دستمزد ماهی هزار یورویی سیا برای كادر رسانه ای موسوی

افشای نخستین اسناد پشت پرده تلویزیون اینترنتی موسوی

محافل اطلاعاتی آمریكایی و اروپایی می كوشند بی آبرویی رسانه هایی چون بی بی سی و صدای آمریكا و رادیو فردا را با ایجاد شبكه ها و رسانه های شبه ایرانی جبران كنند**خودنویس: آقای موسوی! باور كنیم كه آقای ر.م. ماهیانه... هزار یورو، آقازاده ایشان... هزار یورو، آقای ا.ن. ماهیانه... هزار و آقای غ. ماهیانه... هزار یورو از رسا می گیرند؟!
صراط - یك سایت ضد انقلابی فعال در فتنه سبز، تشكیلات مخفی پاریس-بروكسل را به همراه رجب مزروعی و پسر فراری وی (حنیف مزروعی)، گردانندگان واقعی شبكه تلویزیونی موسوم به «رسا» (وابسته به موسوی و كروبی و خاتمی) معرفی كرد.
خودنویس كه توسط شماری از روزنامه نگاران فراری - از جمله ن-ك اداره می شود، با اشاره به وابستگی رسا به موسوی و كروبی نوشت: اعضای تشكیلات رسا خود را مشاور و نماینده موسوی معرفی می كنند و آقای كروبی هم پیام ویدیوئی حمایت از آنها داده است. آقای موسوی! آیا تشكیلات مخفی پاریس-بروكسل چنان كه تبلیغ می شود فرستاده و نماینده شمایند؟ آقایان «ش»، «ا-ا»، «ح-غ»، «ر-م» ]رجب مزروعی[ و آقازاده ایشان ]حنیف مزروعی گرداننده فراری سایت نوروز[ را شما برای ایجاد تشكیلات و درست كردن رسانه فرستاده اید. آیا از عملكرد این آقایان به همراه «س-م» و «ا-ن» ]طنزنویس فراری و همكار مهاجرانی در سایت جرس[ تشكیلات مخفی رسا را برپا كرده اند یا خیر؟ شمه ای برایتان می گوییم. آقای «ش» كه اساساً معلوم نیست چه نقشی در جنبش سبز داشته اند، با صرف... هزار یوروی اولیه، «ح.م.» و «ا.ن» و «س.م» را در خانه اجاره ای بروكسل كه قرار بود استودیوی تلویزیون شود، دست به دست دادند. آیا این كار... هزار یورو هزینه داشت. این رقم بین چه كسانی تقسیم شد؟ سپس آقای «ح.غ» عضو همیشگی ادوار كه ناگهان در زمان انتخابات به شما پیوست و خودش را رئیس تشكیلات شما در تهران معرفی می كند از راه رسید، با... هزار یورو، كمی بعد از حضور نیمه مخفی آقای «ا.ا» باخبر شدیم، به عنوان مشاور و نماینده میرحسین موسوی. این چندنفر به هم پیوستند و با آقازاده آقای بهزاد نبوی كه در كانادا اقامت دارند و چون همراه ب.ا ]بهروز افخمی[(نماینده اسبق مجلس و فیلم ساز) هستند و نمایندگان مجاهدین انقلاب و آقای كروبی به حساب می آیند، هسته اولیه را تشكیل دادند. تا اینجا همه این «آقایان» برای همگان ناشناسند، جز آقای ا.ن - صاحب نظریه اسب تروا كه لطمه بزرگی به جنبش سبز زد- كه از شدت «اعتقاد» به جنبش، ناهار را با علی كشتگر می خورد، شام را با مشاور رضا پهلوی- البته بدون مشروبات- و برنامه ریز و برنامه ساز «رسا» هم هست. همه منتظر بودند ظاهراً تا جناب «سردبیر» برسد كه برخلاف بقیه خیلی هم مشهور است. ایشان جناب ر.م عضو رهبری جبهه مشاركت و نماینده سابق مجلس ]و رئیس سابق انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران[ هستند. ایشان در جنبش سبز نقش بسیار بزرگی بازی كردند. ]گفته می شود[ همان شب اول دستگیری ها كه همراه چهارصد نفر دیگر احضار شدند، اعتقاد خود را به «نظام» اثبات كردند و قول دادند لب از لب باز نكنند. واقعا هم عمل كردند. كهریزك قتل گاه می شد و... ایشان لب از لب باز نكردند.

خودنویس اضافه می كند: این آقایان كه نام بردیم نمایندگان جنبش سبز هستند؟ می دانید كه همین آقایان نه تنها همه فعالین جنبش سبز را دور زدند و همه كسانی را كه در خارج كشور تا پای جان برای جنبش كوشیده بودند بعنوان «ضدانقلاب» و «غیرخودی» راندند، حتی جوانان تازه رسته از زندان و گریخته از ایران را نامحرم دانستند. درد را به كجا بریم كه حتی روزنامه نگارانی كه در زندان های بعد از كودتای انتخاباتی مورد تجاوز]!![ قرار گرفته اند، توسط تشكیلات بالا «غیرخودی» محسوب می شوند؟ این است معنای ایران برای ایرانیان؟ برخی از این افراد در عمرشان حتی یك خط هم ننوشته اند اما جایگزین روزنامه نگاران حرفه ای می شوند. این سایت ضد انقلابی در ادامه آورده است: همراه با بیانیه شبكه سبز كلیپی هم در تلویزیون اینترنتی رسا در دسترس عموم قرار گرفته است. بخش سیاسی این كلیپ، چیزی نیست جز سخنان سران جبهه مشاركت در كنگره این حزب و برخی از تصاویر دادگاه. در تصاویر خیابانی كه به دقت تمام انتخاب شده است، حتی یك فریم از جوانانی نیست كه در هیئت ندا و سهراب به خیابان آمدند و در خون خود غلتیدند و اكنون نمادهای جنبش مدنی جامعه ایرانند. این تصاویر برگزیده در كلیپ برای راضی نگاه داشتن كیست؟

خودنویس در پایان خبر خود نوشت: « آقای موسوی! باور كنیم كه آقای ر.م. ماهیانه... هزار یورو، آقازاده ایشان... هزار یورو، آقای ا.ن. ماهیانه... هزار و آقای غ. ماهیانه... هزار یورو از رسا می گیرند؛ در حالی كه بسیاری از جوانان فعال جنبش سبز كه بعد از رهائی از زندان، گریخته اند در زیر پل ها و گوشه پارك ها گرسنه می خوابند؟». یادآور می شود در راه اندازی شبكه رسا غیر از برخی عناصر ضد انقلاب فراری مقیم پاریس و بروكسل، برخی اعضای حلقه لندن (جرس) نیز مشاركت دارند. شهرهای برلین، بروكسل، پاریس دركنار لندن از برخی عناصر ضدانقلاب وابسته به سرویس های جاسوسی سیا، ام آی6 انگلیس و موساد میزبانی می كنند. به تازگی چند نشست در شهرهای برلین و بروكسل برای راه اندازی تلویزیون كذایی برگزار شد كه شماری از مقامات كشورهای مذكور نیز حضور داشتند و بودجه هایی نیز از سوی برخی از این كشورها اختصاص یافته است. محافل اطلاعاتی آمریكایی و اروپایی می كوشند بی آبرویی رسانه هایی چون بی بی سی و صدای آمریكا و رادیو فردا را با ایجاد شبكه ها و رسانه های شبه ایرانی جبران كنند. شبكه های رسا از این جهت نمونه دست دوم رسانه های دولتی فارسی زبان آمریكایی و اروپایی محسوب می شوند.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.