فیلم و عكس: حمله به دانشگاه شریف در حاشیه راهپیمایی آرام! ( 25 خرداد 88 )

برتربین-دانشجوی دانشگاه شریف كه در حمله جمعی از راهپیمایان به این دانشگاه مجروح شد


خشونت سانسور شده:
در یكی از این فیلم ها شاهد صحنه هایی از نرده های شکسته شده دانشگاه صنعتی شریف توسط دسته ای از راهپیمایان هستیم. در دو فیلم دیگر، دو تن از مجروح شدگان این حادثه را می بینیم. فرستنده این فیلم‌ها این گونه نوشته است:
«بچه‌های ما پشت نرده هنگام تظاهرات، پرچم ایران تکون می دادند، اونها هم نرده را شکوندند و ...»
«بچه های بسیج دانشگاه ما (دانشگاه شریف) برای اینکه به طرفداران موسوی بفهمونند که احمدی نژاد طرفداران "با سواد"! هم داره، تصمیم گرفتند تا پشت نرده های دانشگاه، پرچم بچرخونند و شعار بدهند و ...
بعدازظهر که میشه شروع می کنند به انجام این کار. حدودای ساعت پنج و نیم که راهپیمایی تقریبا شروع شده بود، راهپیمایان میان و شروع می کنند به هل دادن نرده ها و بالاخره نرده ها را می شکنند و...»
فیلم 1
فیلم 2
فردی که در این فیلم بر روی زمین خوابیده، یکی از طرفداران میرحسین موسوی است که قصد داشته است از فشار آوردن دیگر طرفداران به نرده ها و شکستن آن ها جلوگیری کند اما آسیب می بیند.
فیلم 3
فردی که در این فیلم دیده می شود یکی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به نام محمد نوری است که توسط دسته ای از راهپیمایان آسیب دیده است.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.