---------- انتخابات // ---------- کلیپ و فیلم // ----- اقتصاد // 12:53 ب.ظ - جمعه 20 اسفند 1389

بررسی ابعاد اغتشاشات ناکام ۲۵ بهمن : حسین شریعتمداری-رضا سراج

بررسی ابعاد اغتشاشات ناکام 25 بهمن / حسین شریعتمداری-رضا سراج / گفتگو ویژه خبری

حسین شریعتمداری، مدیر روزنامه کیهان و رضا سراج، کارشناس مسائل سیاسی، شب پس از اغتشاشات ناکام فتنه­گران در ۲۵ بهمن ماه ۱۳۸۹ میهمان برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما بودند، و به تحلیل مسائل و نقش دشمن در این اتفاقات پرداختند.

در ابتدای برنامه کلیپ کوتاه و جالبی در مورد اغتشاشات ۲۵ بهمن ۸۹، هماهنگی در سناریوی سران فتنه، منافقین و سلطنت طلبان و شادمانی آمریکایی­ها و صهیونیست­ها در این ماجرا و راه­اندازی توئیتر عربی و فارسی از طرف وزارت امور خارجه آمریکا، پخش شد. از دیگر نکات جالب توجه این برنامه، تحلیل آقای رضا سراج در خصوص نحوه انتخاب شخص و زمان اجرای ترور برنامه­ریزی شده در قضیه شهادت شهید صانع ژاله در راستای پروژه کشته سازی منافقین و مطلب آقای شریعتمداری در خصوص ارتباطات شهید ژاله به عنوان رابط خبری کیهان و ترور هدفمند وی پس از شناسایی توسط منافقین بود.


مدت زمان: ۶۳ دقیقه

کاری از: گفتگو ویژه شبکه دو سیما

کیفیت: TVRip (بالا)

حسین شریعتمداری (مدیرمسئول روزنامه کیهان) گفت: اتفاقی که در ۲۵ بهمن افتاد یک موهبت الهی بود و این روز به سران فتنه ارتباطی ندارد، زیرا قد و قواره آنان بسیار کوتاهتر از این حرف ها است. حسین شریعتمداری در گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود: اسلامی بودن، ضدیت با آمریکا و اسرائیل ستیزی سه ویژگی انقلاب مردم مصر است که در انقلاب ایران وجود داشته است. آنها در ۳۲ سال پس از انقلاب هر کاری که از دستشان بر می آمد کرده اند و حالا باید کاریکاتوری از ایران نشان دهند و به مردم تونس و مصر بگویند الگوی شما که ایران است برای مردم خودشان کاری نکرده است.

 

وی همچنین به یکی از تاکتیک های جنگ روانی با نام “فست فود” و نتایج زودگذر آن اشاره کرد و گفت: ۲۵ بهمن اگر چه سوابقی در اوایل انقلاب داشته است اما یک راهکار اورژانسی برای آمریکایی ها بود و اولین برکت آن این بود که شکل بعدی توطئه را خنثی کرد. درگیری ما با نظام سلطه ماهوی است و مادامی که ما بر اسلام ناب تکیه داریم و آن را بر کرسی حاکمیت داریم نظام سلطه در برابر ما قد علم می کند. چشم حزب الله به رهبر است وگرنه می تواند کف خیابان را در چند دقیقه جمع کند.

 

مدیرمسوول کیهان با بیان اینکه برخی از ما می پرسند شما این اخبار محرمانه را از کجا می آورید، توضیح داد: اخبار پنهان کیهان از طریق همین بچه حزب اللهی هائی است که همه جا حضور دارند و به ما خبر می رسانند. اتفاقا شهید ژاله از کسانی بود که به ما خبر و اطلاعات می رساند. مثلا وی چندی پیش با جمعی نزد آقای منتظری رفته بودند که خبر این دیدار را هم به ما دادند و ما منتشر کردیم. من معتقد هستم که منافقین ایشان را شناسائی کردند و زدند چون نحوه شهادت هم همین را می گوید. شریعتمداری تصریح کرد:کسانی که علاقه داشته باشند بیشتر دقیق شوند می توانند به اخبار ویژه کیهان مراجعه کنند.

