دست انداختن دوباره بی بی سی توسط یک شهروند تهرانی + فیلمپس از تماس چند شهروند تهرانی با بی‌بی‌سی فارسی در 25 بهمن و سردادن شعار 'بی‌بی‌سی حیا کن مملکتو رها کن '، شب گذشته بار دیگر یک شهروند ایرانی در تماسی با این شبکه، علیه بی‌بی‌سی شعار داد.  •  متن گفت‌وگوی مجری بی‌بی‌سی فارسی و بهروز از تهران:

- بهروز از تهران: با سلام لازم می‌دانم به خاطر پوشش خبری بسیار گسترده شما در 25 بهمن تشکر کنم که آقای جمال‌الدین موسوی در برنامه خبر ویژه 25 بهمن صدای مردم ایران را که "مرگ بر انگلیس " و "بی‌بی‌سی حیا کن " را پخش کرد و نشان داد که مردم ایران چه موضعی در قبال کشور انگلیس و بی‌بی‌سی فارسی دارند.

- مجری: فکر می‌کنید علتش چیست؟

- بهروز: اما اینکه امروز یکم اسفندماه مردم ایران چه شعارهایی دادند باید اعلام کنم که خیلی‌ها امروز متفق‌القول بودند که بی‌بی‌سی و انگلیس از این تجمع حمایت می‌کنند و چند روز است که آن را پوشش می‌دهد. در خیابان ولی‌عصر که حرکت می‌کردم می‌شنیدم مردم با خنده زیر لب شعار می‌دادند "بی‌بی‌سی حیا کن مملکتو رها کن " و این شعار خیلی برای من جالب بود.

- مجری: آقای بهروز از شما بسیار متشکرم چون نظراتتان را شنیدیم.
برنامه بی‌بی‌سی در همین لحظه و بدون شنیدن توضیحات تکمیلی بهروز قطع می‌شود.

منبع: مشرق نیوز

---------------------------------------------------------------------------------------------

تماس یک شاهد عینی از تهران و شعار علیه انگلیس در بی بی سی + فیلم


گزارش" فارس" از وقایع 25 بهمن تهران

باید ها و نباید های 25 بهمن+کلیپ و پوستر

جشن حضور در 22 بهمن

جنگ نرم را سیاسی نکنید ! جنگ نرم فرهنگیست حتی در سیاست+ فیلم bbc

صحنه گردانان BBC بدون روتوش

اسناد حمایت های BBC از رژیم صهیونیستی

بررسی شبکه bbc فارسی

جوانان بی‌محابا اطلاعات خود را منتشر نکنند + فیلم(فیس بوک و...)

اریک اشمیت، رئیس گوگل، هشدار داده است که جوانان ممکن است در آینده مجبور باشند برای فرار از فعالیت های اینترنتی خود در گذشته، نام خود را تغییر دهند.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.