سازندگان "یزدان تفنگ ندارد" امشب در "راز" + دانلود فیلم

یزدان تفنگ ندارد

به مناسبت فرارسیدن نه دی، سازندگان مستند یزدان تفنگ ندارد، در برنامه تلویزیونی راز به تهیه کنندگی نادر طالب زاده حضور می یابند. این برنامه نهم دیماه ساعت 21 بصورت زنده از شبکه 4 سیما روی آنتن می‌رود.
«من طه رضا هستم، دانشجوی دانشگاه شریف. سال ۸۵ مدال نقره فیزیک را گرفتم و سال ۸۶ وارد دانشگاه شدم. ورود به دانشگاه شریف برای هر کسی اتفاق بزرگی است، اما این بزرگترین اتفاق زندگی من نیست.» 
 مستند یزدان تفنگ ندارد کاری از گروه دانشجویی آرمان و تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف است که به بررسی برخی از حوادث پس از انتخابات سال گذشته پرداخته است.

این مستند که در ۷۰ دقیقه و با سبکی خاص ساخته شده است، جستجو و کنکاشی از دانشجوی المپیادی دانشگاه صنعتی شریف است در رابطه با شرایط این دانشگاه، تهران و کشور در یک سال گذشته؛ این دانشجو در مسیر مستند به گفتگو با مردم، شخصیت های فرهنگی و علمی و نیز دانشجویان می پردازد و پای درد دل مردم نقاط مختلف کشور و دغدغه های آنها می نشیند.

«یزدان تفنگ ندارد» داستان تلاشی سخت برای دست یافتن به حقیقت و درگیری با تناقضات ذهنی و عینی است. که می کوشد نظر مردم را در مورد مسائل مختلف جویا شود و در نهایت مسئله مهم برای مردم را کشف می کند، آنچه که متفاوت با پیش فرض اولیه است.

جشن رونمایی این فیلم، آبانماه گذشته در دانشگاه شریف برگزار شد. عوامل تولید این فیلم که در قطع HD ساخته شده عبارتند از پژوهشگر: حمید عظیمی، نویسنده: سیدطه رضا نیرهدی، حسین شمقدری، حسن مددی، تصویربردار: حسین شمقدری، حسن مددی، صداگذار: امیر طاهری، تدوینگر: حسین شمقدری، امیر طاهری، راوی: سیدطه رضا نیرهدی، مدیر تولید: علی شیرمحمدی، تهیه‌کننده: حسن مددی.

دانلود 2دانلود «مستند یزدان تفنگ ندارد.» قسمت اول:با کیفیت 256kbps و با اندازه 31 مگابایت - با کیفیت 100kbps و با اندازه  14مگابایت - با کیفیت56kbps و با اندازه4مگابایت.

دانلود 2دانلود «مستند یزدان تفنگ ندارد.» قسمت دوم:با کیفیت 256kbps و با اندازه31 مگابایت - با کیفیت 100kbps و با اندازه 14 مگابایت -با کیفیت56kbps و با اندازه 4مگابایت.

دانلود 2دانلود «مستند یزدان تفنگ ندارد.» قسمت سوم:با کیفیت 256kbps و با اندازه29 مگابایت - با کیفیت 100kbps و با اندازه 13مگابایت - با کیفیت56kbps و با اندازه 4  مگابایت.

دانلود 2دانلود «مستند یزدان تفنگ ندارد.» قسمت چهارم:با کیفیت 256kbps و با اندازه 23 مگابایت -با کیفیت 100kbps و با اندازه10 مگابایت -با کیفیت56kbps و با اندازه 3  مگابایت.


---------------------------------------------------------------------
دانلود غیر مستقیم
برای دانلود بخش اول "یزدان تفنگ ندارد" کلیک کنید
برای دانلود بخش دوم "یزدان تفنگ ندارد" کلیک کنید
برای دانلود بخش سوم "یزدان تفنگ ندارد" کلیک کنید
برای دانلود بخش چهارم "یزدان تفنگ ندارد" کلیک کنید
----------------------------------------------------------------------------
برنامه راز با حضور بیژن نوباوه وطن و با اجرای نادر طالب زاده

دیگر برنامه های راز را با جستجو در وبلاگ پیدا نمایید

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.