رضا سراج )کارشناس مسائل سیاسی( نیز در این برنامه گفت: توازن استراتژیک در منطقه با جدایی مصر از محور آمریکا و پیوستن به محور ایران به هم می خورد و این برای اسرائیل فاجعه بار است. مصر مجرای تنفس اسرائیل است و از دست رفتن آن دومینوی فروپاشی نظام های دیکتاتوری در کشورهای عربی را رقم می زند. آنها می خواستند پاسخ تحولات مصر را در مبدأ که ایران است بدهند و در ایران خط آشوب ایجاد کنند و زمان بدست بیاورند تا تحولات را مدیریت کنند. جریان ۲۵ بهمن برای سران فتنه نیست و آنان نقش پادویی و عملگی در این سناریو داشته اند. ۲۵ بهمن روزی است که متعلق به سلطنت طلب ها و منافقین است و قرینه ای با یک گروهک ضد انقلابی دارد و همچنان با یک مناسبت غربی مصادف است.

 

سراج اجرای سناریوی کشته سازی را پیچیده دانست و گفت: این سناریو نخستین بار در ۲۵ خرداد ۸۸ اجرا شد و در ۳۰ خرداد با ترور هدفمند ندا آقا سلطان ادامه یافت و در ۲۵ بهمن نیز با ترور شهید صانع ژاله دوباره اجرا شد. آنها در مقاطع مختلف وقتی احساس کردند که در کف خیابان نتیجه نمی گیرند سعی کردند از این سناریو استفاده کنند و در ۲۵ بهمن یک دانشجوی کرد سنی مذهب را انتخاب کردند تا به زعم خودشان مناطق کردنشین را تحریک کنند.

 

سراج افزود: یکی از مهمترین برکات ۲۵ بهمن این بود که مردم نفاق جدید را عریان دیدند و برخی از خواص که تا کنون سکوت کرده اند، اگرچه با تأخیر اما سکوت خود را شکستند. امروز برای مردم مشخص شد که موسوی دروغگو است و اثبات دروغگویی موسوی یکی از برکات ۲۵ بهمن بود زیرا آنان در اغتشاش خود هیچ شعار و نمادی برای حمایت از مصر مطرح نکردند. آمریکا به پایان عصر خودش در خاورمیانه رسیده است و خاورمیانه اسلامی با محوریت ایران اسلامی شکل گرفته است.


منبع : مبین مدیا


برچسب ها : 25 بهمن , 25 خرداد 88 , 30 خرداد ترور هدفمند ندا آقا سلطان , آشوب , آقای منتظری , اثبات دروغگویی موسوی , اردوکشی خیابانی , اغتشاشات ناکام فتنه¬گران در 25 بهمن ماه 1389 , بررسی ابعاد اغتشاشات ناکام 25 بهمن , تاکتیک جنگ روانی فست فود , ترور برنامه¬ریزی شده منافقین , توئیتر عربی , تونس-مصر-بخرین-مراکش-یمن , جدایی مصر از محور آمریکا , حزب الله , حسین شریعتمداری , حسین شریعتمداری-رضا سراج , حسین شریعتمداری-مدیر روزنامه كیهان , خاورمیانه اسلامی , دومینوی فروپاشی نظام های دیکتاتوری در کشورهای عربی , رضا سراج , رضا سراج-کارشناس مسائل سیاسی , سناریوی سران فتنه-منافقین-سلطنت طلب , سناریوی کشته سازی , شناسایی توسط منافقین , صانع ژاله , ضدیت با آمریکا و اسرائیل ستیزی , فتنه , قضیه شهادت شهید صانع ژاله , لینک مستقیم , لینک مستقیم دانلود , مدیرمسئول روزنامه کیهان , مدیریت بحران , موسوی دروغگو , کارشناس مسائل سیاسی , گفتگو ویژه خبری ,

