حمله به قهرمان مشهور ایرانی به جرم دفاع از كیان وطن+عکس

برتربین -بالاترین


خبرنامه دانشجویان ایران: از انتخابات سال گذشته و حواشی آن خاطراتی گاه تلخ و گاه شیرین به جای مانده است که هر از گاهی به  وسیله ای این خاطرات پیوسته به تاریخ در ذهن مرور می شود.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، دیدن تیتر "به این دلیل از حمید سوریان متنفرم" در لینک های رسانه معاند بالاترین ما را یاد آن زمانی می اندازد که سایت های وابسته به جریان سبز چهره های معروفی که از کاندیدایی به غیر از کاندیدای مورد نظر خود تایید کرده بودند به هر نحوی تخریب می کرد.

متنی را که حمید سوریان مقابل دکتر احمدی نژاد خوانده است،به شرح زیر است:

" مدال طلای قهرمانی جهان خود را به همگی ایثارگران ایران اسلامی، شهیدان گلگون کفن،جانبازان گران قدر،آزادگان صبورو قهرمان،رزمندگان و خانواده معظم شان  و نماینده واقعی ملت جناب آقای دکتر احمدی نژاد که همواره بانی افتخار کشور بوده و در مجمع عمومی سازمان ملل به نقطه افتخار ایران و جهان اسلام تبدیل شدند، تقدیم می نمایم.امیدوارم که بتوانم همواره سرباز وفادار ایران بزرگ و ولایت باشم "

سایت بالاترین وابسته به "منوشه امیر" مدیر بخش فارسی رادیو اسرائیل در لینکی با تیتر "به این دلیل از حیم سوریان متنفرم" نظرهایی در غالب فحاشی برای تحریب چهره محبوب حمید سوریان پرداخت.


پر واضح است که جامعه کشتی و مردم عزیزمان همگی خوشحال از پنجمین مدال طلای او و افتخار آفرینی اش برای کشور هستند ولی در عین حال عده ای هستند که این مدال، خاطرات مختلفی را برایشان تداعی کرده است:

دسته اول کسانی هستند که یاد ناکامی او پس از آن همه شور و شوق در المپیک 2008پکن افتاده اند و عمدتا مقصر این مشکل را مسئولین امر می دانند که بخاطر بی درایتیشان در عرصه ورزش، ایران در عرصه المپیک مغلوب بود و انشاالله که نخواهد بود!

دسته دوم کسانی هستند که می خواهند افتخار آفرینی او در جهان و بالا بردن نام ایران و نواخته شدن سرود ملی مان در مسکو را بخاطر علقه های سیاسی وی زیر سوال ببرند و صد البته هویت و غیرت ملی خودشان را لگد مال می کنند.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.