ضرب و شتم یك زن لیبیایی توسط نیرو‌های رژیم قذافی+ فیلم

تجاوز جنسی - لیبی

تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهد یك زن لیبیایی كه به منظور افشای تجاوز نیرو‌های رژیم قذافی به زنان این كشور به هتل خبرنگاران در طرابلس رفته بود، از سوی نیرو‌های امنیتی دستگیر و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت. به گزارش فارس به نقل از شبكه تلویزیونی پرس‌تیوی، نیروهای امنیتی وابسته به "معمر القذافی " دیكتاتور لیبی بعد از بازداشت یك زن لیبیایی در یكی از ایست و بازرسی‌ها به صورت دسته‌جمعی به وی تجاوز كردند.

"ایمان العبیدی " زن سی ساله لیبیایی كه برای افشای این خبر به خبرنگاران به یكی از هتل‌های شهر رفته بود، با اعلام این خبر تاكید كرد كه روز جمعه 15 نفر از نیروهای امنیتی قذافی بعد از بازداشت به وی تجاوز كردند.

این زن با اشاره به تجاوز نیرو‌های قذافی به وی فریاد می‌كشید: " نیرو‌های قذافی زنان لیبیایی را در پست‌های ایست و بازرسی می‌ربایند و آنها را مورد تجاوز قرار می‌دهند. "

برنامه العبیدی در مورد تشریح این واقعه نیز البته با اتفاقات زیادی همراه شد و نیروهای امنیتی لیبی با حضور در این محل در مقابل دیدگان خبرنگاران و دوربین‌های آنها، این زن را بعد از ضرب و شتم به مكان نامعلومی منتقل كردند.

نیروهای امنیتی به اعتراض‌ها و دخالت‌های روزنامه‌نگاران برای جلوگیری از بازداشت مجدد وی نیز اعتنایی نكرده و این زن را به زور سوار بر خودرو كرده و به مكان نامعلومی منتقل كردند.

این زن كه پیش از این به اتهام اینكه از شهروندان بنغازی به شمار می‌رفت، دستگیر شده بود در آغاز سخنان خود با خبرنگاران گوشه‌ای از آثار شكنجه‌هایی كه علیه وی اعمال شده را نیز نشان داد.

این در حالی است كه سخنگوی دولت لیبی در واكنش به این اتفاقات سعی كرد این زن را بیمار روانی معرفی كند و مدعی شد كه در واقعیت اظهارات وی تردید وجود دارد.

وی با اشاره به اقدامات خشونت‌آمیز نیروهای امنیتی قذافی مدعی شد كه این حق نیروهای امنیتی است كه هر كسی را به این صورت بازداشت كنند.

به اطلاع كاربران گرامی می‌رساند: فیلم‌ منتشر شده در این خبر در مرورگر اینترنت اكسپلورر قابل رویت است.

                                                   دانلود نمایید

برتربین bartarbin
-----------------------------------------------------------
پوستر - بحرین

ویدیوهای انقلاب بحرین

آزار جنسی دختر جوان توسط پلیس كانادا

حقوق معترضین و برخوردهای پلیس در ایالات متحده

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.