گزارش" فارس" از وقایع 25 بهمن تهران

http://up.iranblog.com/images/x117fty996km37ffe8e.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از منابع خبری، عوامل مزدور گروهگ تروریستی منافقین امشب و در جریان اغتشاشات خیابانی تهران، با گشودن آتش به سوی رهگذران، چند تن را به شدت مجروح كردند، كه حال یكی از آنان وخیم گزارش شده‌است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، شبكه های ماهواره ای سایت های اینترنتی وابسته به دولت انگلیس و آمریكا و رژیم صهیونیستی از چندین هفته قبل با دعوت عناصر بازیچه خود موسوی و كروبی به بهانه حمایت از مردم مصر و تونس خواهان حضور آشوبگران در كف خیابان در ساعت 15 امروز 25 بهمن شده بودند، این بار نیز چون گذشته ناكام از صحنه خارج شدند.
تعجب‌آور این است انگلیس و آمریكا كه حامی مبارك و بن‌علی بودند برای حضور آشوبگران در خیابان‌های تهران برای حمایت از مردم مصر و تونس تبلیغات وسیعی به عمل می‌آوردند.
با حضور مردم تلاش‌های توطئه استكبار جهانی برای برهم زدن نظم عمومی در برخی خیابان‌های تهران خنثی شد. علی‌رغم تبلیغات گسترده سایت‌های ضد انقلابی برای كشاندن مردم به كف خیابان به بهانه حمایت از مردم مصر و تونس فتنه‌گران كما فی‌السابق نتوانستند كاری را از پیش ببرند و با حضور فعال مردم در صحنه و در كنار نیروی انتظامی همچنان ناكام باقی ماندند.
یك سایت داخلی متعلق به جریان فتنه كه متاسفانه منصوب به یكی از مقام های سابق است و با هزینه متعلق به بیت المال اداره می شود، تلاش كرد تا برای فریب افكار عمومی این تجمع را دارای مجوز قانونی اعلام كند . خبر این سایت به عنوان خوراك تبلیغاتی رسانه های وابسته به غرب و نظام صهیونیستی بلافاصله مورد استفاده انبوه قرار گرفت.
عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان، اراذل و اوباش و فتنه به دنبال تبلیغات چندین هفته‌ای سایت‌های ضد انقلابی و با بهانه حمایت از مردم مصر و تونس در برخی خیابان‌های تهران قصد ایجاد اختلال و برهم زدن نظم عمومی را داشتند كه هرچند موجب آزار و اذیت مردم و ایجاد راهبندان و ایجاد ترافیك برای ساعاتی در برخی از خیابان‌ها شد، اما با حضور مردم و امت حزب‌الله در صحنه منزوی و متواری شدند.
خوشبختانه برخی از عناصر منافقین و برخی گروهك‌ها كه در صدد سوء استفاده از این فضا بودند از سوی مردم دستگیر و تحویل نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی شدند.
عده‌ای از آشوبگران برای مردم ایجاد مزاحمت كرده و موجب ترافیك شدند برخی از آنها در حوالی میدان توحید حداكثر تلاش‌شان به آتش كشیدن سطل زباله و ایستگاه اتوبوس و در خیابان های فرعی بودند كه با نفرت و اعتراض مردم روبه‌رو شدند.
از آنجایی كه این تجمعات چند نفره با ادعای حمایت از مردم مصر و تونس انجام شد هیچ شعاری در حمایت از مردم مصر و تونس سر داده نشد و حداكثر كاربرد آن ایجاد ترافیك و برهم زدن نظم و امنیت شهری بود كه البته در بخش ترافیك مردم تهران به آن عادت داشتند.
مردم كه از اقدام آشوبگران به خشم آمده بودند مرتب علیه موسوی و كروبی و سایر عوامل فتنه شعار سر می‌دادند و میرحسین و كروبی را مورد لعن و نفرین قرار می‌دادند و خواستار دستگیری، محاكمه و اشد مجازات برای سران فتنه بازیخورده دشمن بودند.
