كروبی پاسخ معترضان خود را با گلوله داد/ چهار مجروح در اثر تیراندازی

Mehdi Karroubi- برتربین - مهدی کروبی

تجمع شب گذشته تعدادی از معترضان به اقدامات ضدانقلابی مهدی كروبی در مقابل منزل وی به تیراندازی از درون منزل وی به سمت اعتراض كنندگان و مجروح شدن چهار نفر منجر شد.

 شب گذشته پس از آنكه تعدادی از معترضان به رفتارهای كروبی برای چهارمین شب متوالی مقابل منزل وی در دیباجی شمالی تجمع كردند، ابتدا فرزندان كروبی و تعدادی از افرادی كه به حمایت از كروبی از قبل به این مكان آمده بودند، به منظور تحریك معترضان و تند كردن فضای اعتراضی شروع به اهانت علیه مقامات عالی رتبه نظام كردند تا بتوانند كروبی را از منزل خارج كنند.

به گزارش رجانیوز، شب گذشته پس از آنكه تعدادی از معترضان به رفتارهای كروبی برای چهارمین شب متوالی مقابل منزل وی در دیباجی شمالی تجمع كردند، ابتدا فرزندان كروبی و تعدادی از افرادی كه به حمایت از كروبی از قبل به این مكان آمده بودند، به منظور تحریك معترضان و تند كردن فضای اعتراضی شروع به اهانت علیه مقامات عالی رتبه نظام كردند تا بتوانند كروبی را از منزل خارج كنند.

اما پس از آنكه معترضان بدون توجه به این فحاشی‌ها و هوشیاری با این افراد درگیر نشدند و شعارهای خود مانند "کروبی بی‌سواد عامل دست موساد"،‌ "کروبی منافق حیا کن حیا کن"، " کروبی، بیگانه پیوندتان مبارک" را سر دادند از قوه قضائیه درخواست كردند ضمن رسیدگی به اتهامات او در خلع لباس وی تسریع كند، ناگهان تعدادی از افراد ناشناس از طبقه فوقانی منزل كروبی شروع به تیراندازی با سلاح خودكار كردند.

تیرهای شلیك شده عمدتاً هوایی و با هدف ایجاد رعب در جمعیت و پراكنده كردن آن‌ها بود اما از میان حدود 70 تیر شلیك شده، بیش از 10 تیر نیز به میان جمعیت شلیك شد كه در اثر این اقدام وحشیانه، چهار نفر از معترضان مجروح و به سرعت به مراكز درمانی منتقل شدند.

پس از وقوع این حادثه حسین کروبی فرزند کروبی در مصاحبه با رسانه های بیگانه اقدامات افراد ناشناس مستقر در منزل پدرش را دفاع از خود عنوان داشته و از عناصر فتنه گر درخواست داشت تا تجمع‌هایی را در حمایت از خانواده کروبی برگزار کنند.

مهدی کروبی پس از اقدامنات غیرقانونی و ساختار شکنانه خود در فتنه سال گذشته امسال نیز در آستانه روز جهانی قدس در بیانیه ها و مصاحبه های خود اعلام داشته که در این روز عومال فتنه گر دست به اقدامات غیرقانونی بزنند لذا از حدود یک هفته پیش و پس از انتشار این اخبار گروه های مختلف مردم به صورت خودجوش با حضور در مقابل منزل کروبی به اینگونه اقدامات اعتراض کرده و از دستگاه قضایی خواستار برخورد جدی با وی شدند.

هنوز مشخص نیست افراد ناشناسی كه به روی معترضان كروبی آتش گشودند محافظان او بوده‌اند یا خیر. آبان ماه سال گذشته پس از آنكه حضور كروبی در نمایشگاه مطبوعات با اعتراضات گسترده‌ای مواجه شد به طوری كه مردم او را از نمایشگاه اخراج كردند، یكی از محافظان او تیر هوایی شلیك كرد.

اخبار مهدی كروبی از بیش از 250 منبع خبری

بیانیه مهم سپاه تهران درباره حوادث مقابل منزل کروبی

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.