اعتراف مهاجرانی درباره نظام و رهبر انقلاب + دانلود کلیپ

http://leader-khamenei.com/images/politics/mohajerani.jpg

عطاالله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت خاتمی در جلسه ای که درباره ویراست دوم منشور اصلاح طلبی برگزار شده بود هرگونه پیاده سازی الگوی انقلاب مصر برای براندازی نظام جمهوری اسلامی را رد کرد و افزود : «نمیشود شرایط ایران را مصری كرد.»
مهاجرانی در اظهاراتی که از زبان امثال ایشان کمتر شنیده شده بود از استقلال بی نظیر ایران و عدم وابستگی کشور به شرق و غرب سخن میگوید و میرسد به آن جا كه میگوید آیت الله خامنه ای را خوب میشناسد و میداند كه در تمام كارنامه ی اقتصادی خودش و اقوامش ، نقطه ی سیاه كه هیچ، حتی یك نقطه خاكستری هم نمیتوان یافت

این سخن در حالی از زبان یک منتقد یا بهتر بگوییم معاند نظام خارج میشود که همفکران و بسیاری از پیروان ایشان تلاش گسترده ای را برای سیاه نمایی اقتصادی ایشان و خاندانشان شروع کرده اند . اما صحبت های مهاجرانی نشان میدهد حتی اگر در ظاهر هم سعی در تاریک نمایی سران نظام شود اما در بین خودشان به دروغ بودن ادعاهای خود واقف بوده و صرفا برای فریب افکار عمومی این مطالب را نشر میدهند .
نکته جالب انتقادهای گسترده ای است که از این موضع گیری مهاجرانی در بین سران ضدانقلاب شده است و حتی عده ای برای اینکه این اختلاف را پوشش دهند با تفسیرهای عجیب و غریب این اعتراف مهاجرانی را به سقوط قریب الوقوع نظام جمهوری اسلامی مرتبط دانسته اند ! پیش تر از این نیز برخی اظهارنظر های خاتمی که در آن تلویحا از نظام حمایت و به تندروی های جریان فتنه اعتراض کرده بود مورد انتقاد شدید جریان های افراطی ضدانقلاب قرار گرفته است .


دانلود کلیپ اعتراف مهاجرانی / فرمت 3gp / حجم 1.6 مگابایت

دانلود کلیپ اعتراف مهاجرانی / فرمت 3gp / حجم 396 کیلوبایت (کیفیت پایین)

دانلود فیلم اعتراف مهاجرانی / فرمت wmv / حجم 1.8 مگابایت

منبع : شناخت رهبری

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.