خواهر زن «تونی بلر» بعد از سفر کوتاهی به ایران مسلمان شد

برتربین-لورن بوث  او شش هفته پیش، بعد از سفری که به قم داشته و بازدید از حرم حضرت معصومه (س)  تصمیم گرفته است مسلمان شود. او می‌گوید: «در یک بعد از ظهر ۳ شنبه در حالی که در حرم  حضرت معصومه نشسته بودم احساس کردم که به من آرام بخش معنوی تزریق کرده اند که مرا سرشار از شادی و شور کرد ...»


تریبون مستضعفین – پایگاه «دیلی میل» نوشت، خواهر زن تونی بلر بعد از یک تجربه‌ی مذهبی در ایران، مسلمان شد.

بر اساس گزارشی در این زمینه، «لورن بوث»، خواهر «چری بلر» همسر تونی بلر هم اکنون در هنگام خروج از منزلش حجاب به سر دارد، در روز ۵ بار نماز می‌خواند و هر زمان که برایش مقدور باشد به مسجد می‌رود.

او شش هفته پیش، بعد از سفری که به قم داشته و بازدید از حرم حضرت معصومه (س) تصمیم گرفته است مسلمان شود. او می‌گوید: «در یک بعد از ظهر ۳ شنبه در حالی که در حرم حضرت معصومه نشسته بودم احساس کردم که به من آرام بخش معنوی تزریق کرده اند که مرا سرشار از شادی و شور کرد …» او بلافاصله پس از بازگشت به انگلستان تصمیمش را عملی کرد. « حالا من دیگر گوشت خوک نمی‌خورم و هر روز قرآن می‌خوانم. من الان صفحه ۶۰ هستم. من ۴۵ روز است که نوشیدنی الکلی مصرف نکرده‌ام، این بیشترین زمان در طول این ۲۵ سال است. مهم‌ترین چیزی که من در این مدت تصمیم گرفتم آن را تغییر دهم این بود که دیگر الکل را لمس نکنم، چیزی که قبل از آن روزانه یک لیوان یا دوتا می‌نوشیدم»

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است از روبنده استفاده کنی گفت : «چه کسی می‌داند این تغییر معنوی من را تا کجا خواهد برد!»

پیش از این دگرگونی رخ داده برای او در ایران، لورن بوث نسبت به ایران و اسلام حس خوبی داشته است و همچنین مدت زمان قابل توجهی را در فلسطین گذرانده است.

خانم بوث که برای پرس تی وی کار میکند، همیشه یک صدای مخالف جنگ عراق بوده است. او در اگوست ۲۰۰۸ همراه با  ۴۶ فعال دیگر با یک کشتی از قبرس برای شکستن محاصره غزه حرکت کرد، که به او و همراهانش اجازه ورود به فلسطین اشغالی و حتی مصر داده نشد.

لورن میگوید که امیدوار است، مسلمان شدن او با عث تغییر عقاید و پیش داوری های تونی بلر در مورد اسلام شود.

--------------------------------------------------------------

واكنش كاربران الجزیره به خبر اسلام‌آوردن خواهرزن ‌بلر (1)؛
اسلام در خانه غربی ها گسترش می‌یابد


مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.