انتشار فیلم جدیدی از 11سپتامبر + فیلم

 
فیلم جدیدی از حادثه 11سپتامبر پس از گذشت ده سال از این واقعه در اینترنت منتشر شده است؛ در حالی که مشخص نیست چرا آمریکا با انتشار این فیلم می خواهد نگاه جامعه جهانی را دوباره به فروریختن برجهای دوقلو معطوف کند.

پس از گذشت ده سال فیلم جدیدی از حادثه 11 سپتامبر در رسانه ها منتشر شد. این فیلم که تصاویر هوایی جدیدی از حملات 11 سپتامبر 2001 است، نشان می‌دهد که هلیکوپتری در نزدیکی بام برج‌های دوقلوی تجارت جهانی در حال پرواز است و یکی از آنها به‌طور مستقیم از بالای یکی از برج‌ها عبور می‌کند و با فرو ریختن نخستین برج، هلیکوپتر محل را ترک کرده و فرود می‌آید.

آنچه که ابهام برانگیز است این است که چه چیزی موجب شده است که لازم باشد آمریکا نگاه های جامعه جهانی را دوباره به 11 سپتامبر معطوف کند. آنهم پس از ده سال!

هنوز به طور قطع مشخص نیست چه کسی  و با چه هدفی این فیلم را در اینترنت منتشر کرده است. اما راشاتودی می گوید این فیلم توسط سایت کریپتوم (که منتقد سیاست های آمریکاست) منتشر گردیده است.

این فیلم به‌وسیله خدمه هلیکوپتر امداد و نجات پلیس نیویورک ضبط شده است.

با توجه به بسته‌شدن حریم هوایی نیویورک، هلیکوپترهای سازمان‌های خبری نتوانستند از این واقعه تصاویر هوایی تهیه کنند. تصاویر هوایی از این حادثه بسیار نادر است.

در تصاویر منتشر شده صدای خلبان شنیده می‌شود که در واکنش به فروریختن نخستین برج، فریاد می‌زند: «برج به طور کامل محو شد.»

این تصاویر ویدیویی، توسط پلیس در اختیار موسسه ملی استاندارد و فناوری آمریکا قرار گرفته است و این موسسه درباره فروپاشی برج‌ها تحقیق کرده است.

منبع :مشرق نیوز

------------------------------------------------------------------------------------

911 در هالیوود (هالیوود از حادثه 11 سپتامبر مطلع بود!) + فیلم

مستند معمای 11 سپتامبر

تری جونز بر سوزاندن قرآن در روز ۱۱ سپتامبر تاکید دارد +کلیپ

مستند 11 سپتامبر 2001 (برج های دو قلو)

یكهزار متخصص وقایع 11 سپتامبر را زیر سوال بردند

برتربین bartarbin

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.