بازگشت خانم بازیگر‌ به ‌سیمای ایران ‌پس از ‌تن‌نمایی‌ در‌ سینمای امریكا!

برتربین - میترا حجار - بازیگران

 

 

 

 

میترا حجار بازیگری كه از حدود سه سال قبل از ایران خارج شده و در مقابل دوربین یكی از فیلم‌های سینمای امریكا و همچنین در جشنواره لس‌آنجلس با حالت نیمه عریان ظاهر شده بود، دوشنبه شب به‌عنوان نقش اول و كاركتر مثبت سریال "گمشده" بر روی آنتن شبكه یك سیما ظاهر شد.

به گزارش رجانیوز، بازگشت مجدد این بازیگر 34 ساله به سیمای جمهوری اسلامی در حالی است كه او دو سال قبل با بازی در فیلمی هالیوودی ساخته «گابریل اسکات» به نام "Stellina Blue" به سینمای آمریکا پیوست و به‌عنوان یکی از شخصیت‌های مکمل در آن ایفای نقش کرد.
 
وی كه در این فیلم سینمایی بدون پوشش متناسب با فرهنگ اسلامی و ایرانی ظاهر  شده بود، در جشنواره لس‌انجلس نیز با ظاهر نیمه عریان مقابل دوربین‌ها آمد. (عكس فوق مربوط به این فیلم سینمایی است اما برتربین ز از انتشار عكس‌های حجار در جشنواره لس‌آنجلس به‌دلیل ظاهر زننده او معذور است.)
 
در عین حال، مشخص نیست چرا با وجود نادیده گرفتن این خط قرمزها از سوی این بازیگر، مسوولان صداوسیما به وی اجازه داده‌اند كه بار دیگر بدون كوچك‌ترین توضیح و عذرخواهی از مردم به‌عنوان یك بازیگر با كاراكتر مثبتی كه اتفاقاً از پوشش چادر استفاده می‌كند، تصویر او ‌به روی آنتن پر مخاطب‌ترین شبكه سیما برود.
 
این نوع رفتار مدیران رسانه ملی كه نتیجه مستقیم آن قبح‌شكنی در زمینه حجاب به‌عنوان یكی از ضروریات دین است، می‌تواند به عادی شدن این رفتارها و تكرار آن از سوی برخی بازیگران دیگر نیز منجر شود، به‌طوری كه آن‌ها مطمئن باشند، این نوع رفتارها هیچ تأثیری بر آینده فعالیت‌شان در داخل كشور نخواهد داشت.
 
قسمت اول سریال "گمشده" كه میترا حجار نقش اول آن را بازی می‌كند، سه‌شنبه شب پخش شد. حجار نیز در این سریال كه ضعف فیلمنامه و كارگردانی آن مشهود است، بازی ضعیفی ارائه داده است.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.