وحشی‌گری ضدانقلاب و ضرب و شتم مردم در ۲۵ بهمن + تصویر

تعدادی از نیروهای مردمی روز گذشته در جریان مقابله با عوامل ضدانقلاب در برخی از نواحی تهران مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته و راهی بیمارستان شده اند.  تعدادی از نیروهای مردمی روز گذشته در جریان مقابله با عوامل ضدانقلاب در برخی از نواحی تهران مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته و راهی بیمارستان شده اند. بنا بر اخبار ابتدایی در حدود ۳۰ نفر در بیمارستان بقیه الله و کمی بیش از این تعداد در بیمارستان خاتم الانبیا بستری شده اند. برخی از این افراد در حال بیهوشی به بیمارستان رسانده شده اند.

از جمله افرادی که مورد حمله وحشیانه اراذل و اوباش قرار گرفته است «سید شهاب الدین واجدی» عکاس، خبرنگار و فعال اینترنتی است. او که با موتور شخصی اش برای عکاسی رفته بود مورد حمله قرار می‌گیرد و لوازم عکاسی‌اش غارت شده و موتور سیکلتش به آتش کشیده می‌شود.

از جمله موارد دیگری که فیلم آن نیز منتشر شده است حمله‌ی دسته‌جمعی تعدادی از ضدانقلاب یه جوانی است که قصد جمع کردن تصویر امام خمینی از کف خیابان را داشته است.

برتربین - سید شهاب الدین واجدی در وبسایت خود ,عکاس مسلمان مطلبی با عنوان "در راه ولایت خون که سهل است، جان هم میدهم" چنین نوشت:

بسم الله. امروز بسیجی بودم و عکاس بودم. عکاس بودم و بسیجی بودم. و به جرم بسیجی خامنه‏ای بودن و عکاس خبری بودن کتک خوردم.

اما ای مقتدا و رهبر من ای خامنه‏ای عزیز. بدان که ما بسیجیان در راه انفلاب اسلامی و صیانت از ولایت خون که سهل است، جان هم میدهیم.


bartarbin

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.