نشست ناتوی فرهنگی / پیام فضلی نژاد / لینک مستقیم دانلود

برتربین - نشست ناتوی فرهنگی / پیام فضلی نژاد  • بررسی روند تاریخ فکری غرب، نشان از این واقعیت دارد که گفتمان سکولاریستی، اومانیستی و لیبرالیستی حاکم بر دنیای سلطه، محصول یک  پروژه امنیتی پیچیده می باشد. سازمان های امنیتی نظام سلطه نظیر سازمان سیا، از مدت ها قبل با بکارگیری چتر دانشگاهی و سازماندهی روشنفکران وابسته (عملی یا نظری!) به برخورد با ایدئولوژی های متخاصم می پرداختند. نویسنده کتاب شوالیه های ناتوی فرهنگی (که خود روزی به عنوان شاگرد فکری سروش مطرح بود)، برای اثبات این مدعا به بررسی سیری از زندگی، آرای سیاسی و معرفتی و استحاله فکری دکتر عبدالکریم سروش به عنوان یکی از مهره های اصلی جریان روشنفکری در کشورمان می پردازد.

راستی از اونجا که همه چیز رو همگان دانند (البته اگه پروپاگاندا بزاره!) میتونید برای شناخت پیام فضلی نژاد، این بازپرس حکومت!، شکنجه گر! جانی! به ویکی پدیای فارسی مراجعه کنید.:grin:

http://fa.wikipedia.org/wiki/پیام_فضلی‌نژاد

(راستی: از طریق لینک هاش هم می تونید اطلاعاتی در مورد حسین شریعتمداری بازجو! و محمدتقی مصباح یزدی که فتوای قتل میرحسین موسوی و مهدی کروبی رو صادر کرده!:shock:، از این دانشنامه آزاد!!! دریافت کنید.) آخر سر هم، اگه وقت کردید، یه سر به سایت رسمی پیام فضلی


دانلود با کیفیت بالا (حجم کل:۳۶۰ MB)
لینک اصلی قسمت ۱ -لینک اصلی قسمت ۲ -لینک اصلی قسمت ۳ -لینک اصلی قسمت ۴
لینک کمکی قسمت ۱ -لینک کمکی قسمت ۲ -لینک کمکی قسمت ۳لینک کمکی قسمت ۴
-
دانلود با کیفیت متوسط (حجم کل:۱۳۳ MB)
لینک اصلی قسمت ۱لینک اصلی قسمت ۲
لینک کمکی قسمت ۱لینک کمکی قسمت ۲
دانلود نسخه مخصوص موبایل – ۳gp (حجم کل:۷۳٫۶ MB)   لینک اصلیلینک کمکی

تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: مبین مدیا
.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.