم خون و بوی وهابیت می دهد.

+ لینک خبر
آلودگی مواد غذایی -افشاگری دکتر روازاده

دانلود کلیپ روازاده


http://www.aparat.com/public/public/html/qrcode.php?uid=n8NRV&key=389de8860cea22716ab9bd029c558423f18e8ef1&scale=0&theme=c_8-----------------------------------------------------------------------------------

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.