در جریان حوادث امروز تعدادی از عوامل گروهك‌های منحله و تروریستی منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، كومله و... كه قصد خرابكاری داشتند قبل از هر گونه اقدامی دستگیر شدند.
یكی از عوامل این گروهك‌ها تمام جیب‌های خود را پر از سنگ كرده بود و این سنگ‌ها را به سمت مردم و نیروی انتظامی پرتاب می‌كرد، بلافاصله شناسایی و دستگیر شد.
اقتدار مردم و نیروهای انتظامی و بسیجی در صحنه مشهود بود به گونه‌ایی كه آن عده‌ قلیل كه فهمیدند حركت‌شان با اقبال مردم روبه‌رو نمی‌شود و موفقیتی نخواهند داشت،با هجوم مردم به سمت شان صحنه را ترك كرده و فرار را ترجیح می‌دادند و رسانه‌‌های غربی هم كه مدام برای كشاندن مردم به خیابان تلاش می‌كردند وقتی كه دیدند كارشان توفیقی ندارد از شدت تبلیغات خود كاستند.
ساعتی كه برای این تجمع انتخاب شده بود ساعتی بود كه با تعطیلی مردم از ادارات روبه‌رو شده بود و به طور طبیعی مردمی كه می‌خواستند به منزل بازگردند در اثر ترافیك مجبور بودند، پیاده‌روها را پیاده طی كنند.
صاحب‌نظران تعداد نیروها در این تجمعات را بسیار كمتر از تجمعات 13 آبان و روز عاشورا ارزیابی كردند.
دعوت کنندگان به راهپیمایی 25 بهمن حامیان مبارک در تهران بودند؛ چرا که دوستان مبارک (آمریکا واسرائیل) همان حمایت کنندگان از جریان فتنه درداخل کشور بودند. این توطئه دشمن و جریان فتنه به منظور همراهی با نظام سلطه برای تغییر موضوع فعلی و اصلی جهان از مصر به ایران ، انتقام استکبار جهانی از مردم ایران به واسطه شکست مفتضحانه و تلاش برای آدرس غلط دادن به افکار عمومی جهان بود كه الحمدلله مثل همیشه با هوشیاری مردم خنثی شد. ماهیت اصلی جریان فتنه یعنی نفاق ، باسردادن شعار نه غزه ونه لبنان درگذشته و فریاد حمایت ازمردم مصر در امروز برهمگان آشکار شده است. راهپیمایی گسترده مردم درسراسرکشور در 22 بهمن و حمایت از مردم مصر در این روز نشان داد که هرگونه تجمع وراهپیمایی دیگر غیرمردمی وغیر قانونی بود. اگر لازم باشد مردم همچون 22 بهمن و نهم دی 88 باز هم فعالانه تر در صحنه خواهند بود.

---------------------------------------------------------------------

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از منابع خبری، عوامل فتنه‌گر و گروهك مزدور و تروریستی منافقین امشب با راه‌اندازی اغتشاشات خیابانی در برخی معابر تهران به سوی رهگذران آتش گشودند كه در جریان این تیراندازی یك نفر از هموطنانمان شهید شد.

در این تیراندازی همچنین چند تن از هموطنانمان به شدت مجروح شدند كه در حال حاضر در بیمارستان تحت مداوا هستند.

تجمع غیر قانونی فتنه‌گران، عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخی از خیابان های شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتی شد كه با حضور به هنگام مردم، فتنه‌گران و دیگر عوامل مزدور مجبور به ترك صحنه شدند.

------------------------------------------------------------------
  دانلود هفت مستند در مورد فتنه 88

  كلیپ: «وعده الهی» با زیرنویس فارسی

حوادث قبل و بعد از انتخابات+clip

متن مصاحبه میرحسین موسوی با مجله تایم یک روز قبل از انتخابات

   روزشمار حوادث مهم انتخابات ریاست جمهوری دهم

برتربین.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.