4 تصویر در ماه گذشته که موجب خشم سبزها و ضدانقلاب شد

برتربین - افتخاریبرتربین - رفسنجانیبرتربین - سید حسن - احمدی نژاد
   
  •    چهار تصویر در یک ماه گذشته موجب خشم سبزها و ضدانقلاب شد
به گزارش جهان اولین عکس که البته منتشر نشد مربوط به خبر روبوسی آیت الله هاشمی با دکتر احمد نژاد بود که رسانه های سبز ابتدا آنرا تکذیب و بعد هم مجبور شدند آنرا توجیه کنند.
رسانه های سبز در این رابطه نوشتند که قدرت آیت الله هاشمی باعث شده است که رسانه های نزدیک به دولت سعی کنند میان ایندو آشتی برقرار کنند.البته برخی هم نوشتند که نمی توان روی آیت الله هاشمی خیلی حساب کرد.
عکس دوم مربوط به جلسه ای هیئت رئیسه مجمع بود که گزارش تصویری ان در رسانه ها منتشر شد.در این گزارش تصویری آیت الله یزدی و ایت الله هاشمی در کنار هم نشسته اند و با گفت وگو می کنند که این عکس نیز موجب عصبانیت سبزها شد.سبزها در بالاترین و دنباله نوشتند که این عکس ها نشان می دهد که همه دعواهای گذشته جنگ زرگری بوده است.

عکس سوم روبوسی و اظهار ارادت علی رضا افتخاری به رئیس جمهور بود که سبزها پس از انتشار این عکس نوشتند که از این پس کاست های افتخاری را باید شکست.

و اما چهارمین عکس مربوط به افطاری روز پنج شنبه کارگزاران نظام در محضر رهبر انقلاب بود.در این مراسم احمدی نژاد و سید حسن خمینی در کنار هم نشسته بودند و با هم خوش و بش کردند که این عکس ها شدیدا ضد انقلاب راآشفته کرد.خوش وبش سید حسن خمینی با احمدی نژاد در مراسم افطاری مسئولان نظام با رهبر معظم انقلاب سیل توهین ها و اهانت های ركیك سایت های ضد انقلاب را متوجه وی كرده است. 
سایت بالاترین در مطالب بسیاری با الفاظ ركیك سید حسن خمینی را بواسطه خوش و بش با احمدی نژاد مورد خطاب قرار داده است.
این سایت برای اینكه كمی زهر این مطالب را بگیرد در مطلب دیگری با عنوان «لطفا بی خیال سید حسن شوی» نیز آورده است كه ما نباید جو گیر شویم و به هر كسی بواسطه كاری اینطور حمله كنیم چراكه سید حسن نگفته كه من مدافع جنبش سبز هستم.
با این حال یكی دیگر از كاربران بالاترین با عنوان این مطلب كه «ماله كشی موقوف» گفته كه نباید از كنار این كار به راحتی گذشت.
كاربر دیگر این سایت نیز در مطلبی آورده "خاك بر سر من ... احمق كه 14 خرداد دلم برات سوخت و در دفاع از تو چند خطی نوشتم!
بابك داد كاتب ویژه خاتمی كه هم اینك در خارج به سر می برد نیز نوشته : "با دیدن عكس‌های حضور آقای سید حسن خمینی در جلسه افطاری مسئولان نظام با مقام رهبری، راستش دردم آمد. " 


مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.