حضور بازیگر سریال "قلب یخی" در فیلمی ضد انقلابهمواره بودند بازیگرانی که اعتبار و پیشینه‌ی خود را از رسانه ملی و فیلم‌های داخلی بدست آوردند، اما در ادامه به حضور در فیلم‌های مبتذل و ضد انقلاب روی آوردند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، آخرین مورد نیز برمی گردد به حضور یک بازیگر زن در یک فیلم با رویکرد ضد انقلابی، که علاوه بر درون مایه‌ی ضد دین و ضد ایرانی بودن فیلم، دارای ساختاری مبتذل و مستهجن نیز می باشد. یکی از بازیگران فیلم مستهجن "تهران من حراج" خانم " آشا م " است که سابقه بازی در سریال مرگ تدریجی یک رویا و سریال قلب یخی را نیز داراست.

حضور این خانم در صحنه‌های زننده‌ای که توضیح آن به دور از اخلاق است، در حالی صورت گرفت، که وی بدون هیچ مشکل در حال ادامه فعالیت خود بوده و جدیدا تئاتری نیز به کاگردانی وی به روی سن رفته است.

اما این مورد تازگی ندارد، قبل‌ها نیز افرادی همچون "میترا ح" با حضور در فیلم‌های هالیوودی مبانی و ارزش‌های انقلاب را به تمسخر گرفتند، اما در کمال ناباوری دلسوزان انقلاب، مجددا بدون هیچ سوالی، به بازی در فیلم‌های کشور روی آوردند.

گفتنی است تسامح متصدیان امور فرهنگی کشور، در برخورد با تخلفاتی از این قبیل به این چند مورد خاص، خلاصه نمی شود و نمونه‌هایی از این دست بسیارند.

---------------------------------------------------------------------------
بازگشت خانم بازیگر‌ به ‌سیمای ایران ‌پس از ‌تن‌نمایی‌ در‌ سینمای امریكا!

درباره خانه سینما

سینما در خدمت صهیونیزم +دانلود نقد فیلم

همیشه پای یک شیفته!! در میان است  ( کلیپ ) ( حتما دانلود نمایید )برتربین .

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.