وب محتوا

آخرین مطالب
» ارز دیجیتال و «بیت‌کوین» چیست؟ تاثیر بیت کوین؟ ( سه شنبه 22 اسفند 1396 )
» سند 2030 - اسناد مدارک و تحلیل ها - بخش سوم ( پنجشنبه 22 تیر 1396 )
» تمدن زنازاده + نگاهی به 428 میلیون صفحه، محتوای مستهجن در آمریکا + نمودار ( پنجشنبه 15 تیر 1396 )
» سند 2030 - اسناد و مدارک کامل- بخش دوم ( سه شنبه 16 خرداد 1396 )
» سند 2030 + اسناد و مدرک کامل ( پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 )
» فیلم کامل اهانت وقیحانه به امام رضا در یکی از ستادهای روحانی در ایلام ( پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 )
» نظر جالب جالب مردم درباره دولت روحانی-صدای مردم ( پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 )
» حسین دهباشی کارگردان مستند روحانی لو داد ( پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 )
» نظر مردم درباره وعده های محقق شده روحانی ( یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 )
» سه سال راست و دروغ وعده های روحانی ( پنجشنبه 31 فروردین 1396 )
» کنایه تند و شدید مهران مدیری به حسن روحانی ( شنبه 26 فروردین 1396 )
» کلیپ 10 دلیل برای «شرمساری» در برابر مردم ( سه شنبه 22 فروردین 1396 )
» مستند "شورش در شهر" با کیفیتهای متفاوت ( پنجشنبه 9 دی 1395 )
» فرجام تدبیر و امید ( پنجشنبه 2 دی 1395 )
» ناصران عموراء ( پنجشنبه 18 آذر 1395 )
» واکنش دکتر حسن عباسی به تصویب برجام در مجلس (مهم) ( شنبه 13 آذر 1395 )
» خط آزاد - وقتی سیف هم به صالحی و عراقچی می پیوندد ( جمعه 12 آذر 1395 )
» ظریف: این نقض برجام است! ( جمعه 12 آذر 1395 )
» حسن عبّاسی؛شرح ماجرای بازداشتش به بهانه توهین ( جمعه 12 آذر 1395 )
» حسن عباسی مدرنیته تمدن یا توحش (جنجالی) ( دوشنبه 8 آذر 1395 )
» پاسخ #حسن_عباسی به اعتراف اخیر #صادق_زیباکلام ( پنجشنبه 4 آذر 1395 )
» بزرگترین اجتماع سالانه شیعیان و بزرگترین رکوردهای جهانی در پیاده روی اربعین ( یکشنبه 30 آبان 1395 )
» سازش با آمریکا مشکلات کشور را بیشتر میکند، آخرین نمونه اش برجام! ( شنبه 29 آبان 1395 )
» گوش هایی که نمی شنوند! هسته ای بهانه است... ( دوشنبه 17 آبان 1395 )
» نقد سخنان دکتر سروش در مصاحبه با شبکه BBC (نسخه کامل) ( دوشنبه 12 مهر 1395 )
» اعلام آمادگی ترزامی نخست وزیر انگلیس برای انجام جنایت با بمب اتمی ( چهارشنبه 7 مهر 1395 )
» احمدی نژاد با امثال ما روبروست... ( جمعه 2 مهر 1395 )
» منتخب مستند « زمین بعلاوه پنج درصد » چرا همه کشورها بدهکارند؟ ( جمعه 19 شهریور 1395 )
» آغاز جنگ جهانی سوم و شبیخون سایبرنتیک آمریکا به تاسیسات هسته ای ایران ( یکشنبه 14 شهریور 1395 )
» درمان شگفت انگیز پسر نیوزیلندی توسط دکتر حسین خیراندیش ( دوشنبه 1 شهریور 1395 )

عضویت در خبرنامه

عضویت یادت نره

نام :

ایمیل :تا دی 96 بیش از 740 نفر عضو خبرنامه

موضوعات

تبلیغات

وب محتوا

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic