مستند ساعت 25( قسمت رد افعی - درباره نفوذ صهیونیزم در آمریکا)

ساعت 25

نام ساعت 25 را مرتضى [آوینی] انتخاب کرد، یک روز داخل اتاق او بودیم گفت اسم این مجموعه را مى گذاریم ساعت 25، من تا آن زمان اصلا نام ساعت 25 را نشنیده بودم، اسم خیلى مناسبى بود، چون بحث، بحث آخرالزمان بود، منظور ساعتى وراى ساعت تقویمى و 24 ساعت معمول، و من این نام را قبول کردم. «نادر طالب زاده»

یکی مستندها ساخته نادر طالب زاده،مستند ساعت 25 است که نادر طالب زاده درباره آن می گوید:«سال 69 سفرى به آمریکا رفتم، دیدم چقدر گداها در خیابان زیاد شده، در بازگشت ‏با موافقت‏حوزه هنرى به آمریکا رفتم و حدود سه ماه درباره فقر در آمریکا تصویر بردارى کردم. اینجا بود که شهید آوینى به کمک من آمد. حتى قبل از رفتن هم چند جلسه باایشان داشتم، خیلى مرا تشویق کرد و پیشنهادهایى داد و حجم اعظم کار را براى تدوین به آقای فارسی سپرد ...». برای تهیه کسب اطلاعات بیشتر درباره این مستند و تهیه آن می توانید به این آدرس مراجعه کنید.مدتی قبل یک قسمت از این مستند که با نام «آبی در سیاهی» درباره موج اسلام گرایی در آمریکاست در این لینک تقدیم کاربران شد.حال قسمت دیگری از این مستند با عنوان «رد افعی» و درباره نفوذ صهیونیزم در آمریکاست تقدیم می گردد.

دانلود 2دانلود «رد افعی» مستند «ساعت 25»،قسمت اول: با کیفیت 56kbps  و با اندازه 2.90مگابایت - با کیفیت 100kbps  و با اندازه 8.9مگابایت  - با کیفیت 256kbps و با اندازه 20.18مگابایت .

دانلود 2دانلود «رد افعی» مستند «ساعت 25»،قسمت دوم: با کیفیت 56kbps  و با اندازه 3.48مگابایت - با کیفیت 100kbps  و با اندازه 10.8مگابایت  - با کیفیت 256kbps و با اندازه 28.67مگابایت .

دانلود 2دانلود «رد افعی» مستند «ساعت 25»،قسمت سوم: با کیفیت 56kbps  و با اندازه 4.19مگابایت - با کیفیت 100kbps  و با اندازه 13.09مگابایت  - با کیفیت 256kbps و با اندازه 29.50مگابایت .

منبع: فتیان

------------------------------------------------------------------

مستند ساعت 25 (درباره فروپاشی آمریکا - قسمت آبی در سایه:موج اسلام گرایی در آمریکا


مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.